Eşimin ilk eşi ve aklımı donduran olayı...

bu aşamada eşinizi pek de ilgilendiren bir şey yok..gamyoncuiremsu
neticede o bayanın ahlak kavramıyla ilgili bir konu bu..esneklik bazı insanlarda oldukça largedır..ne yapacaksınız..kaydirigubbakcemile5
konu nerden nerelere gelmiş..benneyaptımki
siz eşinizi alın karşınıza yaptığının mantıksızlığını anlatın ona...kendisini ilgilendirmediğini,önemli olan oğlunun hayatı ise bunu velayet davası ile halledebileceğinizi belirtin..
bazı yerlerde(şirketi için söylüyorum) de meraklı insanlar vardır..herşeyi diderler..bana da bu çok normal geldi..torba değilki büzesin olayı..mirmirmirmir
Allah kolaylık versin..
eşimin ruh hali ile ilgili yazmayın demişsiniz ama yazmış bulundum bir kere..
:a.s.:

Son düzenleme:
canım antalyanın kaç ilçesi var caba bi bilgin varmı..bizim olduğumuz yer küçücük ayrıca bi evladın annesinin yanından alınmasını bende istemem ama eşime alma çocuğu da diyemem..gelirse başımın üstüne..aynı yerde herkes zaten...eşim artık çok sakin..o dün olayı duyar duymaz verdiği tepkiydi..geçti gitti işte...

antalyayı senin kadar olmasa da ii bilirim, urfa yazdına bakma,urfaya 1 kere gittim:)
acuk Antalyalı olurum da,
şimdi ben merak ettim,acaba 100 kişinin çalıştığı iş yeri kumlucada mı,finikedemi,manavgattamı,kaştamı,kemerdemi,alanyada mı bu bööle gider
bence orası ancak bir oteldir,otellerde o kadar çalışan olur
turiz sektöründe de malesef bu olaylar bu kadar anormal algılanmıyor dicem konu başka tarafa geçicek
en iyisi ben susuimmm,

ben sen olsammmmmmmm,
eşime çocuk annesinde kalsın derdim,niye çünkü kendi çocuğum gibi davranamam.
buna benzer bir konu bizim evde konuşuluyor
kimsesizler yurdundan bir çocuk alalım mı diye
ben o kadar yufka yürekli ve şefkat dolu olmama rağmen eşit davranamicamı düşündüğüm için istemiyorum.
ki eşimin eski karısından olan bi çocuğa töbe bakamam,
çocuğun psikolojisi açısından bence annede kalmalı
en çok anneye ihtiyacı var çünkü

Newlife neden hayatını sorgulatıyorsun bu kadar ve cevaplar veriyosun anlamadım? Kadının neden fotoğrafları çekilmiş, neden dedikodu yapılmış deniyor ama maşallah senin de bütün hayatın sorgulanıyor, nitekim meraklı insanlarız toplum olarak.. Kimseye birşey açıklamak zorunda değilsin ki.. Burdan işine yarayacak fikirler çıkacağına da inanamıyorum. Evli olanlar empati yapamıyor bence, eşinin tepkileri sorgulanıyor, eski eşin unutulamadığına inanılıyor.. Adam unutamayacak olsa neden boşansın, üstüne bir de evlenip çocuk yapsın.. Kadın ahlak dışı bir ilişki yaşıyor, ciddi bir ilişki yaşamıyor ki, olay bu. Mantıksız geldi bana bazı yorumlar.

hayatım bu forumda çok vakit geçiriyorum ve kimsenin benim hakkımda yanlış düşünmesini istemem..o yüzden herkese cevap vermeye çalışıyorum..ne ima edilidiğinide anlıyorum bazı yorumlarda ama ben içeriğini bildiğim için takmıyorum onları...konu başka zaten..o değillll

konu deşilirse daha farklı yönlere kayacak bence eski eş didiklenirken bizde didikleye didikleye neler çıkaracağız ortaya ee şuan konu didiklemekse sengözlerimebaksanab

konu kayacağı kadar kaydı bence
ne zaman evlendiniz yuva yıkan kadınmısınız
eşiniz eski eşini mi düşünüyor acaba derken konu kayacağı kadar kaydı
umarım bu konuyu açan arkadaş açtığına pişman olmamıştır benneyaptımkibenneyaptımki
biz sadece anlattıklarınız neticesinde yorumlar yaptık
bu sizin hayatınız saygımız sonsuz CADIARZU
umarım hiç kimseyi üzmeden bir sonuc varırsınız a.s.

... Düşünme bu kadar, sen artık onla değil benle evlisin, o kadının namusu artık senden çıktı..Oğlun için velayt davası aç, al oğlanı bırak naparsa yapsın.Sen neden bu kadar kendini harap ediyorsun ki?

