Eşimin ilk eşi ve aklımı donduran olayı...

canım eşini ne rahatlatacaksa
insallah basarırsınız ve de bu olay kapanır..
bidaha da insallah
bu sorunlarla karsılasmassınız.

tek derdim eşimin huzuru kaçtı..kim ne derse desin kolay değil bi erkek için..eşimde öyle entel dantel bi adam değil..her yerinden medeniyet akan istanbul beyefendiside değil..tipik adanalı işte..kadından nefret de etse kabullenememiş bile olabilir..inşallah dediğin gibi bi sonuca bağlanır olaylar

newlife burda kimseye birşeyleri ispat etmek zorunda değilsin...
Maşallah herkes burda dedektifliğe soyunmuş.Her taşın altından bir şey çıkarmaya çalışıyorlar.
Çokkk yardımseverr bu arkdaşlarr çook çok sıkıntınızı dinleyerek sizi rahatlatmaya çalışıyor maşallahh...E tabi bayanların bayanlara yaptığı şeydir bunlar..Her zaman böyledir.

katılıyorum sana canım..normal hayatta bi bayan arkadaşımız gelse deseki böyle böyle yoook canım sana öyle geliyordur.adam çocuğunu düşündüğünden öyle yapıyordur denir.ama ortam sanal ya söyle söyleyebildiğin kadar kötü ihtimalleri,alakası olmayan şeyleri,karşı tarafın aklında olmayan şeyler sok.sonra da yorum yapıyoruz tarafsız bir gözle bakıyoruz farklı bir bakış açısı sunuyoruz olsun adı :kahve:

illa gece yarısı cinsellikmi olur . oturup konuşabilirler... neden hep kötü düşünüyoruz ki.......

okypete cim sende biraz fazla iyi niyetli değil misin?
gece yarısı ne oturup konuşacaklar?
dul bir kadın hakkında bu tarz yakıştırmalar yapılabileceğini düşünemez mi?
gitsinler başka yerde konuşşunlar,gündüzleri konuşşunlar
valla pbu devirde bu olaya pek de iyi niyetli bakamambenneyaptımki

Tamamda newlife cim, sen yazinda 20 000 tl bankada öyle yatiyo dedin diye ben bu sonuca vardim, yani o para o kadina verilmis, ister bankada yatar ister harcar, birde bankada yattigini nerden biliyorsunuz bukadar özel seyleri bilecek kadar yakinmisinizki, yani bilmiyorum tuhaf, ya zaten konu karisik , ben pek bise anlayamadim:uhm:

o 20 bin ytl kadın için değil oğlu için yatırıldı ve oğlu 18 yaşına gelene kadar dokunulmıycak diye anlaşıldı..bankada yatıığınıda biliyoruz çünkü kendi geçen ay söylemişti parayı başka bankaya aktardım diye..elalemin evli herifine yedirme olasılığını düşündü eşimde..o yüzden yazdım para konusunu

geceyarısı geldiğini nerden çıkardınız adamın...öyle birşey göremedim ben. çocuk bir kere iş için geldi demiş sadece.. sakın yanlış anlamayın kadını savunuyorum ama konu bi şekilde bi yerlere gidiyor.

yellow canary dikkatinden kaçtı heraldee
kadın adamı eve alıyormuş geceleri..

Konuşmak için gündüzler torbayamı girmiş acaba?

olabilir. düş ,konuşmanın saati mi var... belki o saatta konuşmak istemişlerdir..... illaki aralarında birşeyler mi yaşanmalı...
yaşanmak istenirse gündüzde yaşanır. saatin bir önem mi var. bu günah almaktan öteye gitmez....

Ya bu kadar tantana olmuş bitmiş, küçük yermiş, sağır sultan bile her şeyi duymuş da, bu adamın karısı mı duymamış? Nerede bu kadın, yok mu olaya dahli? :uhm:
Çok saçma bir noktaya takıldım farkındayım da, takıldım işte.. neyse ben ghaçayım en iyisi kaydirigubbakcemile

ya güzelim aynı şeyleri tekrar yazmak zorunda kalıyorum..geçmişi dikkatli okusan alıcaksın cevabı zaten..eşim için çok küçük burası..100 kişi yoktur eşimi tanımayann..3 ay olmuş bunlar birlikte olalı..belkide duyucak yaıkında kadın..sağır sultan duymuş derken çalıştıkları yer duymuş..ve orda 100 den fazla insan var..memeleketin duymasına gerek yok..

katılıyorum sana canım..normal hayatta bi bayan arkadaşımız gelse deseki böyle böyle yoook canım sana öyle geliyordur.adam çocuğunu düşündüğünden öyle yapıyordur denir.ama ortam sanal ya söyle söyleyebildiğin kadar kötü ihtimalleri,alakası olmayan şeyleri,karşı tarafın aklında olmayan şeyler sok.sonra da yorum yapıyoruz tarafsız bir gözle bakıyoruz farklı bir bakış açısı sunuyoruz olsun adı :kahve:

Canım normal hayatta da bir bayan arkadaşım gelse bana anlatsa emin ol dost acı söyler hesabı yine aynı yorumu yapardım. Bunun sanal ortamla , kötü ihtimalleri saymakla alakası yok. Herkes kendi fikrini söylüyor.
Newlife arkadaşım da tüm nezaketiyle gayet güzel de açıklıyor herşeyi. He açıklamayabilir de tabi. Bunun için ayrıca teşekkür ediyorum.a.s. Ve ömürboyu mutluluklar diliyorum.

