Eşimin ilk eşi ve aklımı donduran olayı...

sonuçta biten bir ilişki,
yaptığı yanlışların hatasını eski eş kendi çekecektir...
eşinizin yapacağı en doğru hareket zaten velayet davasıdır,
ama bu süre içinde belki eski eş,çocuğu şimdiden verebilir,
ilişkisini daha rahat yaşamak için...
aslında hata hata üstüne ama büyük konuşmamak gerekiyor sanırım...
eşinize üzülüyosunuz bu durumu yaşadığı için,
o da çocuğuna üzülüyor,ama siz sanki istemiyorsunuz çocuğunun size gelmesini...
bir nedeni var mı bilemiyorum ama
eşinize sadece destek olun arkadaşım...
Allah kimseleri bu duruma düşürmesin,artık evli erkeklere
kancayı takan bayanlar iyice arttı...
Allah akıl versin ne diyeyim...
sevgiler....

canım eve almışta ,cinsellik yaşandığını ,eş ,dost nereden görmüş.nasıl bu kadar eminler bundan...
.
Herkes nasıl olmasını isterse öyle yorumlar bu tür mevzularıda ondan..
bende gözle görülmeden yargılamam ama işin birde şu boyutu var sevgilisi olduğu iddia eilen şahıs kadının evinde gece vakti ne yapıyor
hadi bakalım kadının iş arkadaşlarına meşgale çıktı şimdide bunu didiklesinler..

kadın dul kalmış ya isteyen istediğini söyler artık
bekar biriyle görüşseydi de adı çıkardı zaten
vay efendm yeni boşandı, koca çocuğu var otursun evinde
evli biriyle birlikte olması hoş değil tabi ama gerisi bana da tuhaf geldi hikayenin

eeee o halde neden oğluna verdiği paranın derdine düştü... Yani madem o para çocuk için harcanıyor neden benim paramı elalemin adamlarıyla yiyor diye kederleniyor..
Cümlelerim yanlış anlaşılmasın asla kadının yaptığını tasvip etmiyorum ama bazı yazdıkalrınız çakışıyor..
Birşey sorucam , ne kadarlık evlisiniz ? cevap vermek zorunda değilsiniz tabiki merakımı mazur görün

eşi ayrılalı 1,5 yıl olmuş, buda 18 ay yapar. Hanımefendi de 9 aylık hamile süreci artı 4 aylıkta kızı var 13 ay yapıyor, 5 ay içerisinde evlenilmiş yanii ay benim kafamda karıştı -tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
Kusurabakma arkadaşım, belki kızıyorsun yorumlara ama farklı birşey söyleyen yok farkındaysan..

Eşinin eski karısı hakkında dedikodu çıktığı için üzülmesi normal ama komalık olması normal değil..Anlatabildim mi? Abarmış da abarmış eşin yanii....Kızma sakın bak..

Çocuğu için de harap olduğuna da inanmıyorum ben eşinin..
Çocuğun durumunda ne var ki, hayat bu, eski eş evlendi diyelim, oğlan gece kalkıp üvey babası ile annesini de görebilirdi aynı yatakta..

İnan ki asıl sorun bu değil..

Eşimin kuzeni(erkek), boşandığı eski eşinin tekrar evlendiğini duyduğu gün, evdeki tabak çanağı parçalamıştı ne alakaysa , birden aklıma geldi...

Eski eşin yaşantısını onaylamıyorum tabii.Bunu da ekliyim tekrardan..

Üzülmesin eşin artık lütfen, yolunuza bakın, mutluluklar..

Son düzenleme:
eşi ayrılalı 1,5 yıl olmuş, buda 18 ay yapar. Hanımefendi de 9 aylık hamile süreci artı 4 aylıkta kızı var 13 ay yapıyor, 5 ay içerisinde evlenilmiş yanii ay benim kafamda karıştı -tatlicadiarzu-

iyi ama boşanma davası açıldığı gün bitmez ki dava...zaten bi boşanma davası varsa ortada o evlilik bitmiş demektir...
illa davanınbittiği gün mü başlamaları gerek ilşkiye...
benneyaptımki

Kadının evli bir adamla ilişkisini tabi ki tasvip etmiyoruz. ama şu var ki kadın boşandıktan sonra başka biri ile ilişkisi olamaz mı? adam başka bi kadınla evlenebilir. ama kadının ilişkisi olursa tu kaka kötü kadın..hemen çocuk alınmalı mı? peki çocuğu aldınız diyelim, o çocuk babasıyla sizi birlikte görürse aynı şekilde psikolojisi bozulmaz mı? bırakın bu çifte standardı sizde yangına körükle gitmeyin..

