Ikiz ve üçüz gebeliği olanlar 12.gün beta hcg değerleriniz kaçtı???

Merhabalar arkadaşlar,
Bugun 12. günüm ve test yaptırdım değerim 556.1 Sizce en azından ikiz olma şansı varmı? 4 saglıklı yumurta transfer edilmişti.
Teşekkürler

Merhabalar arkadaşlar,
Bugun 12. günüm ve test yaptırdım değerim 556.1 Sizce en azından ikiz olma şansı varmı? 4 saglıklı yumurta transfer edilmişti.
Teşekkürler

Selam cnm ... Seni can-i gönülden tebrik ediyorum.... Şeniz
Benim 12. gün degerim 560 ti ve ücüzlerime hamileydim ...
Hayirlisi bakalim ...
Ins. güzel bir hamislik :CüvCüv: gecirir bebeklerini saglikla kucaklarsin ..
Rabbim kucagina almayi nasip etsin ...
Darisi biz olmayanlarin basina ...

Merhaba arkadaslar benimde 4 gün sonra test yaptırmam gerekiyor hepiniz gibi bende çok korkuyorum 2 tane kaliteli embryo yerleştirildi sizden ricam test yapıp olumlu sonç alan arkadaşlar benimle testen önce yaşadığınız belirtileri paylaşırmısınız ben adet sancısı gibi sancı çekiyorum heran adet olucam diye diken üstündeyim ve belim çok ağrıyor sizde bunları yaşadınızmı? İNŞALLAH ALLAH BİZE ÇOCUKLARIMIZI KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİB EDER.

cnm 2 yumruta transfer edildi ikiz bebek bekliyorum
aynı adet sancıları oldu belkşde daha fazla
hiç korkma ben bide jel kullanıyordum akıntım çok oluyordu işte adet oldum adet oldum diye diye test günü testi yaptırdım ama 11.gün yaptım testimi kanamanız olmadığı sürece korkmayın ......leke gelse bile bitti demeyin 4 aylık hamile iken şakır şakır kanamam oldu kızlar veren rabbim istemezse hiç bişey olmaz yeterki versin

Bir çok kişi 2 kere bets hcg testi yaptırdıgını soylememiş. benden 12. istediler ve bunun 10 gun sonrası kontrole çagırdılar. Sizce 2 kan testi ne için? Yaptırayım mı?

Merhabalar arkadaşlar,
Teşekkürler

nediyorsunnnnn. değerin çok güzel.
bence ücüz olma ihtimali bile var senin. benim 548 çıkmıştı 12.gün üçüzlerime hamileyim.

Son düzenleme:
Bir çok kişi 2 kere bets hcg testi yaptırdıgını soylememiş. benden 12. istediler ve bunun 10 gun sonrası kontrole çagırdılar. Sizce 2 kan testi ne için? Yaptırayım mı?

bendende istemediler. merak etme. ama kendin istersen kan testi yaptırabilirsin.
ama değerin çok güzel çıkmış. ondan istemiyorlar 2.testi.

Merhabalar arkadaşlar,
Teşekkürler

canım maşallah değerin güzel çoğul görünüyor hakkında hayırlısı olsun sağlıkla doğsunlarda inşş..a.s.

Herkese güzel dilekleri için tşk ederim. bir sorom daha olacak: bugun bi ara lekelenme tarzı birşey yaşDIM çok sorun olur mu sizce

Merhaba arkadaslar benimde 4 gün sonra test yaptırmam gerekiyor hepiniz gibi bende çok korkuyorum 2 tane kaliteli embryo yerleştirildi sizden ricam test yapıp olumlu sonç alan arkadaşlar benimle testen önce yaşadığınız belirtileri paylaşırmısınız ben adet sancısı gibi sancı çekiyorum heran adet olucam diye diken üstündeyim ve belim çok ağrıyor sizde bunları yaşadınızmı? İNŞALLAH ALLAH BİZE ÇOCUKLARIMIZI KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİB EDER.

