Ilk tüp bebek deneyimleri negatif olup nisan yada mart ta 2. Yi deneyecekler buraya

iremNaz

Annesinin bitanesi
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
1.520
4
48
MERABA KIZLAR BENİM İLK TÜP BEBEK DENEMEM YANİ 1. DENEME MALASEF NEGATİF BİZDE EŞ KAYNAKLI BENDE BİŞİ YOK ÇOK AĞLADIM VE HALEN TAMAMEN ATLATAMADIM ARTIK BAYAĞI UMUTSUZUM SANKİ HİİİİİÇ OLMIYCAK ÇOCUK KELİMESİ ÇOOOOOOOOOOK UZAK BENİM İÇİN BANA ÇOK YABANCI BU KELİME SİZLER NE ALEMDESİNİZ KİM NEDEN NE KAYNAKLI GİBİ CEVAPLARLA HEM BU UZUN SÜREYİ Bİ ŞEKİLDE GEÇİRMEK VE BURDA DUYGULARIMIZI PAYLAŞARAK BELKİDE YENİ Bİ UMUT IŞIĞIYLA DAHA HIRSLI DEVAM MI BİLEMİYORUM :enbuyukkk:

canım öncelikle çok geçmiş ols umudunu yıtırme olacak inş rabbımın ol dedığı zaman demekkkı gelmemiş toparlan ve yenıden denemek için hareke geç bır defada olmayan sonra şansı yakalayan çok..............sağlıklı oldugun için de şanslısın canım.............hadı yolun açık olsun..............

iremcim ben varim ikinciyi yaptiracak olan mart yada nisanda olabilir bilemiyorum...

allah sabır versin canım zor gerçekten
bende şubatta başlıycam inşaallah yani şubatın sonu martın başı
hayırlısı olsun bakalım
burdan paylaşırız

slm kızlar ihşallah hepimiz hamile kalırız bende marta 3 tüp bebegimi başlıcam allah bu sefer yüzümüze güler ihşallah hamile haberlerimizi veriiz:CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:

canim bende kasimda ilk denemdi negatif sonuc aldim bende normalde martta baslicam allah hepimizin yardimcisi olsun

KIZLAR ALLAH HEPİMİZE SABIR VE 2.DENEMEMİZDE BEBKLERİMİZİ VERSİN İŞAllAH:))))))))

SADECE BU KADARMIYIZ HEM SEVİNDİRİCİ HEM ÜZÜCÜ DEMEKKİ ÇOĞUMUZ HAMİLE KALDI BU SEVİNDİRİCİ EN ŞANSSIZ BİZLERMİŞİZ BU ÜZÜCÜ NEYSE KISMET ALLAHIM Bİ MUCİZE OLSADA KENDİLİĞİNDEN OLSA ŞU SÜRE ZARFINDA

iremcim bol sabır sana.ben de dün sonuç aldım negatif.2. deneme de olmaz gibi geliyo.bizim durum ağır.ilk denemeyi nerde yaptırdın.2. de aynı yerde mi düşünüyosun.ben memorial de yaptırmıştım.bi daha kapısından bile geçmem.rezil bi merkez.hepsi isarail askeri gibi.tüp bebek yaptıracak olnalar sakın memoriale gitmeyin basarı oranları anlatıldığının aksine cok düşük.koca bi yalan.

slm kızlar iremcim toparla kendini herşeyin sonu değil 7. de tutan var benimde ilk denemem 3 ay önce oldu fakat sonuç negatif,ikinciyede şubat yada mart gibi başlarım inş 2009 hepimize uğurlu olur hepimiz yavrularımıza kavuşuruz.

kızlar insan oğlu çok ilginç gerçekten önce bunalıma girdim sora artık kırmızıları görünce umrumda deil diycem dedim sorada millet ay olmuyomu evlatlık alırsınız diyince çılgına döndüm sinirden bu sefer delice bi hırsla geri döndüm YUMURTA TOPLAMAYI CANLI CANLI YAPTIRDIM BEN GEREKİRSE 2 -3 -4 -5 OLANA KADAR DEVAM ALLAHIM KORU BENİ VE ARKADAŞLARIMI

bende 2. denemeyi yapıcam . 1. si 6 haftalıkken düşükle sonuçlandı. bugün doktorumla görüştüm. mart yada nisanda tekrar başlicam.
umarım bu sefer hepimizinki allahın izniyle tutar arkadaşlar

kızlar insan oğlu çok ilginç gerçekten önce bunalıma girdim sora artık kırmızıları görünce umrumda deil diycem dedim sorada millet ay olmuyomu evlatlık alırsınız diyince çılgına döndüm sinirden bu sefer delice bi hırsla geri döndüm YUMURTA TOPLAMAYI CANLI CANLI YAPTIRDIM BEN GEREKİRSE 2 -3 -4 -5 OLANA KADAR DEVAM ALLAHIM KORU BENİ VE ARKADAŞLARIMI

canımcım ne cesaret hayran kaldım benimde ilk denemem malesef negatif ama ben dondurulmuşların transfer tedavisine başladım sonuç alamazsam mart nisan yeniden 2. tüp bebek tedavisine devam sonuna kadar
güzelim milletin ağzına bakarsan oooo hoooo yaşamaya hakkımız yok ama onların inadına daha mutlu daha huzurlu bir yaşamla tedavilerimizi yaptırıp meleklerimizi kucaklarımıza alıp onlar yokmuş gibi yaşamaya devam kendi dünyalarımızda

bu arada duana aammmmiiiiiiinnnnn diyorum ve bende
ALLAHIM BENİ VE ARKADAŞLARIMI ANNE OLMA YOLUNA BAŞ KOYANLARI KORUUkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

evet böyle hırs yapın arkadaşlar, benim 9. kez olacak. inşallah mart yada nisanda tekrar düşünüyoruz kısmet olursa. 7 yıldır uğraşıyoruz devamda edicez bu işe. hadi hepimize hayırlısı olsun.

benim de ilk iki deneme maalesef negatif. artık önce tüp bebek raporu çıkartıp 3. yü ondan sonra denemek istiyorum çünkü ilk iki deneme bütün maddi birikimimizi götürdü :KK43:

canım arkadaşım bende şubatta yapıcam biliyosun beni de alırmısın arana

benimde ilki tutmadı 2.denemeyi tahlil sonuşlarım gelince ona göre hangi ay olacağına karar vereceğiz(irenbede denemiştim)

Canım bende varım.ağustosta ilk denememi yaptımıştım.maalesf sonuç hüsran.yeni teni kendimi toparladım.mart ayında tekrar tedaviye başlayacağız.ama bu defa dondurulmuşlarla deneyeceğiz...

canımcım ne cesaret hayran kaldım benimde ilk denemem malesef negatif ama ben dondurulmuşların transfer tedavisine başladım sonuç alamazsam mart nisan yeniden 2. tüp bebek tedavisine devam sonuna kadar
güzelim milletin ağzına bakarsan oooo hoooo yaşamaya hakkımız yok ama onların inadına daha mutlu daha huzurlu bir yaşamla tedavilerimizi yaptırıp meleklerimizi kucaklarımıza alıp onlar yokmuş gibi yaşamaya devam kendi dünyalarımızda

bu arada duana aammmmiiiiiiinnnnn diyorum ve bende
ALLAHIM BENİ VE ARKADAŞLARIMI ANNE OLMA YOLUNA BAŞ KOYANLARI KORUUkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

amin arkadasşlar.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun.benımde ılk denemem olmadı.ıkıncıye denermıyım bılmıyorum.kımseye sölemem ek gerekıyo etraf cok moral bozuyo......

X