20 bin lirayı boşanmak için tazminat olarak vermiş eşiniz ama anlaşmalı boşanmışlar yani eski karısına boşanması için bu parayı vermiş .

o halde o para çocukla beraber annenindir de.

20 bin lira para ile bir kadının tüm hayatı ipotek altına alınamaz

yazan arkadaşlara katılıyorum onaylanacak bir ilişki değil kadının yaşadığı ama bu O nun vicdanı.

üstelik fettan fetbaz bir kadın olsaydı sanmam ki eşinize o adamın karısına duyurmamasını rica etsin.

velayet için yasal süreç hazırlığı başladı mı karar verildi mi çocuk size gelecek mi tamamdır işte bundan sonrası sizi ilgilendirir

Kızlar eşimin ilk eşi bizimle aynı şehirde yaşıyo..1.5 sene oldu boşanalı ve kendisi çalışıyo..10 yaşındaki oğluyla beraber....dün eşinim tanıdıkları yanına gelmiş ve şurda çalışan senin hanımınmı diye sormuşlar..oda eski eşim demiş...adamlarda tamam o zaman demiş..hayırdır ne oldu diye sormuş eşim..çalıştığı yerde şefiyle adı çıkmış ve iş yerindeki herkes bunlardan illallah demiş..çünkü şef sürekli kadına ayrıcalık tanıyomuş..izin günlerini çalışma saatlerini kendilerine göre ayarlıyomuş..kadın bazı geceler oğlanı uyutp gece adamı eve alıyomuş..ve sıkı durun..ADAM EVLİ VE İKİ ÇOCUĞU VAR..ayrıca adamın karısıylada tanışıyomuş kadın...eşim dünden beri depresyon geçiriyo..eli ayağı titriyo..oğlumu nasıl bu konuma düşürdü hemde evli bi adamla diye..allahın adaleti işte..kadın yuvalrının benim yüzümden yıkıldığını anlatırdı hep..bana iftara attı ben evlenince eşimle...ahım kimsede kalmaz zaten..o çamura kendi düştü işte..ama eşim çok kötü..adamın ve adamın karısının telefonunu buldu..çalıştığı yerdeki iş arkadaşlarıyla görüştü..resmen teneke çalıyolarmış arkalarından..kadın inkar etmedi ama itirafta etmedi şimdilik..eşim söyliycem o pisliğin ailesine dedi. mesaj attı adi kadın eşime,insanların huzurunu bozma,ailesinin yanına gitme diye..töbe yarabbiiiiii..eşim oğluna söylemedi tabi...dün sormuş eve gidip gelen oluyomu hiç erkek olarak diye oğluna.o adamın ismini vermiş..bi kere geldi iş için bişeyler anlatmaya demiş (ne iş ama)
boşanırken eşim ona 20 bin lira tazminat ödemişti..ayrıca 450 ytl nafaka ödüyo her ay..oturduğu evdeki bütün eşyalr eşimle evliliklerindeki eşyalar..eşim bi ceketle çıkmış evden ayrılırken..bugün eşim dilekçe vericek velayet için..kadının adamla resimleri varmış..iş yerindeki insanları o kadar bıktırmışlarki..elemanlar takip edip resim çekmişler birlikteyken..o resimleride delil olarak sunucak..inanaın çok kötüyüm..eşime üzülüyorum sadece..haketmedi böyle bi darbeyi..keşke normal bi ilişkisi olsaydı..elin evli barklı adamıyla olunca çok kötü herşey..bide küçük yer burası..eşimin adıyla anılıyo kadın..bu çok vahim bi olay..eşimi tanımayan yokki işi nedeniyle..kadın tam farkında değil henüz herşeyin bu kadar ortada olduğundan..yarın anlatıcak ikisine de:eek:klava: sabaha kadar uyumadı..ya oğlum uyansaydı gece bi vakitte,ikisini görseydi diye düşünüp düşünüp kriz geçirdi..senedi bir bi şişe birayı zorla içen adam dün gece çıkıp viski devirmiş..eve ağlayarak geldi..durmadan kuruyo kafasında..ya uyanıp görseydi oğlum diye..bide zoruna gidiyo tabi..20 bin lira tazminat bankada duruyo..450 nafaka ödüyo..offf offfffff..velayet davası 1 senede sonuçlansa,oğlan bize gelicek...

