Evde kaldım bunalımdayım!!!

millet 35 inde 45 inde bile evlenior hatta 60 ında bile evlenen var 25 yaş dediğin nedir ki :) hem artık o evde kaldım kavramı da tarihe karıştı eskiden bir kız kurusu lafı varmış sanki kadınlar ancak bir erkeğe karı olursa insan olarak anlamları olacakmış gibi mesajlar veren zihniyet. Allah'tan günümüzde bu salakça düşünceler mazide kaldı...

sus bakim aaa bende 25 im. :mymeka: sevgilimde yok şakkıdı evlenince noluyo anlasam bi :nazar: bende bi konu açıcam yakında ne dertler var bilsenz benneyaptımki of ben off mafoldumben

ne evde kalması canım ben de 26 olcam nolmuş yanii hala gencim güzelim alımlıyımbayanssulusmilebayanssulusmile
evlenmek için evlenilmez ki kısmet bu işler canım herşeyin hayırlısı...

evlilik meraklısı kızları cidden anlamıyorum ben. evlenince madalya mı takıyolar nedir?

canım aynen yaa gel öpem bi seni olumunekankayizsmile

evlenmek diil mesele,evlilikten sonrası çok daha önemli,ben de konuyu görünce 30 yaşlarında biri açtı sandım boşversene anlaşılan birileri canını sıkmış senin

26 yasindaym 6 senedir iliskim var bende evlenmedim evde kaldigimida hic düsünmedim sadece sartlar olusmadigi icin evlenmiyorum üzülüyorum sadece sevdigim insanla artik ayni evi paylasamadigimicin ama evde kalma gibi düsüncem yok sizde 25 yasindasinz 2 yillik iliskiniz var neden evde kalasiniz insallah hersey zamanla düzelir olr

Konu sahibesi 23.10.2009 tarihinde sözlenmiş zaten...Şimdiye nişanlanmıştır bile :nazar:

Konuyu pörtletmişsiniz gene sempatiksalakcinni

allahin verdigi yada verecegi kismeti kul nasil kapatabilirki
alninizda ne yaziyorsa o olur böyle seylere kafa yormayin

Valla cnm bende aynı sen gibiyim 21 yaşındayım 3 yıllık ilişkim var ve tüm yaşıtlarım evli hatta çocukları var şimdi belki diyebilirsiniz ki daha yaşın kaç başın kaç
ama öyle değil işte ben vaktinin geldiğini düşünüorum ama sevgilim üniv okuo bütün evli arkadaşlarımda sen evde kaldın diolar çok üzülüorum bende sen gibi off ne yapcaz bizz

yok artık senin arkadaşlar çok aceleciymiş 21 yaşında evde kalınırmı yahuuu sonrada sıkıldım dersiniz herşeyin bir vakti var önce sevgilin okulu bitirisn bi iş bulsun sonraası gelir zatenbayanssulusmile

ben şimdiki evli çifleri gördükçe iikide hiç evlenmemişim diyorum allahın sevdigi kuluymuşum
ama bende o zamanlarda senin gibi düşünüyordum neden diyordum
ama şimdi kocamaaaaaaan bi ohh çekiyorum :KK70:

kızlar ya hemen evlenip ne yapacaksınız biraz hayatınızı yaşayın annenizin yanındaki gibi olmuyor bazı şeyler haberiniz olsun..
Allah hepinize hayırlı nasipler versinn..

Valla cnm bende aynı sen gibiyim 21 yaşındayım 3 yıllık ilişkim var ve tüm yaşıtlarım evli hatta çocukları var şimdi belki diyebilirsiniz ki daha yaşın kaç başın kaç
ama öyle değil işte ben vaktinin geldiğini düşünüorum ama sevgilim üniv okuo bütün evli arkadaşlarımda sen evde kaldın diolar çok üzülüorum bende sen gibi off ne yapcaz bizz

21 yasinda coluklu cocuklu arkadaslarin var diye bence kendini gec kalmis görme. Onlar biraz erken baslamis hayata. Evlilik zaten olacak ve ömür boyu sürecek birsey. Ama bekarligin yasi azdir, ömrü kisadir. Bu nedenle kiymet bilmek lazim. Ben 21 yasindayken tanistim nisanlimla.Yani senle yasitken, pzaman ben yice evde kaldim:)) Suan 24 yasindayim. Birseylere gec kaldigimida hic düsünmüyorum. Aksine hersey zamaninda oldu.

Son düzenleme:

bende çok aşık olduğum eşimle bi an önce evlenmek istedimm..görücü vs olsaydı asla evlenmeyi düşünmezdim çok erkendi.ama ben o yaşımda evlenme vaktimin geldiğini düşünüyordum şimdi bakıyorumda meğerse ben küçücükmüşüm o zaman..:80:

X