bebek arabası önerirmisiniz lütfen

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
716
86
slm kızlar, kullandığınız bebek arabalarından bahsedebilirmisiniz biraz?

alıp almamakta kararsızım aslında, heryere arabayla gidiyoruz, ama yürüyüş için lazım dimi? bebekler yürümeye başlayıncada kullanılıyo dimi bebek arabası, bilmiyorum kızlar ondan sordumfisfisfis

hangi marka iyi sizce ve de hafif mi kolay kaldırabiliyormusunuz yalnız başınıza?

çok saolun kızlar öptüm bebişlerinizi

ya bende aynı durumdayım geçen yaz ufak olduğundan sorun yaşamadım ama bu yaz çok ihtiyacım olacak. maxi cosinin pusetini ( ayrıca araba koltuğu) almıştım sonra iskeletini alırım diye düşünmüştüm bi baktım çok ağır hem bebek hem araba taşıyamayacağım.şu baston denen arabalardan almak istiyorum. tavsiyelriniz olursa çok sevinirim.

Biz chicco nun trio for me setini almıştık. Odamıza sepet almadım, portbebesini ilk 3 ay kendi odamızda kullandım orada yatırdım (sonra odasına yatağına geçirdim), hemde tekerlekli süper oldu. Onu kaldırdım, ana kucağını taktım, ondan da çok memnun kaldım, araba koltuğu olarak da kullanılabiliyor. Ben kızım içindeyken merdiven indirebiliyorum, asansörden indikten sonra 12 basamak var, biraz ağır tabi ama Allahım koluma güç ver diyip indiriyorum :)
Bugün ilk defa pusetini taktım yürüyüşe gittik, o da iyi.
Ama tabi bu saatten sonra setin bir anlamı yok senin için. Bence en önemli şey içinin geniş olması, bizim pusetin içi dar, uzun süre kullanılmaz gibi geldi. Tekerleklerinin 360 derece dönebilmesi çok önemli. Bir de hafifliği, bizimki biraz ağır, ben alıştım ama bariz ağır.

Bizde --chicco travel race-- kullanıyoruz pusetiyle birlikte tavsiye ederim. şimdiye kadar hiç şikayetim olmadı valla. hem hafif kibar ve kullanışlı. ayrıca katlayınca çok yer bile kaplamıyor. pusetide çok kullanışlı içide bayağı geniş. 2 yaşına kadar oturabilir gerçi ben yurt dışından aldım ama burdakide aynısı. şiddetle tavsiye ederim.... süprizzzzz

biz kıraft caution aldık çift taraflı içi geniş tekerlekler 180 derece döner hafif sayılır biz memnunuz oglum 3 yaşınna girecek hala kullanıyoruz ana kucanı almadık biraz agardı biz arabayı hor hullanıyoruz araba hala taşgibi memnunuz tavsiye ederim diişik modellerde var hadi hayırlısı.

çok sağolun kızlar, fikir oluyor benim için, gerçekten hiç fikrim yoktu iyi oldu karar vericem bakalım

bende graco almıştım ana kucağı ile beraber çok kullanışlı tavsiye edeim.

cnm bizim ki de pierre cardin vip serisi 2020 olması lazım modeli ödüllü bir araba hafiflikse aradığın gerkçekten çok hafif ve çok güzel bir araba tavsiye ederim.

canım bende trio for me aldım chicconun çok memnunum ama artık sete gerek yok sadece arabasını alabilirsin çok kullanışlı bebek çift taraflı oturabiliyor tekerlekler 360 derece dnüyor hem hafifte melis arkaşım dar demiş ama 2 yaşına kadar içinde uyuyacak kadar büyük sonrada baston gibi kullanılır araba büyüdükçe ağırlığıda artıyor ben bizim arabayı tek elimle katlayıp kaldırıyorum
sorun şu ki pusetin fiyatı çok sanırım 700 lira civarıydı
bu özellikleri olan daha uygun bi araba bulabilirsin belki canım...

saol görscüm bi bakayım chiconun diğer ürünlerine hep bayılıyorum bebek arabasınada bakayım canım

bugün e bebekte bir araba gördüm amerikanın en çok satan arabasıymış orbit baby bebek arabası. bayıldımmmm. fiyat biraz pahalı kilosunu yazmamışlar bide hem puset hem portbebesi var hepsimi fiyata dahil anlamadım bi araştırayım bakmanı tavsiye ederim çokkk süperrr ( videosunda çok süper görünüyo) kullanan varsa yurtdışından arkadaşlar tavsiyelerinizi duymak isterim.

ben epey araştırdıktan sonra graco trekko modelini aldım.. kesinlikle inceleyin hem taş gibi araba hem jip gibi olduğu için bebek çok rahat ediyor hem de diğer 3 tekerli arabaların yarı fiyatı

bende bebek arabası arıyorum ama karar veremedim kızım 9 aylık yani nasıl bir şey alırsam pişman olmam...

Bende bebek arabalari konusnda master yaptim nerdeyse,surekli arastiriyorum. Hem annenin kullanmasi hem de bebegin rahat etmesi cok onemli. Kimi arabalar cok hantal kapayip acmak icin bile br suru yere basmak gerekiyor. Kapanincada cok buyuk yer kapliyorkar,arabaya sigdirmak da ayri bir dert oluyor o zaman. Ben Quinny nin Senzz modelni almayi dusunuyorum,maxi cosi ana kucagiylada uyumlu,bebek kucukken ana kucagyla kullancam,buyudugu zamanda normal arabasuna gcicem.

Bende bebek arabalari konusnda master yaptim nerdeyse,surekli arastiriyorum. Hem annenin kullanmasi hem de bebegin rahat etmesi cok onemli. Kimi arabalar cok hantal kapayip acmak icin bile br suru yere basmak gerekiyor. Kapanincada cok buyuk yer kapliyorkar,arabaya sigdirmak da ayri bir dert oluyor o zaman. Ben Quinny nin Senzz modelni almayi dusunuyorum,maxi cosi ana kucagiylada uyumlu,bebek kucukken ana kucagyla kullancam,buyudugu zamanda normal arabasuna gcicem.

ooo bu modele baktım baya pahalı ben çok fazla para vermek istemiyorum çünkü heryere arabayla gidiyorum zaten ama arasıra parka falan çıkarmak için alıyorum yani sürekli kullanmayacağım o yüzden fazla pahalı bişi düşünmüyorum

yokmu arkadaşlar aranızda baston puset denen arabalardan kullananlar...........

merhaba kızlar ben maxi cosi mura 3 aldım
inanılmaz güzel bir araba.biraz büyük tabii ki ama ben çok sevdim arabamızı almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.çok gösterişli ve çok güzel

merhaba kızlar ben maxi cosi mura 3 aldım
inanılmaz güzel bir araba.biraz büyük tabii ki ama ben çok sevdim arabamızı almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.çok gösterişli ve çok güzel

nerden ve ne kadara aldınız acaba ?

X