eşin neden bukadar çıldırdıkı aceba?
bu durum asıl üzülmesi gereken o adamın eşi
senin eşin niye bukadar dert ediyor kendine
sonuçta eski karısından ayrılmış ve ömür boyu tek kalacak değil ya
elbette hayatıan biri girecekti ve eve getirecekti sonuçta bekar bir kadın
ha evli bir adam ile beraber olması tabiki çok yanlış ama oda kimseyi heleki eşini veya seni ilgilendirmez bence
senin eşin boşandıktan sonra seninle evlenmiş o kadının tekrar birini hayatına sokmaya hakkı yokmu?
ben burda içip içip ağlayacak bişey göremedim hata eşinin çok abartığını düşünüyorum
eski eşinin hayatı onu artık ilgilendirmez kadın kiminle isterse onunla beraber olur
hata o işyerindeki insanlarada şaşırdım yani ne demek taip etmek resimler çekmek onlara noluyormuşki? bide bu resimleri marifetmiş gibi senin eşie vermeleri iyice saçma

olabilir. düş ,konuşmanın saati mi var... belki o saatta konuşmak istemişlerdir..... illaki aralarında birşeyler mi yaşanmalı...
yaşanmak istenirse gündüzde yaşanır. saatin bir önem mi var. bu günah almaktan öteye gitmez....

canım gece yarıları memleket meselesi konuşup dertleşicek seviyede kültür oranları yüksek değil bunların....

Bende gece yarsı olayını anlamadım kim görmüş biri bu kadının evinimi takip ediyor hani dulyaaa valla kızlar anam ben işin içinden çıkamıyorum içim karardı yahu ben gidiyim bi çay içiyim bu arada kendi rekorumuda kırdım bi konuya ilk defa bukadar ilgi gösterdim kendimi aşıyom :nazar:

ya güzelim aynı şeyleri tekrar yazmak zorunda kalıyorum..geçmişi dikkatli okusan alıcaksın cevabı zaten..eşim için çok küçük burası..100 kişi yoktur eşimi tanımayann..3 ay olmuş bunlar birlikte olalı..belkide duyucak yaıkında kadın..sağır sultan duymuş derken çalıştıkları yer duymuş..ve orda 100 den fazla insan var..memeleketin duymasına gerek yok..

Ha pardon ben yanlış anlamışım o zaman.. 100 kişi size göre az bir rakamsa (ki bunca insanın eşi, dostu, şusu busu derken o sayı 200'ü geçer) onu bilemem tabii. Neyse ya zaten konu bu değil, bana duymamış olması mantıksız geldiği için sormuştum sadece. Allah gönlünüze göre versin inşallah.

eşin neden bukadar çıldırdıkı aceba?
bu durum asıl üzülmesi gereken o adamın eşi
senin eşin niye bukadar dert ediyor kendine
sonuçta eski karısından ayrılmış ve ömür boyu tek kalacak değil ya
elbette hayatıan biri girecekti ve eve getirecekti sonuçta bekar bir kadın
ha evli bir adam ile beraber olması tabiki çok yanlış ama oda kimseyi heleki eşini veya seni ilgilendirmez bence
senin eşin boşandıktan sonra seninle evlenmiş o kadının tekrar birini hayatına sokmaya hakkı yokmu?
ben burda içip içip ağlayacak bişey göremedim hata eşinin çok abartığını düşünüyorum
eski eşinin hayatı onu artık ilgilendirmez kadın kiminle isterse onunla beraber olur
hata o işyerindeki insanlarada şaşırdım yani ne demek taip etmek resimler çekmek onlara noluyormuşki? bide bu resimleri marifetmiş gibi senin eşie vermeleri iyice saçma

geçmişi oku canım istersen sorularının cevabı var..

Kocam eski eşi için kendini parlayacak bende ona üzüleceğim. :eek:klava: Bana enteresan geldi. mirmirmirmir

Adı üstünde eski...

Bende gece yarsı olayını anlamadım kim görmüş biri bu kadının evinimi takip ediyor hani dulyaaa valla kızlar anam ben işin içinden çıkamıyorum içim karardı yahu ben gidiyim bi çay içiyim bu arada kendi rekorumuda kırdım bi konuya ilk defa bukadar ilgi gösterdim kendimi aşıyom :nazar:

kadın inkar etmedi hiçbişeyi....okumuyomu kimse bunu 50 kere yazdımmmm..
kadının şu andaki tek derdi.."adamın eşine söyleme rezillik çıkmasın:1shok:"

Özür dilerim okypeteben şüpheci bi insanım ben bu kadar iyimser olamıyorum...
Konuşmak için gündüzler torbaya girmedi evet... Dediğin gibi bu iş gündüz de yapılır..Fakat gece oluncaa dışardan eve giren pek görünmüyor..
Onun için konuşmayı gündüze bırakıp geceyide başka işe bırakıyorlardır hı dersin...
Günah alma işine gelincede newlife için düşündüklerinizde günah almaktan öteye gitmez..

X