Site kuralları gereği empati yaptım..:nazar:[/B][/QUOTE]

Cok güldüm su son lafina:roflol: kiz sitede öyle bir kuralmi var, empati yapmayan banlaniyomu ne??-tatlicadiarzu-sırnaşık şey

Simdi kocanizin eski esi, istedigini yapar, kocaniz bunu karisini bosamadan önce bilmiyormuydu.....
bukadar rahatsiz olunacak aglanacak bir durum yok ortada, sanki eski esi bi adamla ayni evde yasiyoda cocuk dayak yiyo filan gibi olmus....

kadin bekar, malesef lafda atan olur iftirada, size tavsiyem gözünüzle görmediginiz bu tür laflara inanip, görmüs gibi bukadar emin konusup günaha girmeyin....
madem esiniz oglunu bukadar düsünüyordu neden bosanirken velayetini almadi, kadinin bir rahibe gibi yasamasinimi bekledi??

bu durumdan rahatsiz olan gider velayetini alir, ve oglunu bukadar düsünen babada oglunun annesini adini , görmeden etmeden, birilerinin lafini dinleyip cikarmaz, karalamaz....

Size sanki o nafakanin verilmesi koymus gibi, bu yüzden eski esine bukadar hirslanmissiniz, mahkeme o parayi bosanan kadina vermissse, kadinda hakki olani almis....

bi arkadasda yok gördügü yerde vururmus öldürmeler filan, bu ne allah askina, bir bayan olarak böyle konusursaniz, erkeklere töre cinayetlerinin ilk destekcileri oluyorsunuz.
Ben anlamiyorum bir kadin bir iliski yasayinca neden hemen ardindan vurma öldürme lafi geliyor, önce bu zihniyeti degistirin, bir kadin bile böyle düsünüyorsa töre cinayeti isleyende kendini hakli görüyor yapmayinnnnnnnnn.....
bu öldürme lafini bukadar cok kullanmayin, öldürmenin sebebi asla olamaz.....
O cani esi ona vermedi!! allah verdi allah alir:nazar:

hayatım bu forumda çok vakit geçiriyorum ve kimsenin benim hakkımda yanlış düşünmesini istemem..o yüzden herkese cevap vermeye çalışıyorum..ne ima edilidiğinide anlıyorum bazı yorumlarda ama ben içeriğini bildiğim için takmıyorum onları...konu başka zaten..o değillll

canım kendimden pay biçersem snn hakkında hiç te kötü düşünmüyorum...sen de bu kasdr herkese cvp verme...

sen eşin çocuğunu alıp getirirse zaten kendi evladından ayırmaz bakarsın..inşallah ne eşin üzülür ne sen ne de eşinin oğlu...

mutlu ve güzel olsun günlerin canım...:1hug:

antalyayı senin kadar olmasa da ii bilirim, urfa yazdına bakma,urfaya 1 kere gittim:)
acuk Antalyalı olurum da,
şimdi ben merak ettim,acaba 100 kişinin çalıştığı iş yeri kumlucada mı,finikedemi,manavgattamı,kaştamı,kemerdemi,alanyada mı bu bööle gider
bence orası ancak bir oteldir,otellerde o kadar çalışan olur
turiz sektöründe de malesef bu olaylar bu kadar anormal algılanmıyor dicem konu başka tarafa geçicek
en iyisi ben susuimmm,

ben sen olsammmmmmmm,
eşime çocuk annesinde kalsın derdim,niye çünkü kendi çocuğum gibi davranamam.
buna benzer bir konu bizim evde konuşuluyor
kimsesizler yurdundan bir çocuk alalım mı diye
ben o kadar yufka yürekli ve şefkat dolu olmama rağmen eşit davranamicamı düşündüğüm için istemiyorum.
ki eşimin eski karısından olan bi çocuğa töbe bakamam,
çocuğun psikolojisi açısından bence annede kalmalı
en çok anneye ihtiyacı var çünkü

hayatım otel filan değil..orası bi hipermarket..alt departmanlarla beraber çalışan sayısı 100 ü bile aşar yani..ha burası ALANYA...çocuk konusuna gelince..ya annesinin yanında kalsın dersem beni yanlış anlarmı diye korkuyorum..çünkü gerçekten sorun olmaz benim için..asla problem etmem bizle yaşarsa..ama biliyorum ki anne gibide olamam..bende ayrı anne ve babanın çocuğuyum..22 yıldur hemde..onu çok ii anlıyorum bazı konularda..hem belli değil daha..uzun sürer zaten dava..anlaşmalı boşandıkları için..

ya anlamadığım hala bu ,eve alıp kadının adamla, beraber olduğunu nereden biliyorsunuz.?

iyi de iki yetişkin insan üstelik biri de evli
gece yarısı başbaşa çayda çıra oynayacak değiller yaa

Son düzenleme:
Nafaka vermemek ve çocuğu almak için bahane bunlar. çocuğu annesinden ayırmayın. bu psikolojisini iyice bozar. eşiniz boşanmadan önce çocuğunu bu kadar düşünseymiş keşke...

