Eşimin ilk eşi ve aklımı donduran olayı...

İnsana tuhaf geliyor değil mi? Kocasının bu kadar kafaya takması..CADIARZU

çok kurdu kafasında ya oğlan görseyi bi gece uyanıp diye...ona sinielri bozuldu..kadın umrunda değil..ama eşimin yıllarca çalışıp biriktirdiği parayı evli adamlarla alem yapmak için yiyosa oda ayrı bi zoruna gider..çekip vurma olayına bende karşıyım.ayrıcva kimsenin kimseyi kepaze etme gibi bi derdi yok....dert çocuğun velayetini alabilmek ..ayrıva tekrar söylüyorum bilmeden konuşmasın kimse..onların boşanmalarına kesinlikle ben sebep değilim..vicdanım melekler kadar rahat..

eger esınız sadece oglan uyanıp gorseydı dıye bu kadar dertlenıp ıcıyorsa, netıcede cocuk gormemıs bısey ıste, bence cocugun hasarsız atlattıgı konusunda oturup sukretmelı..
esınız hıc goremıyor mu kendısı eskı esını rezıl ettıgınde, ınsanların cocuga ne sekılde bakacaklarını neler soyleyebıleceklerını.. bence kendısı boyle bısey yaparsa daha buyuk we sılınmeyecek bı zarar werır cocuguna..

ben şunu çıkardım bu olayda. işin içinde verilen 20 milyar parayla 450ytl de söz konusu... sanki eşiniz bu parayı vermektende pek hoşnut değil gibi.............

çocuk için zor bi durum mahkemde annesinin böyle bişe yaptığını duyunca yıkılır ki bencede elaleme ne kimin ne yaptığından takip etmek çok çirkin belki şahısları uyara bilirsin ama resim çekmek takip etmek eşin daha sakin olmalı evaldı için
bide ben annenin adamı gece eve aldığını düşünmüyorum yane okadarmı takip etmişler kapısındaı yatmışlar belki bi akşam gitmiştir bişe olmuştur bie çay içip çıkmıştır bilmiyorum ya bi anneye konduramıyorum bunları ben :S inş. herşey bir yanlış anlamadır.

mesajın sahibi ortada yok kendi kendimize fikir yürütüyoruz
keşke konuyu açıp kayıplara karışmasaydıda bizde konuyu
detaylı öğrenip ona göre yorum yapsaydık birazcık polisiye film gibi olmaya
başladı birazdan biri katili buldum derse hiç şaşırmıcam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bu işin şakası tabiki arkadaşımızın yaşadığı kötü bir durum ama
keşke burda olup yanıt verebilseydi.. a.sa.s

bebeğim var sürekli pc başında duramıyorum ayrıca ben neyin izini sürmüşüm anlamadım..ben evimde oturuyorum..iş yerindeki insanların neden foto çektiğinide bilmiyorum ..adam evli olduğu için belkide...hala eşimin neden kafasına bu kadar taktığını anlamadığınızıda anlamadım yani..adam çocuğulya deliler gibi ilgileniyo..ağzından baba lafı çıkmadan her zaman yanında oluyo..çocuk tüm gün okulda arta kalan zamanlarda dersanede,hafta sonları,basketbol ve futbol antremanlarında..eşim biraz önce yine söyledi..keşke bekar doğru dürüst bi ilişkisi olsaydı diye..ama dile düşmüş evli adamla..o adamı nasıl evine alır gece yarıları benim oğlum uyurken diye zoruna gidiyo adamın....müsade ederseniz bebeği uyutucam

ya birşey sorucam çok iyi bilmiyorum ama çalışan eşe nafaka verilmiyor ki...
450.-TL çocuk için veriliyorsa zaten üstüne farz vermesi gerekiyor...