Moralini yüksek tut cnm. Bende de aynı belirtiler vardı hala da var ama sonuç benim pozitif

canım 12.gün testinden iki gün sonra tekrar test istemelerinin sebebi değerin yükseliyormu ona bakmak.birde kimyasal gebelikmi değilmi diye.:

arkadaşlar benimde üç tane bebişim tam bir aylık oldukları gün yani cuma günü kanamayla beraber gittiler dün kanamam çoğaldı ultrasonda bir kese belli belirsiz gördü dr.ama hiç büyümemiş iğneleri keselim buda gidecek dedi bugün sancım çok kanamamda sürekli pıhtılar geliyor.çok üzgünüm bu ikinci denememdi bugünde evlilik yıldönümümüz ama ben hiç mutlu değilim allah hepimizin yardımcısı olsun her kadın anne olmayı hakeder allah bize bu duyguyu nen kısa zamanda tattırsın

benim transferden 12 gün sonraki beta hcg sonucum:528 ikiz ihtimali yüksek dedi doktor.yarın belliolucak

selam canım benim 12.gün değerim 600 çıkmıştı ve şu an ikiz gebeyim çok şükür çok güzel bi duygu bu bize armağan diye düşünüyorum umarım sağlıkla kavuşuruz ellerine ayaklarına çok öptüm

selam canım benim 12.gün değerim 600 çıkmıştı ve şu an ikiz gebeyim çok şükür çok güzel bi duygu bu bize armağan diye düşünüyorum umarım sağlıkla kavuşuruz ellerine ayaklarına çok öptüm

mrb canım ben konuyla alakasız bi soru sorcam bu mesajını yazdıktan sonra altında bi cetvet çıkıyo belli günlerin üstünde bebek resimleri var hani mesajın en altında duruyo onu nasıl koyuyorsun yardım edersen sevinirimkaydirigubbakcemile3

kızlar benim bhcg değerim 100.59 çıktı doktor tek gibi gözüküyor dedi cuma günü ikinci kan testim var çok merak ediyorum inşallah sayı artar bana 3 embiryo konulmuştu 12.gün değeri benim gibi çıkıp çoğul gebeliği olan oldumu hiç:):)

kızlar benim transfer dondurulmuşlarla yapıldı. 10. gün degerim 183tü yarın tekrar testine gideceğim. sizce tek mi çogul mu?

12. gün değerim 622 idi. iki kese gördük.

melankolie sana da şöyle söyleyeyim: ben 8. gün baktığımda 78 idi ikiye katlayarak gitse 12. gün 312 olması gerekirdi ama 622 çıktı yani 2 kat daha fazla arttı. dolayısıyla ben de "demek ki ikiz durumlarında artış daha farklı oluyor" diye düşündüm. eğer seninki de benimki gibi artarsa ikiz olabilir. neyse zaten yarın öğreneceksin heralde.

Son düzenleme:
kızlar bu başlığı ben açmıştım sonucumu yazayım bari 12. gün değerim 622 idi. iki kese gördük.

melankolie sana da şöyle söyleyeyim: ben 8. gün baktığımda 78 idi ikiye katlayarak gitse 12. gün 312 olması gerekirdi ama 622 çıktı yani 2 kat daha fazla arttı. dolayısıyla ben de "demek ki ikiz durumlarında artış daha farklı oluyor" diye düşündüm. eğer seninki de benimki gibi artarsa ikiz olabilir. neyse zaten yarın öğreneceksin heralde.

saolasın canım dondurulmuşlarla transfer edilince feger yüksek çıkıyomuş da kafam karışmıştı. tek ya da çogul farketmez tabi ama merak iştee. sağlıklı bebişler versin allah sonra da sağlıklı doğum.. 12. gün hemen keseleri görmüş müydünüz?

X