Ikiz ve üçüz gebeliği olanlar 12.gün beta hcg değerleriniz kaçtı???

slm kızlaar. degerim katlanmışş hamileyimmmm :) 15. gün degerim 1079. sanırım tek gebelik ama olsun tek olsun zor olmasın sağlıklı olsunn. darısı tüm isteyenleree

slm kızlaar. degerim katlanmışş hamileyimmmm :) 15. gün degerim 1079. sanırım tek gebelik ama olsun tek olsun zor olmasın sağlıklı olsunn. darısı tüm isteyenleree

tebrik ederim canım tek olması erken ve düşük olmaması açısından daha iyi çoğul gebeliklerde düşük daha fazla oluyor çünkü inşallah darısı isteyen herkezin başına

tebrik ederim canım tek olması erken ve düşük olmaması açısından daha iyi çoğul gebeliklerde düşük daha fazla oluyor çünkü inşallah darısı isteyen herkezin başına

evet canım haklısın hayırlısı olsun ama içimde hala 2iz hissi var. darısı tüm isteyenleree

benim 11. gün değerim 503
cuma tekrar test yapacağım
doktorum ikiz ya da üçüz olabilir dedi
ama tabii keseleri görmeden ve kalp atışlarını duymadan önce
hayırlısını dilemekten ve beklemekten başka birşey gelmiyor elden :)

benim 11. gün değerim 503
cuma tekrar test yapacağım
doktorum ikiz ya da üçüz olabilir dedi
ama tabii keseleri görmeden ve kalp atışlarını duymadan önce
hayırlısını dilemekten ve beklemekten başka birşey gelmiyor elden :)

selam tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin. Benim 12.gün değerim 548 idi ve üçüze hamileyim. bence seninde üçüzün olabilir.:CüvCüv::teytey:

arkadaslarrr hepinizi tebrik ederim.insallah değeriniz katlanarak artar.darısı insallah benim ve tüm isteyenlerin basına

Selam herkese!!

SAT 14. ocak 2009. subatin 6 sinda kan testi yaptirdim 10 cikti sinirda. 9 unda yani üc gün sonra tekrar yaptirdim 98e cikmis. sizce bu deger iyimi? sizce cogul olma ihtimali varmi?

normalde ikiye katlanmasi gerekirken benim biraz fazla katlanmamismi? cogul olma ihtimali yok dimi? bunun icin cok düsük degilmi

selam tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin. Benim 12.gün değerim 548 idi ve üçüze hamileyim. bence seninde üçüzün olabilir.:CüvCüv::teytey:

Açeyla, hayırlısı bakalım. 3 embriyo transfer edildi bana. Ama doktorum 3'ü de tutarsa birini sonlandırmak durumunda kalabiliriz demişti. 3'üz zor olur diye sanırım.
Senin nasıl gidiyor? Sende böyle bir durum yok değil mi?
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrularını.

ben yeni üye oldum sayılır bugün çok mutluyum çünkü bügün ikizlerim olucanı ögrendim tabiki keseleri görmedim ama test sonucuna göre dr um söyledi
:nazar:

X