Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.322
arkadaşlar cilt doktoruna gittim ve bana bu kremi verdi kullananlar
sonuçlarını yazabilir mi??

mrb cnm bende o kremi kullanıyorum yaklaşık 1 ay oldu ama ben bi ara kullanmamıştım ama yinede etkisini gösterdi süper bi kreme ilk deri altındaki bütün sivilceleri çıkartıyo daha sonra onları yokediyor ben daha sonra onu clean clearla kullandım gayet etkili oldu yara gibi sivilcelerim vardı benim ortası delik gibiydi şuan onların sadece hafif izi kaldı onlarda geçiyorlar ama sana clean clear iyi gelir mi hiç bilmem ama sen nadixayı korkmadan kullan çok etkili:)....

canım bende buğün doktara gittim o kremi verdi buğün başladım sana etkisi oldumu acaba

canım banada iyi geldi evet baska bikaç sivilcem daha cıktı ama sonra gitti ama krem daha bitmedi bırakınca nolcak bakem:1closedeyes:

kızlar bu krem sivilce izleri için ben sabah akşam sürüyorum 1 ay oldu kullanalı ama pek bi etkisi olduğunu söyleyemem eh işte idare eder yani :bbo:

ben de bugün doktora gittim,bana da bu kremi verdi hiç duymamıştım.bi antibiyotik,bi de sivex diye bi krem verdi.sivex le ikisini dönüşümlü olarak kullanmamı söyledi.inşallah faydasını görürüm,çok aksi bi zamanda bi dünya sivilce çıktı yüzümde.yeni nişanlandım,stresin de etkisiyle olsa gerek,hiç çıkarmadığım kadar sivilce çıkardım şu son zamanlarda:çok üzgünüm:

AZDİBELİ banada antibiyotik hap
sivilce kurutucu jel
nadixa krem
ve birde yüz temizleme jeli verdi 1 aydır kullanıyorum %20 bi etki gördüm benimde stresten oluyormuş

inşallah bana da faydası olur...bir ay sonra başka ilaçlara geçeceğim dedi bakalım şlimdilik bunları kullanıyorum

selam arkadaşlar bende geçtiğimiz hafta sonu doktora gittim ve banada gündüzleri sürmem için nadixa kremi verdi , geceleride aksil 5 isimli kremi kullanıyorum ,
şimdi benim sormak istediğim bu nadixa krem baya bi yağlı gibi , yağlı olması ters bir etki yaratmazmı ne bilim sivilceli bölgeler zaten yağlıdır ya hani :uhm:
kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi acaba ?

tşkler şimdiden ....

selam arkadaşlar bende geçtiğimiz hafta sonu doktora gittim ve banada gündüzleri sürmem için nadixa kremi verdi , geceleride aksil 5 isimli kremi kullanıyorum ,
şimdi benim sormak istediğim bu nadixa krem baya bi yağlı gibi , yağlı olması ters bir etki yaratmazmı ne bilim sivilceli bölgeler zaten yağlıdır ya hani :uhm:

tşkler şimdiden ....

cvp verebilecek kimse yokmuu :a015:

cvp verebilecek kimse yokmuu :a015:

yok siz onun yağlı göründüğüne bakmayın yağ yok sonuçta içinde :) ayrıca imex diye bi krem var fondoten renginde ve iltihaplıu sivilcelerde çok etkili o da aynı şekilde bi fondoten kadar yağlı gözüküyor ama yağ etkisi yapmaz merak etmeyin.

ben bu kremi 6 ay kullandım ilk başlarda çok iyi geldi bana da imexle dönüşümlü vermişti doktor. ilk başlarda hergün yüzümü yıkayıp tonik sürdükten sonra bunu kullanıyordum diğer gün de imexi. ilk başlarda baya fark etti güzel oldu sonralarda fazla bi yararı olmamaya başladı ben de bıraktım sadece imexi sürüyorum şimdi büyük sivilcelere.

yok siz onun yağlı göründüğüne bakmayın yağ yok sonuçta içinde :) ayrıca imex diye bi krem var fondoten renginde ve iltihaplıu sivilcelerde çok etkili o da aynı şekilde bi fondoten kadar yağlı gözüküyor ama yağ etkisi yapmaz merak etmeyin.

