bebekleriniz kaçıncı haftada doğdu?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
41
selam güzel anneler...ben sat tarihime göre 39+2 dr a göre 38+2 haftalığım cok merak ediyorum kızım ne zaman dogar diye
sizin bebişler hangi haftada doğdular acaba..kızmı erkekmi...normalmi sezeryanmı
birde kızlar erken gelir diyorlar doğrumu acaba?

durucum bir iki hafta var doğumuna ..hamileliğin son günlerinin tadını çıkar ..bırak düşünme bunları..allah hayırlısı ile kavuştursun inş..

durucum canım bende senin gibi meraktayım canım.ultrasona göre 39 haftalığım sata göre 37.hangini baz alayım şaştım.az kaldı biliyorum ama yinede bilmek istiyor insan.

canım ben tam 40.haftam doğduğu gün doğum yaptım bu arada kızlar erken gelir diyolar ya inanma:))))
ben normla yaptım allah benim gibi kolay doğumlar nasip etsin

bende çok meraktayım bugun 37+5 deyim ama doğum 39+3te olacak diyor doktor sata göre 8 şubat doktora göre 4 şubat insanı merak mafediyor valla

Canım,benim oğluşum epiduralli sezeryanla 38+4 ün sabahında doğdu:)

ben tam 35+0 da normal doğum yaptım erkek geç doğar diyorlardı bide inanmayın 2.5kg 46cm doğdu oğluşum ben ankarada eğitimdeydim bide şehir dışında doğum yaptım herkes ankaraya geldi...şimdi 7200gr 66cm oğluş küveze falan da girmedi doğduğunda

benim de kizim dünyaya 41+3 te dünyaya geldi normal dogumla
bence hic acele etme dogmasi icin eninde sonunda dogacak tadini cikar son günlerina.s.

selam güzel anneler...ben sat tarihime göre 39+2 dr a göre 38+2 haftalığım cok merak ediyorum kızım ne zaman dogar diye
sizin bebişler hangi haftada doğdular acaba..kızmı erkekmi...normalmi sezeryanmı

canım öncelikle hayırlı doğumlar.. :) ben 37 haftalıkken doğum yaptımsuyum geldi ama açılmadı bu yüzden epid. sezeryan oldum.benim kızım oldu cnm.galiba kızlar erken geliyor :) şaka bir yana kimse bilemez cnm ne zaman doğum yapacağını.42. haftada doğum yapan da var sonuçta.hamileliğinin son günlerinin tadını çıkar.haytta kaç kez hamile kalınırki sonuçta.bebeğimi kucağıma almanın hazzını yaşıyorum ama bir yandan da hamileliği özlüyorum çok keyifliydi bebeğimi heyecanla beklemek :KK66::1hug:

Allah yardımcın olsun ve sağ salim kavuş bebeğine inşallah...

Benim kızım benim sağlık sorunlarım yüzünden 36+ 4 de apartopar sezeryanla alındı...

Allaha şükür şimdi 15 aylık ve bir sorunumuz yok...

İçini ferah tut canım Rabbim onların dünyaya gelme vaktini bilir... Diğerleri unsurlar bahanedir sadece...

ben 40+1 de doğum yaptım..normal doğum...erken gelir sanıyordum ama gelmedi..Allah vaktini ayarlamış zaten..boşuna beklemişim...

benim oğlum 39.haftada doğdu sezeryan oldum hiçbir belirti gelmedi ağrı sancı kanama:emir_bebek:

Tam 40 haftada sezeryanla doğum yaptım kontrole gitmiştim dr.açılma yok demişti bide bayram geliyodu alalım dedi birden ve aldı:)

37+6 da kızım doğduuuuuuuuu.9 ay 6 günlük sabırsız melek.opuyorumnanaktan

38+4te 3cm açılma olması nedeniyle suni sancıyla normal doğum yaptım

X