bebek arabası önerirmisiniz lütfen

Bende maxi cosi mura yi begenmistim ama kapandiginda cok yer kapliyor,arabanin bagajina sigmiyor o yzden mecburen vazgectim:S fiyat olarak oda quinny e yakin olmasi lazim ben ole biliyorum

nerden ve ne kadara aldınız acaba ?

BEN ANKARADAN BEBEĞİM MAĞAZASINDAN ALDIM 1800 'e. fakat anakucağı cabriofix benim aldığım. ana kucağını cıtı sps alırsanız sanırım 100 tl falan daha ucuza geliyor. eğer gösterişli ve kaliteli bir model bakıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.gören bütün arkadaşlarım hayran kaldı. kapanması falan çok çok kolay yalnız biraz büyük kalıyor. toplu taşıma çok kullanacak arkadaşlar için veya çok küçük bayan arabası kullananların bagajları aşırı küçük oluyor ozaman sorun olabilir.

Bende maxi cosi mura yi begenmistim ama kapandiginda cok yer kapliyor,arabanin bagajina sigmiyor o yzden mecburen vazgectim:S fiyat olarak oda quinny e yakin olmasi lazim ben ole biliyorum

evet biraz kapanınca büyük oluyor.bütün bebek arabaları 3 yaşa kadar kullanılıyor bir tek bu 4 yaşa kadar kullanılıyor. ben bakarken quinny buzz'a da baktım fiyatı aynı demişti çalışan bayan. oda çok güzel bir model.çok kalite duruyor.fakat mura daha havalı daha gösterişli geldi bana

evet biraz kapanınca büyük oluyor.bütün bebek arabaları 3 yaşa kadar kullanılıyor bir tek bu 4 yaşa kadar kullanılıyor. ben bakarken quinny buzz'a da baktım fiyatı aynı demişti çalışan bayan. oda çok güzel bir model.çok kalite duruyor.fakat mura daha havalı daha gösterişli geldi bana

Bende begenmistim cok guzel bir araba,ama dedigim gibi benim bagajima sigmiyor malesef. Gule gule kullanin insallah:) birde araba alacak arkadaslar icin eger istanbuldaysaniz unkapani hasim iscan gecidinde bebek arabalari disariya gore cok uygun.

ben hala karar veremedim kızım 9 aylık baston pusetmi almalıyım ? çift yönlümü olmalı ? pahalı bişi istemiyorum, araştırmaktanda sıkıldım kullananlar fikirlerinize ihtiyacım var

bebeğim 6. ayına girdi, 2.aydan bu yana eşimin kuzeninin verdiği bir araba kullanıyorduk oldukça eski ve hantaldı bu hafta sonu babymax'in weekend jogger 3 tekerlekli bebek arabasının kırmızısını aldık. Özellikleri aşağıda, tek yönlü ama yağmurluğu ve ayak örtüsü olduğundan bebeğin üşüme riski yok.. şık ve sağlam bir araba, tekerlekleri de büyük olduğundan sürüşü rahat. Ama daha yeni yeni kullandığımdan zaptetme konusunda acemiyim :)

kızım 3-4 yaşına gelince taşıması daha pratik olan baston arabalardan almayı planladığımdan şu an kullanacağı arabaya çok fazla para ödemek istemedim
bu oldukça şık ve kullanışlı geldi alt sepeti de inanılmaz geniş, market alışverişini bile taşıdım :)

Weekend Jogger Bebek Arabası
•Otomatik elle kapama & sol kolda emniyet kilit özelliği (kırmızı buton)
•3 pozisyona yatabilen sırt dayanağı
•Tente içinde ekstra güneşlik
•İstenildiğinde çıkarılabilen tente
•5 noktalı emniyet kemeri
•Çıkarılabilen ön tepsi & ebeveyn tepsisi
•360º dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlek
•Arka tekerleklerde kilit/fren sistemi
•Yağmurluk
•Ayak örtüsü
•Geniş sepet
•18 kg taşıma kapasitesi
•Ağırlığı: 12 kg
Ebatları:

Açık halde: 54 x 99 x 104 cm
Kapalı halde: 92 x 51 x 99 cm

105%20WEEKEND%20Kirmizi.jpg

Aklımda kesin olarak bir model var ama kimse kusura bakmasın asla ve asla bi arabaya 500 tl üzerinde bi ödeme yapmayı düşünmüyorum. 1.500 tl lik arabaları görünce gözlerim yuvalarından fırlıyor. Eşime şakası bile inme etkisi yapıyo o derece. :) Etimize budumuza göre bişiler alıcaz amaaaa:

1) İkili set olmalı. Yani ana kucağıyla birlikte. İstersen al ana kucağını eline öyle gez.

2) Ana kucağı da arabaya konulabilmeli. Bi model gördüm markası bilindik değildi. İlk 9 ay ana kucağını, sonra da o yatabilen oturabilen koltukları takıyorsun.

