Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

PULPY

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
2.977
7
Bir fikrim var kızlar, yardımcı olurmusunuz?
Olumlu yada olumsuz yorumlarınıza ihtiyacım var.
Temmuz ayında düğünümüz var, nişanlıyım,sevgilim askerde.
Öyle bi hediye alsam göndersem falan olmayacakt hem ilginç birşey olsun istiyorum.
Düğün davetiyemizi henüz seçmedik, davetiyemizi yaptırıym diyorum düğün tarihimiz ve yerimiz belli çünkü.
em ona ilginç bi süpriz olur hem evlilik hazırlığı sırasında bu yükten kurtulmuş olur hem maddi hem manevi?
Ne dersiniz?
:nazar:

Canım benim bence çok çok güzel bir süpriz.Askere hediye göndermek kısıtlı şeylerle sınırlı olduğu için bu tarz birşey çok değişik olur. Birde bana kalırsa erkeklerin sırtından bir yükü almak onları çok mutlu ediyor.En azından benimki çok mutlu oluyor.:1rolleyes: Davetiyede bence 1 tane numune yaptır tepkisine bakarsın eğer beğenirse o gelene kadar geri kalanınıda bastırırsıncanım.

Bu arada böyle bir konu açılmışken şu sevgililer günü hediyesi konusunuda konuşalım kıslarrr. Ay erkeğe hediye almak kadar zor bir iş yok bence. Birde konuşma süresi 4-5 yıl olunca bütün ihtiyaçlarınıda aldım anacımm :roflol:

çok güzel düşünmüşsün canmm:)

bizde böyle özel günlerde birbirimize hediye değilde evimize ufak tefek eşyalar alıyoruz:))

Canım benim bence çok çok güzel bir süpriz.Askere hediye göndermek kısıtlı şeylerle sınırlı olduğu için bu tarz birşey çok değişik olur. Birde bana kalırsa erkeklerin sırtından bir yükü almak onları çok mutlu ediyor.En azından benimki çok mutlu oluyor.:1rolleyes: Davetiyede bence 1 tane numune yaptır tepkisine bakarsın eğer beğenirse o gelene kadar geri kalanınıda bastırırsıncanım.

Bu arada böyle bir konu açılmışken şu sevgililer günü hediyesi konusunuda konuşalım kıslarrr. Ay erkeğe hediye almak kadar zor bir iş yok bence. Birde konuşma süresi 4-5 yıl olunca bütün ihtiyaçlarınıda aldım anacımm :roflol:

malesef numune basmıyolar canım, kalıp falan kullanıyorlarmış,çalışma yapmak için siparişini vermen lazım en az 100 tane :)
bi tanesini zarfa koyup askeriyeye göndericem, düşünsene zarfı açacak içinde bizim davetiyemiz
ne hoş olur dimi?
delikafadulden

çok güzel düşünmüşsün canmm:)

bizde böyle özel günlerde birbirimize hediye değilde evimize ufak tefek eşyalar alıyoruz:))

benimde aklıma geldi aslında olabilir, evimize birşeyler de olabilir,
bi de nişan bohçası gibi birşeyler almaya başladım, pijamamymış gömlekmiş parfümmüş falan gibi...onların içine de birşeyler alabilirim?

malesef numune basmıyolar canım, kalıp falan kullanıyorlarmış,çalışma yapmak için siparişini vermen lazım en az 100 tane :)
bi tanesini zarfa koyup askeriyeye göndericem, düşünsene zarfı açacak içinde bizim davetiyemiz
ne hoş olur dimi?
delikafadulden

Şaşkınlığı sevinci heyecanı bir arada yaşayacak bence canım. Benimkide şehir dışında valla 14 şubata kadar gelmeyecek olsaydı bende yapabilirdim ama gelecek. Ben böyle bir şey yapsaydım eminim çok çok mutlu olurdu bir dertten kurtuldum diye. Bu erkekleri anlamak ne zor ya :1rolleyes:

benimde aklıma geldi aslında olabilir, evimize birşeyler de olabilir,
bi de nişan bohçası gibi birşeyler almaya başladım, pijamamymış gömlekmiş parfümmüş falan gibi...onların içine de birşeyler alabilirim?

tabi nişan bohçasına da bişiler alabilirsin. ama davetiye bastırıp yollamak daha orjinal bir fikir bencee:))
askerden geldikten sonra düğününze vakit varsa o zaman özel günlerde beraber eşyalarınızı alırsınız hediye niyetine:))

eevveett güzel olurrr iyi düşünmüşsünn ama ya beğenmezse belki birlikte seçmek isterr :s
hazır konu açılmışken bende sevgililer günü için düşündüğüm hediyemi sizlerle paylaşayım :)
bayadır kutlamıyoruz aslında 14 şubatı ama bu son sevgililer günümüz :) o yüzden değişik birşet yapmak istedim...Ben müstakbel eşime gümüş ikimizin baş harfinin oldugu kol düğmesi yaptırıyorum..hem sevgililer günü işin hemde nikah günü damatlığına taksın diyee nasıl sizce?????