bebeğim var sürekli pc başında duramıyorum ayrıca ben neyin izini sürmüşüm anlamadım..ben evimde oturuyorum..iş yerindeki insanların neden foto çektiğinide bilmiyorum ..adam evli olduğu için belkide...hala eşimin neden kafasına bu kadar taktığını anlamadığınızıda anlamadım yani..adam çocuğulya deliler gibi ilgileniyo..ağzından baba lafı çıkmadan her zaman yanında oluyo..çocuk tüm gün okulda arta kalan zamanlarda dersanede,hafta sonları,basketbol ve futbol antremanlarında..eşim biraz önce yine söyledi..keşke bekar doğru dürüst bi ilişkisi olsaydı diye..ama dile düşmüş evli adamla..o adamı nasıl evine alır gece yarıları benim oğlum uyurken diye zoruna gidiyo adamın....müsade ederseniz bebeği uyutucam

ya anlamadığım hala bu ,eve alıp kadının adamla, beraber olduğunu nereden biliyorsunuz.?

bu arada eşim son derece sakin ve oğluna kesinlikle söylemeyi düşünmüyo..sadece avukatının söylediği gibi delil gerekiyo velayet için..anlaşmalı boşanmışlar çünkü..mahkemeye çıkarılsa bile hakimler başka şekillerde soruyo sorularını..eşim kanun adamı..bunları düşünüyo hep..

ya birşey sorucam çok iyi bilmiyorum ama çalışan eşe nafaka verilmiyor ki...
450.-TL çocuk için veriliyorsa zaten üstüne farz vermesi gerekiyor...

anlaşmalı boşanıldı..çocuğa veriyo tabi..vericekde 18 yaşına kadar..aqma extra bütün harcamalarınıda babası karşılıyo zaten..

eminim tabi..bu nasıl bi soru böyle...bu karakterdeki bi kadının bana iftira atması ne kadar zor olabilirdiki zaten..adalet diye buna derim bennn

bence eşinizin tercihleriyle ilgili böyle bi şey söylemeniz kötü olmuş kii şuandaki tercihi sizsiniz en nihayetinde.karaktersiz çok ağır bi kelime bana göre..kii eşiniz karaktersiz bi insanla o kadar sene yaşamış:1no2:
kii karaktersiz denilen insan eşinizin eski eşi ve çocuğunun annesi
iftira atmıştır ama belki de o da yanlış anlamıştır olayı belki şu an bu olayda yanlış anlaşılıyordur gözle görülmeden bişey denemez ki
demek ki zamanında da iftira atmayı sağlıcak bişeyler varmış elindeki iftira atmış yoksa evlilik bittikten 2-3 sene sonra evlenilse örneğin ortada iftira atma durumu olmazdı çünkü buna zemin olmazdı
ne olursa olsun eşinizin çocuğunun annesidir her ne yaparsa yapsın
nasılsa artık eşinizi ilgilendirmiyor namusu kendi namus kriterlerine göre pek ala yaşayabilir
bi anne olarak çocuğunu düşünür tabi ama daha fazla düşünmesi gerekir muhakkak ki

tabiki olayları detaylı olarak bilmediğimiz için
yaptığımız yorumlara cevap vermeniz gerektiğini düşündüm
bebeğinizi uyuttuğunuzdan haberimiz yoktu elbette.. :1no2::1no2:
kötü bir durum ama siz kendiniz yazmışsınız
keşke doğru dürüst bir ilişkisi olsaydı diye
tabiki oda oğlunun annesi olarak düşünüyor ve adı böyle şeylere karışmasın istiyor ama
doğru dürüst olan bir ilişki yada yanlış bir ilişki eşinizi ilgilendirmiyor artık değil mi

Son düzenleme:
newlife üstüne gelmek istemem ama okuduğum kadarıyla herkesin kafasını kurcalayan eşinin bu konuyu neden bu kadar kafasına taktığı belki eski eşinin beraber olduğu adamın eşide kötü biridir adamda eşinden ayrılıp eşininiz eski eşiyle evlenicektir yani olmaz mı? ayrıca eşinizin eski eşi bundan 1.5 sene öncede evlenebilirdi belki 2. yada 3. evliliğini yapıcak olan biriyle buna kimsenin karışmaya hakkı yok. ha eşiniz evladını çok düşünüyorsa bundan 1.5 sene öncesine gitmeli ve eşinden ayrılmamalıydı.
kırılmanı istemem ama bence biraz sorgula olanları eşinle aranı bozma tabiki ama bence ona bu konuya bu kadar takılmamasını öner sonuçta 1.5 sene öncede başka biryle beraber olabileceğini üstelik o zaman oğlunun şimdiki yaşından daha küçük ve daha hassas olabileceğinide söyle.

canım allah sabır versin...
bana kalırsa eşin oğlunu alsın gerisine karışmasın...

