Bebek Beslenmesi bebek bezi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
bende molfix kullanıyorum memnunum bizimkide çişini kaçırıyo ama neden olduğunu farkettim idrarını çok yaptığında ön taraf şişiyo bezin beli bolluyo ozaman atletini falan ıslatıyo bende sık değiştiriyorum ama bazende uykusunu bölmemek için bekletiyorum Allahtan çok pişik olmuyo bi ara olmuştu nivea iyi geldi

ben ya prima ya hugges kullanıyorum bi ara pişik oldu bi turlu gecmedi o yuzden cok dikkatliyim gece bile deiştiriyorum en fazla dort saat tutuyorum bezi

bende molfix kullanıyorum memnunum bizimkide çişini kaçırıyo ama neden olduğunu farkettim idrarını çok yaptığında ön taraf şişiyo bezin beli bolluyo ozaman atletini falan ıslatıyo bende sık değiştiriyorum ama bazende uykusunu bölmemek için bekletiyorum Allahtan çok pişik olmuyo bi ara olmuştu nivea iyi geldi

merhaba benim kızımda 3 aylık doğduğundan beri prima kullanıyorum. yanlardan bazen çiş kaçırıyor.her şeyi ıslanıyor öyle görünce çok üzülüyorum. neyi yanlış yapıyorum diye.. ve anlayamadım gitti ama senin dediğin gibi olabilir. o zaman bunların emiciliği nerde kaldı. üstelik çok da sık değiştiriyorum.

ben de huggies kullanıyodum israil malı ıolduğunu duyunca babaystar aldım hem türk malı hemde fiyatı uygun.ben memnunum bide onu den istersen.bide kaka yaptığını anlayınca hemen değiştirebilirsin durdukça yayılıyor olabilir

kızım doğduğundan beri hep prima kullandık çokta memnunum küçükken kakası çok suluydu ve sızdırıyo diye huggies aldık ama hiç memnun kalmadım çok sert ve pişik yaptı kullanamadım.primanın üstüne bez yok bence çok kaliteli ve sanırım bundan sonrada hep onu kullanıcam.huggiesin israil malı olduğunu duymuştum ama primayı duymamıştım gerçekten öylemiki.eğer öyleyse çok üzülürüm:çok üzgünüm:çünkü israile bu şekilde para kazandırmayı hiç ama hiç istemem

kaydirigubbakcemile5Benim oğluym 20aylık bende doğumdan itibaren molfix kullanıyorum çok rahat ne pişik ne sızıntı hiç sızdırmıyogamyoncuiremsudelikafadulden:lepi:

benimde oğlum 8 aylık kakası hep belinde.bende huggies hem prima kullandım.prima daha iyi

Ben huggıes sadece bir paket kullandım bel bandından dolayı hiç memnun kalmadım pirima derim ben esnek yan bantları olanından hiç böyle sorunlar yaşamıyorum. Gayet memnunum birde mutlaka kilosuna uygun olanları tercih edin.

Prima premiuim care yumusacik ve ince. Yeni dogdidunda onu kullandim ama hep pisikti.acemi anne olarak bebektir pisik olur diyordum. Sonra molfiksin firsat paketini aldim pisik azaldi.yeni dogan icin gobek oyuntusu da var.gobek dusene kadar molfix kullandik ama sonra bıraktim cunku kagit gibi.rahatsiz olacagini dusundum bebegimin.altiniza pamuk koyunca mi yoksa kagit pecete koyunca mi daha rahat olursunuz??? Ilk gunler cok sik bez degistordiginden ve gobek oyuntusu ndan molfix tavsiyem.fiyati da uygun.
Primanin aktif bebek de kullandim onda da gecis aşamasında pisik oldu sanirim parfum bebegime dokunuyor.
Huggies denedim o da cok kalin ve yan bantlari cok sert.hele yaz icin hic uygun degil ama yan bantlari ve ic yuzeyi yumusak.
Dun de 13lu canbebe bezo var alip deneyim dedim. Parfumsuz kremsiz ( evy baby vr bimdeki bebek bezinde bu kimyadallar varmis hic denemedim) premium care kdar olmasa da ince yumuşak. Ayrica Türk mali. Simdilkk memnunum. Tavsiye ederim. Fiyatı da nispeten ucuz

Arkadaslar ben primada molfixde canbebede kullaniyorun ve hic ole bir sorun olmadi sadece bir iki kez oda dis donemlerinde oldu.ama ben kizimin altini cok SIK araliklarla degistiyorum birde sunu belirteyim kiz bebeklerde bir numara buyuk bez kullanilir kucuk geliyor olmasin gerci bir numara buyuk aliyorumda demissin aralarinda en guzeli molfix bu arada tavsiye ederim ama daha kisa sureli degisyirmeye ozen goster yada gece besledikten sonra bezini degistir cunky tasiyorsa sabaha kadar usutur

bende prima kullanıyorım arkadaşımın tavsiyesi üzerine başka bebek bezine geçiş yapacağım aranızda kullanan var mı ürünü ben başvuru yaptım ama gelir mi bilmiyorum sleepy yani prima gibiymiş umarım iyidir fiyat uygun ama kalite nasıl fikrim yok

değerli anneler benim kızım kaka yaptığında ya belinden çıkıyor yada bacak arasından bez yıkamıyorum sözüm ona ama kıyafetlerini yıkıyorum her kaka yapışta ben 3 numara huggies ve evybaby kullanıyorum şimdilik daha önce molfix de kullandım ama sonuç değişmedi bağlamayımı beceremiyorum desem 3. çocuğum ama anlamadım gitti siz hangi bezi kullanıyorsunuz sizin bebeklerdede aynı sorun oluyormu?:bbo:

X