şöyle de bir örnek göstereyim sizlere
02835jo0.th.jpg

Şaşkınlığı sevinci heyecanı bir arada yaşayacak bence canım. Benimkide şehir dışında valla 14 şubata kadar gelmeyecek olsaydı bende yapabilirdim ama gelecek. Ben böyle bir şey yapsaydım eminim çok çok mutlu olurdu bir dertten kurtuldum diye. Bu erkekleri anlamak ne zor ya :1rolleyes:

düğün hazırlıkları yoğun bi dönem, fena mı bi dertten kurtulmuş olacak, hem maddi olarak da iyi olur.
Yaklaşık 500 adet davetiye 300 TL ye falan mal oluyo,

ECCU harika bir fikir ,neden daha önce paylaşmadın ?Bende yaptırırdım düğün için ::KK43:

eevveett güzel olurrr iyi düşünmüşsünn ama ya beğenmezse belki birlikte seçmek isterr :s
hazır konu açılmışken bende sevgililer günü için düşündüğüm hediyemi sizlerle paylaşayım :)
bayadır kutlamıyoruz aslında 14 şubatı ama bu son sevgililer günümüz :) o yüzden değişik birşet yapmak istedim...Ben müstakbel eşime gümüş ikimizin baş harfinin oldugu kol düğmesi yaptırıyorum..hem sevgililer günü işin hemde nikah günü damatlığına taksın diyee nasıl sizce?????

şöyle de bir örnek göstereyim sizlere
02835jo0.th.jpg

aslında bunu bende düşünüyorum tatlım, ya beğenmezse?
kendi davetiyesini seçmek onun da hakkı sonuçta?
o bana böyle birşey yapsa beğenmeyeceğim birşey olsa kızardım belki?
çok takıntıları yok ama uyumludur benim aşkım, beğenir bence?
sade ve şık birşey seçerim:)

senin fikrinde çok orjinal ve hoş bence hem düğün günü takması için :)

ECCU harika bir fikir ,neden daha önce paylaşmadın ?Bende yaptırırdım düğün için ::KK43:

geç kalmış sayılmazsın canım yapıyolar hemen 3-4 gün içinde üzülme sennn :)fiyatıda aşağı yukarı 70 TL

davetıye fıkrı hos ama gunune karar verılmısse bı nevı dugunune davetıye gıbı olacak :)) ama kendımce ben cesaret edemezdım :)))

kol dugmelerı fıkrıde cok guzel ben daha once hedıye etmıstım

baska fıkır verebılecek varmı acaba ?

bu arada arkadasımdan aldıgım bı tavsıyeyı paylasmak ıstıyroum: ıkınızın beraber oldugu guzel bır resımden yapboz yaptırıp hedıye ederken bır parcasını saklayarak verırken '' bu resımde ıkımız beraberız bunlarda ıkımızı bır araya getıren parcalar parcalardan bırı eksık eger sen yada ben olmazsak bu resım hep eksık kalacak bız hep eksık olacagız'' dıyerek verebılırsınız...sıze ne kadar hos geldı bılemıyorum ama bana gore cok guzel bır fıkır :)))

Tatlım ben gümüş kol düğmesi aldım aynı paraya,normalde gömlek giyen bir adam olsa 14 Şubat a yaptırırdım.Ama kendine ait bir işyeri olduğu için spor giyiniyor.Başka arkadaşlara fikir olur tatlım,paylaşımın için teşekkürler.

GLCNNN,davetiye fikri güzel ama yaz gelini falansan çok erken.Başka bir şey beğenme ihtimalinde olabilir sonrasında.Davetiyede çok para ben bugün teslim alıyorum 100 tanesi 370:KK43:(

Şunlara ne dersin?
Kendi resmini yada birlikte olduğunuz bir resmi yastığa bastır gönder.

Yada büyük kupalar var askeriyede kullanabilir mi bilmiyorum ama,sıcak suyla birleşince dışında senin resmin görünüyor.

davetıye fıkrı hos ama gunune karar verılmısse bı nevı dugunune davetıye gıbı olacak :)) ama kendımce ben cesaret edemezdım :)))

kol dugmelerı fıkrıde cok guzel ben daha once hedıye etmıstım

baska fıkır verebılecek varmı acaba ?

bu arada arkadasımdan aldıgım bı tavsıyeyı paylasmak ıstıyroum: ıkınızın beraber oldugu guzel bır resımden yapboz yaptırıp hedıye ederken bır parcasını saklayarak verırken '' bu resımde ıkımız beraberız bunlarda ıkımızı bır araya getıren parcalar parcalardan bırı eksık eger sen yada ben olmazsak bu resım hep eksık kalacak bız hep eksık olacagız'' dıyerek verebılırsınız...sıze ne kadar hos geldı bılemıyorum ama bana gore cok guzel bır fıkır :)))

benim bi arkadaşım da evlendikten sonra düğün resmini puzzle yaptırmıştı eşinin doğum gününde :) internetten sipariş vermişti , çok da hoştu olabilir aslında?