Tatlim bekar bir adam olsaydida bu düsüncesi yine ayni olucakti esinin....
Ben buna tipik eski es travmasi diyorum, eski karisinin yeni bir iliskisini hazmedemiyor bir nevi namusu, cocugunun annesi diye konduramiyor...:nazar:

Eminimki adam evli degil bekarda olsaydi o adami eve almasini istemezdi, gerekce olarakta cocugu öne sürerdi, halbuki bunu kabullenemeyen kendisi...:kahve:

Lüften yanlis anlama ona karsi duygulari falan var demiyorum kesinlike sadece kabullenememe gibi birsey...benneyaptımki

Esinle konusmalisin canim sakin sende yaninga körükle gitme, karismamasini uzak durmasini ve ogluna annesi hakkinda olumsuz konusmamasini anlatmalisin..

öncelikle müsade sizin ne demek, ama ben gene yorum yapıyım gelince okursunuz.

şimdi kadının birlikte olduğu adamın evliliği hakkında yorum yapmayalı, belki btecek bir evliliktir falan filan neyse.
peki bekar bir insanla birlikte olsaydı eski eş ve onla yan odada bilmem naparken (sizin deyiminizle) çocuk uyansaydı problem olmayacak mıydı? zaten ne yapıp yapmadıklarını biliyoruz o sırada o ayrı konu..
eşinizin çocuğuyla ilgilenmesi tabiki de çok güzel ama sabahlara kadar içilip komaya girecek durumu hala göremiyorum ben.
alır velayetini oğlunun sen sağ ben selamet.

çok kurdu kafasında ya oğlan görseyi bi gece uyanıp diye...ona sinielri bozuldu..kadın umrunda değil..ama eşimin yıllarca çalışıp biriktirdiği parayı evli adamlarla alem yapmak için yiyosa oda ayrı bi zoruna gider..çekip vurma olayına bende karşıyım.ayrıcva kimsenin kimseyi kepaze etme gibi bi derdi yok....dert çocuğun velayetini alabilmek ..ayrıva tekrar söylüyorum bilmeden konuşmasın kimse..onların boşanmalarına kesinlikle ben sebep değilim..vicdanım melekler kadar rahat..

anlaşmalı boşanıldı..çocuğa veriyo tabi..vericekde 18 yaşına kadar..aqma extra bütün harcamalarınıda babası karşılıyo zaten..
eeee o halde neden oğluna verdiği paranın derdine düştü... Yani madem o para çocuk için harcanıyor neden benim paramı elalemin adamlarıyla yiyor diye kederleniyor..
Cümlelerim yanlış anlaşılmasın asla kadının yaptığını tasvip etmiyorum ama bazı yazdıkalrınız çakışıyor..
Birşey sorucam , ne kadarlık evlisiniz ? cevap vermek zorunda değilsiniz tabiki merakımı mazur görün

ya belki aralarında sadece duygusal bişe olmuştur bilmiyorum el gün herşeyi okadar abartırki herkes üzerine koyar anlatır bir der iş yerinde bu kadın nekadra çok izin kullanıyor 2.der müdür buna ayrıcalık yapıyo3.der aralarında bişe var4.der bunlar birlikte 5.der ben evine girerken gördüm böyle şeyler çok oluyo hele ufak yerlerde asla mani olunmuyo herkesin günahı kendine boynuna umarım bu olay biran önce çözülür bide eşine söyleme demiş belki bişe yok kadında eşinden şüphenmesin manasında söylemiştir itirafta etmemiş bundan sonrasını çok merak ediyorum :S
(aralarında bişeler varsa bunu asla oynaylayamam ama bir annenin böyle bişe yapma ihtimali olmaz diyorum bunun için böyle yazıyorum)

X