Newlife neden hayatını sorgulatıyorsun bu kadar ve cevaplar veriyosun anlamadım? Kadının neden fotoğrafları çekilmiş, neden dedikodu yapılmış deniyor ama maşallah senin de bütün hayatın sorgulanıyor, nitekim meraklı insanlarız toplum olarak.. Kimseye birşey açıklamak zorunda değilsin ki.. Burdan işine yarayacak fikirler çıkacağına da inanamıyorum. Evli olanlar empati yapamıyor bence, eşinin tepkileri sorgulanıyor, eski eşin unutulamadığına inanılıyor.. Adam unutamayacak olsa neden boşansın, üstüne bir de evlenip çocuk yapsın.. Kadın ahlak dışı bir ilişki yaşıyor, ciddi bir ilişki yaşamıyor ki, olay bu. Mantıksız geldi bana bazı yorumlar.

ipek'e katılıyorum...

yav nere gitti bu teşekkür butonu bilmem kii:nazar:

newlife burda kimseye birşeyleri ispat etmek zorunda değilsin...
Maşallah herkes burda dedektifliğe soyunmuş.Her taşın altından bir şey çıkarmaya çalışıyorlar.
Çokkk yardımseverr bu arkdaşlarr çook çok sıkıntınızı dinleyerek sizi rahatlatmaya çalışıyor maşallahh...E tabi bayanların bayanlara yaptığı şeydir bunlar..Her zaman böyledir.

Öncelikle çok merak ettiğiniz ve taktığınız sorulara ben kendimce yorum yapayım...
Kadınla adam oynaşmıyorsa neden gece yarısı eve alıyor...(bu aklınıza gelmiyor mu)
Neden ciddi bir beraberlikleri varsa çocuğu ile tanıştırmıyor...Çünkü adam evli... Çünküü aralarından başka şeyler var ciddi bir beraberlik yok bilmem anlatabildim mi?

Birde şu tarih olayları vallahi süper dedektif olur sizden.
Ama şöyle bir şey var siz eşinizi neden bu kadar ilgilendiriyor artık boşanmışlar derken...
Sizi neden bu kadar ilgilendiriyor tarihler size bişey ispat edilmek zorunda mı?

Ve eşinin bu kadar kafasına takmasını ben şu şekilde yorumluyorum, orası küçük bi yer normal bekar bi adamla birlikte olsaydı bu kadın herşey çok farklı olurdu...Çocuğu ile tanıştırır iyi bir arkadaş olmasını ister yada iyi bir abi olmasını isterdi hep birlikte zaman geçirirlerdi...
Yeni bi yuva kurmak isteseydi çocuk bunu belki zor olsada kabul ederdi ama sonuçta kabul ederdi yine...
Bu kadın evli bir adamla geziyor gece yarıları evine alıyor ve çoğu kişinin bundan haberi yok.. newlife ın eşide doğal olarak etkileniyor bu olaydan çünkü çocuk var ortada ya bu çocuğun bunlardan haberi olsa bu çocuğa bilen birileri gelip senin annen şöle senin annen böyle dese? O çocuğun psikolojisi ne hale gelir bunu düşündünüz mü?

Yoo .....

Neysee düşüncelerinizi değiştirin arkdaşlar ön yargılardan kurtulun artık...

boşanmış bir ailenin kızı olduğun için çocuğu sen daha iyi anlarsın tabi
bence bunu eşine de anlatmalısın
tamam şimdi sinirli,dava da hemen sonuçlanmicana göre
bu süre zarfında anlatmalısın
çocuk annede kalmalı

yeni tartışma başlatalım
çocuk kimde kalmalı?

... Düşünme bu kadar, sen artık onla değil benle evlisin, o kadının namusu artık senden çıktı..Oğlun için velayt davası aç, al oğlanı bırak naparsa yapsın.Sen neden bu kadar kendini harap ediyorsun ki?