Tatlım ben gümüş kol düğmesi aldım aynı paraya,normalde gömlek giyen bir adam olsa 14 Şubat a yaptırırdım.Ama kendine ait bir işyeri olduğu için spor giyiniyor.Başka arkadaşlara fikir olur tatlım,paylaşımın için teşekkürler.

GLCNNN,davetiye fikri güzel ama yaz gelini falansan çok erken.Başka bir şey beğenme ihtimalinde olabilir sonrasında.Davetiyede çok para ben bugün teslim alıyorum 100 tanesi 370:KK43:(

Şunlara ne dersin?
Kendi resmini yada birlikte olduğunuz bir resmi yastığa bastır gönder.

Yada büyük kupalar var askeriyede kullanabilir mi bilmiyorum ama,sıcak suyla birleşince dışında senin resmin görünüyor.

bahsettiğin kupadan doğum günümde o yaptırmıştı bana , o yüzden o fikir olmaz :)
ama baska arkadaşlar için hoş bi fikir değerlendirilebilir ,
yastık da askeriye de olmaz ,yani nişanlım askerlerin hepsinin benim resmimi görmesinden
bence hoşlanmaz :roflol:
evet yaz geliniym, haklısın erken olabilir ama insanın beğenisi değişmez sonuçta,
bugün beğendiğimi yarın da beğenirim diyorum? yine de kararsızım açıkcası,
senin davetiye oldukça orjinal bisey olmalı fiyatı pahalı çünkü Koza falan mı tatlım?

Cnm Sedef davetiye biraz orjinal.Şöyle bir tiyatro sahnesi düşün perdeli falan.Perdeyi açınca içinde gelini kucağına almış damadı görüyorsun.Sahnenin arkası gibi görünen yerdende kağıdı çekiyorsun asıl davetiye çıkıyor.Davetiyenin sözlerinide yazayım dur.

Filmin Adı :MUTLULUK
Süresi :ÖMÜRBOYU
Başrollerde :MISRA&CAN
Bilet Ücreti :SADECE ALKIŞ

Mutluluk oyununda sahneleri birleştirdik.
Ve bugün perdeyi açıyoruz.
Tek perdelik bu oyun siz salonu terkeTtikten sonra da sürüp gidecektir.
Ve perde yaşam bizi ayırıncaya dek inmeyecektir.
Bu iki kişilik oyunun galasında birlikte olalım.

arkadaşlar ben nişanlımın doğum gününde çok özel şeyler olsun diye düşünmüştüm.
bir arkadaşın evinde projektör var ve biz toplanır 1-2 ayda bir sinema partisi veririz. bende bunu düşünerek güzel bi film hazırladım onun ve benim resimlerimden güzelde bir doğum günü şarkısı seçtim onu sevdiğimi söyleyen yazılarla birlikte. bir filmin 10. dk sına yerleştirdik.
onun bu günden haberi yoktu. herşey her zamanki gibiydi kimse renk vermedi.
başladık izlemeye 10.dk da bizim film girdi herkes alkışladı dans ettik diğer arkadaşlarda bize eşlik ettiler. pastayı getirdik. ve hediye olarakta plaket yaptırmıştım. herkese çok değişik gelmişti. oda çok ilginç buldu fiyatıda çok uygun oluyor. 22 tl ye yaptırdım.
doğum günü için yada sevgililer günü için fikir olabilir hihoyyyt

arkadaşlar ben nişanlımın doğum gününde çok özel şeyler olsun diye düşünmüştüm.
bir arkadaşın evinde projektör var ve biz toplanır 1-2 ayda bir sinema partisi veririz. bende bunu düşünerek güzel bi film hazırladım onun ve benim resimlerimden güzelde bir doğum günü şarkısı seçtim onu sevdiğimi söyleyen yazılarla birlikte. bir filmin 10. dk sına yerleştirdik.
onun bu günden haberi yoktu. herşey her zamanki gibiydi kimse renk vermedi.
başladık izlemeye 10.dk da bizim film girdi herkes alkışladı dans ettik diğer arkadaşlarda bize eşlik ettiler. pastayı getirdik. ve hediye olarakta plaket yaptırmıştım. herkese çok değişik gelmişti. oda çok ilginç buldu fiyatıda çok uygun oluyor. 22 tl ye yaptırdım.
doğum günü için yada sevgililer günü için fikir olabilir hihoyyyt

canım ne kadar güzel bir süpriz yapmışsın.
keşke benimde böyle bir imkanım olsaydı vallahi hiç kaçırmaz bende yapardımm:))))

X