iyi ama boşanma davası açıldığı gün bitmez ki dava...zaten bi boşanma davası varsa ortada o evlilik bitmiş demektir...
illa davanınbittiği gün mü başlamaları gerek ilşkiye...
benneyaptımki

konu deşilirse daha farklı yönlere kayacak bence eski eş didiklenirken bizde didikleye didikleye neler çıkaracağız ortaya ee şuan konu didiklemekse sengözlerimebaksanab

Eşiniz neden olaydan bu kadar etkileniyor, neden eski eşinin başka bir adamla yaşadığı birliktelik ona bu kadar ağır geliyor çok manasız.
Hadi o bu durumdan fazlasıyla etkilendi peki siz nasıl bu kadar rahatsınız..
Benim kocam gidicek eski eşi başka bir adamla birlikte diye içip içip ağlıyacak.
oldu canım, o kadar değer veriyorsa boşanmasaydı yada benimle evlenmeseydi
Hee oğlunun durumunu düşünüyor değil mi? peki o halde yapması gereken belli zaten..
Sağolsun bayanın iş arkadaşları yemeyip içmeyip , gecelerini gündüzlerine katarak delil toplamışlar ya !!! heh işte onlarıda mahkemeye sunar alır evladını.
Ayrıca bayanın yaptığı ne kadar ahlaksız birşeyse eşinizde çok doğru yapmıyor..
Mademki o bayan hala eşinizin adıyla anılıyor (ki bu çok saçma eski eskide kalmalı) o halde eşiniz o koşa koşa gelip laf yetiştirenlere verememişmi ağızlarının payını
Ne demek rezil etmek ortalığı ayağa kaldırmak , madem çocuğunu bu kadar çok düşünüyor
akıl edemiyor mu bu çocuk annesi kötü anıldığında dahada fazla etkilenir , yıpranır.
Açıkcası çok garip geldi bu mevzu bana. Kimsenin günahınıda almıyayımda sizin evlilik sürenizle ilgili hiç yazmıyorum zaten..

eşimin etkilendiği inanın onun biriyle ilişki yaşaması değil..boşanırlerken konuşmış zaten eski eşiyle ahayatında tabi biri olabilir bigün ama doğru dürüst düzeyli olursa ve oğlumuzu kötü etkilememek şartıyla demiş..oda benim artık dünyam oğlum asla birini düşünmem filan demiş..oğlan annesinin başka bi erkekle olmasını kesinlikle kabul etmez zaten..babası bazen ağzını arıyo annen biriyle evlense ne yaparsın ,bak ben evlendim diyo çocuk seb babasın o anne yapamaz kesinlikle diyodu hep..hem eşimin o kadının kötü anılmasıyla ne ilgisi varkii..kadın zaten kenidin rezil etmiş çalıştığı yerde yeteri kadar evli adamla aşk yaşayıp..iş yerinde 100 eleman var en az..o adam patron değil bilmemne şefi sadece..iş arkadaşları niye foto çekmiş bilmiyıorum..çekmişler işte..eşim herkesin apzının payını veriyo zaten..adamın zoruna giden çookk başka şeyler..dünden beri benle dertleşiyo adam..ha bu arada şu tarih konusu bi türlü denk gelmedi yazmak..zaman problemim var benim..tarihleri karıştırırım hep..1 hafta önceki olayı 1 ay önce değilmyid o derim..eşim eski eşinden 2006 kasımda boşanmış )mahkeme sonucunu çıkarmıştı eşim masaya,ona baktım) ben 2007 kasım sonu evlendim..

eeee o halde neden oğluna verdiği paranın derdine düştü... Yani madem o para çocuk için harcanıyor neden benim paramı elalemin adamlarıyla yiyor diye kederleniyor..
Cümlelerim yanlış anlaşılmasın asla kadının yaptığını tasvip etmiyorum ama bazı yazdıkalrınız çakışıyor..
Birşey sorucam , ne kadarlık evlisiniz ? cevap vermek zorunda değilsiniz tabiki merakımı mazur görün

ya hayatım birden bu kadar yorum okuyunca kafam karıştı inanki..hangisini cevaplıyımm şaşırdım yani..14 aylık evliyim ben..verdiği paranın derdine niye düşsün adam ya..neticede oğlu için ödediği nafaka..ödiycekte ysal süre boyunca..sadece kurdu kafasında bi sürü şeyi işte..çocuk için harcandığıda yok zaten o nafakanın çünkü çocuğun her ihtiyacını extra baba karşlıyo..abur cuburundan futbol toğuna kadar..ama tabi sorun nafaka değil..hangi yazdığım çakımış anlamadımki..

