Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bodyshop fondoten,pudra,kapatici ya da mineral kullanan var mi?

Miracle*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
203
0
Bodyshoptan fondoten , kapatici , allik , pudra , aydinlatici ya da mineral urunlerini kullananlar var miiii??
dun bodyshopta bronzlastirici pudra gordum %50indirimdeydi ama almaya cesaret edemedim.. bugun tekrar bakicam bodyshop a lutfen kullananlar yorum yazsin bekliyorumm:asigim:

Son düzenleme:
canım ablam the body shop un nemlendiricili fondötenini kullanıyor memnun çok ama yüzünde fazla pürüz vs. yok az kullanıyor zaten yapısı olduça ince bir fondöten yani sen kapatıcılığı yüksek bir şey arıyorsan daha farklı markalara bak derim çünkü ben estee lauder kullanıyorum ve onunla kapattığım yeri the body shop kapatamadı ama kötü değil kesinlikle adece kapatıcılığı o kadar fazla değil yerimsenibenkaydirigubbakcemile2ama kalite olarak the body shop iyidir o konuda ayrıca oil-free fondöteni de var Şeniz

ben de bgn sıkılaştırılmış pudrasını denedim yüzümde gayet ii durdu fiyatları da pahalı deil,pudraya çok önem weryiorum bi sürü marka da denedim ama bide buna bakalım nasılmış... wakit bulup tekrar gittgimde alıcam, denedigimde yorumlarımı yazarım kızlarrrrrr

ewt kızlar body shopın pudrasını aldım ve begendim. kesinlikle dokunmuyor çok hafif kapatıcılıgı da gayet iyi.. tavsiye ederim. üstelik indirimden aldım. 20 liraya geldi, piyasaya göre çok da uygun

ben mineralli fondotenine baktım 48 mi neydi bence 40-50 tl arasındadır indirime girince mineralli ürünlerine bakıcam şuan e ve c vitaminli cilt ürünlerinde 1 alana bir bedava var :)

Ben mineralli fondöteninden aldım. Gerçekten aşık oldum yaa. 02 numarasını aldm fırçasıyla birlikte. Çok memnun kaldım hayatım boyunca kullanacagım urun haline geldi sanırım =):KK69: yalnız mineral oldugu ıcın kokusu cok hos deil :):KK8:

Body shop'ın makyaj ürünlerinden memnun olmayan bir benim herhalde...

Ben vücut losyonları falan çok severek kullandığım halde 7-8 makyaj ürününü almıştım ve kullanamadım.

Allığı kalıcı değildi ve garip bir dokusu vardı sürüldüğünde.

Ruj dudağımda varlığını çok hissettiriyordu...

Parlatıcısı yapış yapıştı, krem allığının (tüp şeklindeki) dağılması ve sürülmesi zordu...

Farlarını ve pudrasını denemedim...

Ama kesinlikle makyaj fırçalarını çok beğeniyorum, kaliteli... İndirim zamanı bulursam hemen alacağım...

X