Site kuralları gereği empati yaptım..:nazar:[/B]

Cok güldüm su son lafina:roflol: kiz sitede öyle bir kuralmi var, empati yapmayan banlaniyomu ne??-tatlicadiarzu-sırnaşık şey

Simdi kocanizin eski esi, istedigini yapar, kocaniz bunu karisini bosamadan önce bilmiyormuydu.....
bukadar rahatsiz olunacak aglanacak bir durum yok ortada, sanki eski esi bi adamla ayni evde yasiyoda cocuk dayak yiyo filan gibi olmus....

kadin bekar, malesef lafda atan olur iftirada, size tavsiyem gözünüzle görmediginiz bu tür laflara inanip, görmüs gibi bukadar emin konusup günaha girmeyin....
madem esiniz oglunu bukadar düsünüyordu neden bosanirken velayetini almadi, kadinin bir rahibe gibi yasamasinimi bekledi??

bu durumdan rahatsiz olan gider velayetini alir, ve oglunu bukadar düsünen babada oglunun annesini adini , görmeden etmeden, birilerinin lafini dinleyip cikarmaz, karalamaz....

Size sanki o nafakanin verilmesi koymus gibi, bu yüzden eski esine bukadar hirslanmissiniz, mahkeme o parayi bosanan kadina vermissse, kadinda hakki olani almis....

bi arkadasda yok gördügü yerde vururmus öldürmeler filan, bu ne allah askina, bir bayan olarak böyle konusursaniz, erkeklere töre cinayetlerinin ilk destekcileri oluyorsunuz.
Ben anlamiyorum bir kadin bir iliski yasayinca neden hemen ardindan vurma öldürme lafi geliyor, önce bu zihniyeti degistirin, bir kadin bile böyle düsünüyorsa töre cinayeti isleyende kendini hakli görüyor yapmayinnnnnnnnn.....
bu öldürme lafini bukadar cok kullanmayin, öldürmenin sebebi asla olamaz.....
O cani esi ona vermedi!! allah verdi allah alir:nazar:
[/QUOTE]

nasıl böyle bişey düünülür benim hakkımda hayret doğrusu..nafaka nasıl koyar bana yaaa??? daha fazla versin isterse..veriyoda ztaen..450 nafaka veriyo 500 extra masraflarını karşılıyo her ay..bana niye koysun..oda onun evladı sonuçta..ben sadece burda paylaştım bu konuyu..daha eşime ,eski eşi hakkında tek laf bile etmedim..sadece şaşırdığımı söyledim okadar..ayrıca tepkisi çok normaldi..adam çok sıkıntılıydı son zamanlarda..patlama oldu dün gece..ayrıca oğlunu düşündüğü için velayeti annesinde kaldı çocuğun..anne başka ilgilenir çocuğuyla demiş..ayırmak istememiş annesinden..AYRICA KADIN İNKAR ETMİYO DİYORUM SİZE..tek dediği adamın karısı duymasın...hayır adamın karısıylada tanışıyo gidip geliyomuş yani...amma destekçiymişiz evli adamlarla birlikte olan kadınlara yaa...eşime diyimde alnından öpsün gidip...

canım eşini ne rahatlatacaksa
insallah basarırsınız ve de bu olay kapanır..
bidaha da insallah
bu sorunlarla karsılasmassınız.

iyi de biri iki yetişkin insan üstelük biri de evli
gece yarısı başbaşa çayda çıra oynayacak değiller yaa

illa gece yarısı cinsellikmi olur . oturup konuşabilirler... neden hep kötü düşünüyoruz ki.......

Eş sakinleşmiş şimdi daha mantıklı düşünüyordur
ama önce ebnce olayı iyice bi araştırun boşuna bir insanın suçlu ilan edilmesin herşeyden önce o bir anne oğlu eve geldiğinde annenin bu mevzuları lütfen konuşlmasın o yaşta bir çocuk bunu kaldıramaz ona göre hareket edin lütfen
benim bir yanım eski eş suçsuz yada bişeyler abartılmış gibi geliyo
neyse hakkınızda hayırlısı

geceyarısı geldiğini nerden çıkardınız adamın...öyle birşey göremedim ben. çocuk bir kere iş için geldi demiş sadece.. sakın yanlış anlamayın kadını savunuyorum ama konu bi şekilde bi yerlere gidiyor.

Tamamda newlife cim, sen yazinda 20 000 tl bankada öyle yatiyo dedin diye ben bu sonuca vardim, yani o para o kadina verilmis, ister bankada yatar ister harcar, birde bankada yattigini nerden biliyorsunuz bukadar özel seyleri bilecek kadar yakinmisinizki, yani bilmiyorum tuhaf, ya zaten konu karisik , ben pek bise anlayamadim:uhm:

Ya bu kadar tantana olmuş bitmiş, küçük yermiş, sağır sultan bile her şeyi duymuş da, bu adamın karısı mı duymamış? Nerede bu kadın, yok mu olaya dahli? :uhm:
Çok saçma bir noktaya takıldım farkındayım da, takıldım işte.. neyse ben ghaçayım en iyisi kaydirigubbakcemile

X