ben bu kremi 6 ay kullandım ilk başlarda çok iyi geldi bana da imexle dönüşümlü vermişti doktor. ilk başlarda hergün yüzümü yıkayıp tonik sürdükten sonra bunu kullanıyordum diğer gün de imexi. ilk başlarda baya fark etti güzel oldu sonralarda fazla bi yararı olmamaya başladı ben de bıraktım sadece imexi sürüyorum şimdi büyük sivilcelere.

sağol cnm cevabın için , ama bıraktım artık ben bunu kullanmayı yaa , inanılmaz yağlı geldi bana , bide ondan sonra 2-3 tane daha sivilce çıkardım :uhm: şimdi akşamları aksil 5 sürüp yatıyorum sabahları daha kuruyo oluyolar , bu imex iyimi gerçekten ?

benim şu an iltihaplı büyük sivilcem olmuyo pek ama onlar için çok iyiydi ben sabah yeni çıkmış bi sivilce gördüğümde eskiden okula giderken sürerdim hazırlanıp evden çıkarken ovuşturup yayardım(sivilcenin üstünde kalması gerekiyo yedirmiyceksin) öyle giderdim okula iltihabını yok ederdi. 3 yıl falan kullandım zaten sivilcelerin oldukça sürüyosun.

bu nadixa ya gelince kesinlikle yağlı görüntüsü aldatmasın seni çok güçlü bir antibakteriyel ve yararı da oluyor, yüzünü bir jelle yıkayıp temizledikten sonra kullansaydın biraz daha uzun süre etkili olurdu bence. yağlı görüntüsü içinde parafin varmış ondan olabilir. bir de bu kremi doktor söylemiştir ama gece kullanmalısın

tşkler şimdiden ....

merhaba eylülcüm benimde sivilce izlerim kaldı yanaklarımda bugün cildiyeciye gittim ve bana nadixa kremle differin jel verdi differini gece kremide gündüz sürmemi söyledi ama bu nadixayı sürdüken sonra nekadar beklememeiz gerekiyo sen yıkıyomusun canım
bişi daha sölücem ben bundan önce 3 ay isotrexin jeli kullanmıştım ve aktif sivilcelerim söndü ve bikaç sivilcem kayboldu onu da belirtmek istedim bu ilaçları kullanmaya ilk başladıgında tek tük sivilce atması normalmiş aslında canım

nadixa kremi ben beğendim gerçekten.yüzüm ışıl ışıl oldu:dance::dance::dance:hala da kullanıyorum daha bir tüp bile bitmedi ama yüzümde baya bir fark varsositososito

nadixa kremi ben beğendim gerçekten.yüzüm ışıl ışıl oldu:dance::dance::dance:hala da kullanıyorum daha bir tüp bile bitmedi ama yüzümde baya bir fark varsositososito

nekadar oldu kullanmaya başlayalı canım?
seninde sivilce izlerinmi vardı?
yanında başka bi ilaç felan kullanıyomusun fisfisfis

azitro adında antibiyotik verdi doktor bana içinde 3 tane hap var bitirince 12 gün bekleyip bir azitro(yani 3 gün)daha içtim yanında da nadixa verdi.ama öyle akşam yada sabah sürmem gerektiğini söylemedi.ben gece yatarken yüzümü zeytinyağlı sabunla yıkıyorum ardından nadixa sürüyorum sabah kalkınca zeytinyağlı sabunla yıyıyorum o kadar. 20 gün oldu başlayalı.bende iz çok yoktu ama iltihaplı sivilce sorunum vardı böyle büyük ve çok kırmızıydı şimdi tek tük kaldı yüzümde bembeyaz oldu.arkadaşlarım fark ediyor artık.bir bilseniz kendimi bildim bileli sivilce problemim vardı. bir ay dolsun doktora kontrole gidecem o zaman anlayacağım artık.

Merhaba arkadaşlar benimde sivilce sorunum vardı doktora gittim bana hap olarak tetradox verdi gündüz için nadixa krem verdi gece için ise yatmadan önce yani ısotrexın verdi ayrıca tolerıane diye temizleme jeli verdi hayatımda ilk defa yüzüme krem kullanıcam açıkçası korkuyorum ya daha kötü olursam builçları kullana varmı merak ettim sivilcesiz günler kızlar.

nadıxa yaglı krem gbi geldi bana.bi yararı olmadı.benzamisin verdi sonra.ondan sonra eryance+benzac ondan sonrakı ay da yanı bu ay imex verdi imexten cok memnunum benzacdan da :))

X