eşimin etkilendiği inanın onun biriyle ilişki yaşaması değil..boşanırlerken konuşmış zaten eski eşiyle ahayatında tabi biri olabilir bigün ama doğru dürüst düzeyli olursa ve oğlumuzu kötü etkilememek şartıyla demiş..oda benim artık dünyam oğlum asla birini düşünmem filan demiş..oğlan annesinin başka bi erkekle olmasını kesinlikle kabul etmez zaten..babası bazen ağzını arıyo annen biriyle evlense ne yaparsın ,bak ben evlendim diyo çocuk seb babasın o anne yapamaz kesinlikle diyodu hep..hem eşimin o kadının kötü anılmasıyla ne ilgisi varkii..kadın zaten kenidin rezil etmiş çalıştığı yerde yeteri kadar evli adamla aşk yaşayıp..iş yerinde 100 eleman var en az..o adam patron değil bilmemne şefi sadece..iş arkadaşları niye foto çekmiş bilmiyıorum..çekmişler işte..eşim herkesin apzının payını veriyo zaten..adamın zoruna giden çookk başka şeyler..dünden beri benle dertleşiyo adam..ha bu arada şu tarih konusu bi türlü denk gelmedi yazmak..zaman problemim var benim..tarihleri karıştırırım hep..1 hafta önceki olayı 1 ay önce değilmyid o derim..eşim eski eşinden 2006 kasımda boşanmış )mahkeme sonucunu çıkarmıştı eşim masaya,ona baktım) ben 2007 kasım sonu evlendim..

Nasıl yani? :1shok: maşallah eşiniz oğlanı pek güzel yetiştirmiş. :kızgın:erkek evlenir kadın evlenemez, bunu o yaştaki çocuk düşünemez, belli ki eşiniz işlemiş oğlanın kafasına, annenin hayyatına başka erkek giremez diye..

Eee şimdi de komalık olması normal tabii adamın, haklı çıktık arkadaşım ..sengözlerimebaksanab

Bu nasıl birşey ya, eşiniz boşanacak sizinle yeni bir hayat kuracak, ama oğlunun ağzını arayacak annen evlense ne yaparsın falan diye. Neden oğlunu kendi hırslarına alet etmeye çalışıyor. Eski eşi şu an büyük bir yanlışta evli biriyle olarak, bunu herkes kabul ediyor ama bir baba olarak oğlunu kendisinin yönlendirmesi gerekir oğlum annen de evlenip mutlu olabilir bak ben mutluyum diye. Hem kendi düzenli bir hayat kursun hem aklı eski eşi evlenir mi evlenmez mi de olsun.. Çok ayıp çok... Siz önce eşinizin küçücük çocuğu kullanarak eski eşinin hayatını yönlendirmesine mani olmalısınız...

Aslında işin o tarafı hiç bizi ilgilendirmez ama kafam karıştı.-tatlicadiarzu- Albümde 2007 bodrum yaz foto.su var. Ama arkadaşımız kasım sonu evlenmiş. 1,5 yıl önce eski eşinden boşandığını sanıyoruz ama arkadaşımız karıştırmış vs.. Bu nasıl bir kouydu böye.:uhm:

Yani bekar birini evine alsa bu kadar büyük bir olay olmayacak mı. Çocuğu evdeyken yan odada bekarlarla birşey yapılmıyor mu?

arkadaşlar nasıl anlıyosunuz anlamadım valla..yani sevgilisini eve alması doğru bişey değil eşim için, evde 10 yaşında çocuk varken..her sevgili birbirinin evine mi gidiyo gece yarıları...çocuk annesinin evlenme ihtimalini düünürken bile küplere biniyo..bazen ağzını arıyo babası..sen babasın o anne..yapamaz diyo..

eşinin hiçte o kadar yanmasına yakılmasına gerek yok bence tabiki çocuğunudüşünür ama en az bir anne de onun kadar düşünür ilgisiz bir anne olsa zaten yanına almazdı onunda özel hayatı kimseyi ilgilendirmez. Ben şöyle birşey sezdim eşin 11 yıl birlikte yaşamış ve kendine hazmedemiyor fikrimce birde evladı olunca konduramazdı GİBİME GELDİ

Son düzenleme:
ben böyle birşey demedim.. yanlış anlamayın amacım sizi yargılamak değil ama biraz daha makul olun lütfen
Tamam olumsuz birşey oldğunu söylemiyor ama her ne olursa olsun eşiniz bu ruh hali çok manasız..

X