3) İtecekleri değil oturma kolduğu ters çevrilebilmeli ki ok bebek dışarıya dönükken süper manevra yapıp gayet güzel giderken yollarda, bebeği kendinize çevirince bi bakıyorsunuz manevra olayı kalmamış ancak düz rahat gidebiliyor. Çünkü manevra yapan tekerler ters tarafta kalmış. Oysa koltuk çıkıp dönebilse bebek sıkılırsa anasına baksın, olmadı yola.

4) 3 tekerlekli olması tercihim. Ama mümkünse hafif ve küçük tekerler.

5) Ve de alt kısmı hemen yere değiverecekmiş gibi değilde biraz yüksek bi boşluk olması. Gerekirse alttaki eşya taşıma kısmı olmayıversin. Yurdumuzun yolları malum engellilere bile engelli. Bebek arabasıyla sakin ve sinirlenmeden gitmek; hem arabanın azizliğine hem de karşıdan üstüne üstüne gelen ve yol vermenin ne demek olduğunu bilmeyen vatandaşlara rağmen İMKANSIZ.

Yaptığım piyasa araştırmaları limitimin biraz üstünde böyle bir model için ama henüz Avrupa Yakasına gitmedim. Şu havuzlu han nasılmış bi görelim ve de karşıdaki bilimum çarşı pazar vs vs. Eminim istediğim modeli istediğim fiyatta bulucam.

Bu ozelliklerd uygun fiyatli bir araba bulursan ismini ve modelini paylasirmisin lutfen? Bende o ozelliklerse bsyler ariyorum ama fiyatlar pahali

Doğumlarımız benzer dönemlerde. Yavaş yavaş fiyat araştırmalarımı derinleştiriyorum. Bulur bulmaz paylaşıcam.

Biz Kraft Ruby aldık, gittigidiyodan 500 tl gibi bi fiyata, travel set. gayet uyguna almış olduk, hasim işcan da bile 650 tl den asagya yoktu.

aslında kraft Twist çok güzel bence, anakucagnın arabanın üzernde dönebiliyo olması özellikle mütiş bi özellik.

ama Twist biraz daha tuzlu idi diye Ruby aldık, umarım kullanışlı çıkar.

$ruby.jpg

Son düzenleme:
merhaba anneler uzun araştırmalar sonunda istediğimiz bütün özellikleri taşıyan bebek arabasını bulduk. çift yönlü tek elle kapanabiliyor kapanınca dik şekilde durabiliyor. tentesi tam kapanıyor çok da şık. daha önceki arabamız kanz 950 idi hiç memnun kalmadık tekerlekler rahat dönmüyor özellikle alışveriş merkezlerinde kilitlenip kalıyor resmen.

Kraft Aura Bebek Arabası - e-bebek.com

biz siyahını aldık şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar çok güzel bir ürün.

Uzun süredir ikili set arıyordum. Kraftın bir ürünü var 3lü, hoşuma gitti ama tam istediğim gibi değil.

Kraftbaby.com -

Bi kere çift taraflı değil, o durum biraz can sıkıcı, çünkü istediğim zaman bebeğim bana dönsün istediğim zaman dışa dönmeli. 3 tekerli arıyordum ama bu 4 tekerli. Bir de tepsisi ve su koymak için bardaklığı yok.

Fakat avantajları da var.

Bebeğin oturma haznesi gayet geniş. Normalde o tarz ürünlerde bi karış yer kalıyo çocuğa ama bu baya rahat duruyo. Aynı zamanda kaldırımda fazla yer kaplayan bi araba değil. Malum İstanbul kaldırımları daracık, yollar da kalabalık. Sinir hastası oluyosun bazen tek başına bile giderken bile. Hele o esnaflar ürünlerini kaldırıma koymuyolar mı. Neyse baska bi avantajı da bu aralar indirimde, 599a satıyolar. Kraft gibi bir marka için süper indirimli bir fiyat bu. Geniş olan anakucağı seyahatte, misafirlikte yatak olarak da kullanılabiliyor ayrıca.

Çok kararsızım. Bebek arabası için maksimum 600 tl ayırdım. Acaba bunu mu almalıyım. Yoksa hayallerimin peşinden gidip daha beğenebileceğim bir modeli mi beklemeliyim. Sanki bu model iyi gibi. Varsın 3 tekerli olmasın, varsın kızım Anakucağında sadece anasına, biraz büyüyünce de paso dışarıya baksın. :) Kraftın bu ürünü beni çok cezbetti. :)

Ama bi de şu var.

Exor BabyProstlye Travel 5´li SET ( SÜPER FİYAT ) XR1350 | | Bebefix.com

Aynı fiyat ama marka değil. En azından bi kraft değil. :) Fakat özellikleri çok iyi. Bilemedim, bi gidip görmek lazım yerinde. Sanki oturma kısmı biraz dar. Ve sadece yeşil renk kalmış sitede öyle yazıyor. Belki başka yerden bulunabilir.

İyi düşünmek lazım ama aklım kraftta kaldı. :KK37:

X