Anestol ve ağda?

ben bir keresinde elimi yakmıştım. anestol kullandım. acıyı anında kesti. uyuşturdu resmen. hani uyuşunca şiş gibi hissedersiniz ya öyle oldu.

Canlarım anestol Sağlıklı deride etki etmez genital bolge gibi mukozalı ya da zarar gormus bolgede etkilidir....
Emla ise sağlıklı cildi uyusturur. arada fark var ucuz diye 2yt anestol almayın bir işe yaramaz. sağlıklı gunlerrrr

ancak strec filmle kapatıçlırsa emilimi artar malum bolge için :KK66: naylonu fazla -pamuklu kumas olmayan- iç çamasırı oneririm bacaga da muz corap... yahu tıp bu işe yarıomus demekki iiki okumusum :KK70::KK70::KK70: hhehehe

evet anestol yaraları uyuşturuyo sağlıklı deriye işlemiyo en azından bende etkisi yok

bende şimdi anestol sürdüm bekliyorum. Bakalım acıyı azaltacak mı? Sonucunu yazarım mutlaka.

bence anestol veya emla agdada işe yaramıyo.geçici uyuşukluk veriyo yinede acıya katlanmak zorundasın.

Merhaba arkadaşlar.. Sitenizi anestol ve emla hakkında bilgi ararken buldum.. Ben de deneyimlerimi yazmak istedim..

Emlayı daha önce vajinal bölgede kullanmıştım.. Gayet de memnundum.. Ama en son dr a ablamı yollayıp kremi yazdırmasını istediğimde SGK nın artık bu kremi karşılamadığını söylemiş doktor.. Ama ben sana ona eşdeğer bir krem yazayım demiş.. Ve anestol ü önermiş.. Ben de acaba anestol nasıl diye ararken sizin sayfanızdaki yorumları gördüm çoğu kişi işe yaramadıgını söylemiş.. Açıkçası korktum biraz.. Ama denemeye karar verdim.. Anestolü sürdükten sonra strech film ile kapatıp 1 saat beklettim.. Önce kuzenimde denedik.. O acıdığını söyledi yaptırırken de çok zorluk cıkardı.. Sonra sıra bana geldi.. Ben kullanırken inanın tüm samimiyetimle söylüyorum hiç canım yanmadı.. Sadece çekerken yapıştırırken hissettim ama acı duymadım.. Hani lokal anestezi ile ameliyat olurken dr un ellerini hissedersiniz ama acı duymazsınız ya aynı o şekilde oldu.. çok memnun kaldım artık ben de tamamen jilete veda ettim.. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.. Evet herkeste belki aynı etkiyi göstermeyebilir.. sonucta bazı kişilerin canı çok tatlıdır.. Ama ağda acısından kimse ölmez arkadaşlar.. En azından denemeye değer diyorum..

Merhaba arkadaşlar,
Foruma ilk msjım. Yazıları takip ediyordum fakat daha önce yazmamıştım.
Dün baya bir okudum ağdayla ilgili konuları. Eldivenle ağdayı duydum daha önce duymamıştım. Uyguladım. Epilatöre göre daha az acı hissettim. Uyuşturucu krem olan anestol ü daha önce alıp uygulamıştım fakat bir etkisini görememiştim. Sanırım kısa süre beklemiştim ve serayla sarmamıştım. O yüzden olsa gerek. Okuduktan sonra tekrar uygulamaya karar verdim. Bakalım Sürüp serayla sarıcam 1. saat sonra epilatörle alıcam yada eldivenle alıcam. Epilatör acıtırsa eldivenle alırım. Duruma göre. kaydirigubbakcemile3
Sonucu size yazarım.

kızlar biz hastalara pansuman yaparken kullanıoruz anestolu geri bildirim pek iyi değil pek uyuşturmadığını söylüolar ama bilemiorum ben kullanmadım

aslında içlerindeki lidokain miktarı aynı. ama doktor arkadaşında dediği gibi mukozalı veya yanık da etkili olabilir. ben de deneyip sonucu yazıcam. doktor eşiyim, eşimle gittiğim halde bana bile zor veriyorlar emlayı. eğer işe yararsa boşuna emla için yırtmıyım kendimi :)

afedrsnz ama ters ilişki için yani arkdn anal sex içn kullnılymş bu krm bi yerde okmuştm.. emla ödem vs yapıomuş gentlde kullnmk mantklı değl belli mi olr ne olcağı dme ama..

Ne büyük umutlarla almıştım emla'yı : ((
Belkide kullanım hatası da olabilir çünkü ben genital bölgeye sürdükten sonra 45 dk bekledim sterç filimle de kaplamadım.
Ama sonuç olarak çok fazla acı hissettim.
Piyasa da o kadar çok ilaç varki, ama şu ilaç firmaları yan etkisi olmayan ağrıyı acıyı kesicek bi ilaç bulamadılar yaaa :mad:

Ne büyük umutlarla almıştım emla'yı : ((
Belkide kullanım hatası da olabilir çünkü ben genital bölgeye sürdükten sonra 45 dk bekledim sterç filimle de kaplamadım.
Ama sonuç olarak çok fazla acı hissettim.
Piyasa da o kadar çok ilaç varki, ama şu ilaç firmaları yan etkisi olmayan ağrıyı acıyı kesicek bi ilaç bulamadılar yaaa :mad:

kızlar streç filmle kapladıklrnı ve 1 saat bekledklerni söylüolrdı denemdm blmiorm ama strc filmle alaksı olblr..

X