Ikiz ve üçüz gebeliği olanlar 12.gün beta hcg değerleriniz kaçtı???

Herkese tebrikler ve bol sans...12. Gun 396 14. Gun 687 degerlerim...5. Gun embriyosu...bugun ogrendim ikizlermis :anneadayı::anneadayı:

Herkese tebrikler ve bol sans...12. Gun 396 14. Gun 687 degerlerim...5. Gun embriyosu...bugun ogrendim ikizlermis :anneadayı::anneadayı:

Çok sevindimm hayırlısı olsun..sağlıkla kucağına alırsın inşallaah..ikiz olduğunu ne zaman öğrenmiş oldun yani..biz de paZartesi kesiyi görücez inş acaba belli olur mu o gün

Çok sevindimm hayırlısı olsun..sağlıkla kucağına alırsın inşallaah..ikiz olduğunu ne zaman öğrenmiş oldun yani..biz de paZartesi kesiyi görücez inş acaba belli olur mu o gün
Cnm o gun ogrendik kalp atislarini da duyduk iki tane kese gorduk... Sen de guzel haberlerle gel

Canim sen hangi ilaclara devam ediyosun su an bu konu cok kafami karistiriyo:)

Ya aslına hepsine devam ediyprum hala..prednol ve coraspin 1 er tane, clexene iğne 1 tane, sabah akşam jel ve vitaminler var..pzartesi bırakıcaz galiba öle bişiyler demişti doktor..sen neler kullanıyorsun?

kızlar 3. gün embriyosu 2 tane transfer edildi.12. gün değerim 186.35 tek mi ikiz mi bebişimiz ne dersiniz.

Kızlar merhaba. Sonucum pozitif olduğunu çoktan öğrendim. transfer 10 günü 356. 13 günü 1624 çıktı. Artık perşembe günü kalp atışları bakmaya randevu aldım ama bende hala herhangi belirtilerim YOK. Ne lekeleme ne miğde bulantısı ne hişbişey. Yani hiçbişey hissetmiyorum. Aynı durumunu yaşayan varmı?

Kızlar merhaba. Sonucum pozitif olduğunu çoktan öğrendim. transfer 10 günü 356. 13 günü 1624 çıktı. Artık perşembe günü kalp atışları bakmaya randevu aldım ama bende hala herhangi belirtilerim YOK. Ne lekeleme ne miğde bulantısı ne hişbişey. Yani hiçbişey hissetmiyorum. Aynı durumunu yaşayan varmı?

daha erken bulantılar için okadar takma kimi hiç geçirmiyor bulantı kimi doğuma kadar bünyeden bünyeye değişir. hayırlı olsun

X