Evde kaldım bunalımdayım!!!

o zaman ben kalığın kalığı oluyorum.:KK51:.76 doğumluyum hi evlenmedim..ama bende ilk kez bu sene artık kısmetlerimi evlilik üzerine değerlendirmeye alayım diyorum..çünkü çocuk yapma yaşım geçiyor..valla bana göre evlilik milletin dilinden kurtulmak..birde çocuk yapayım..tek derdim bu..ve bu sene kısmetse olacak bişeyler..ve ben arkama bakacaım ve diyeceğim ki...off off ben 3 kişinin yaşamış olduğu hayatı yaşadım bir elim yağda bir elim baldaydı..türkiyeyi hatta yurt dışının bazı yerlerini gezdimde gezdim..kariyer yaptım..arabam oldu..evimde kısmetse olacak..
Eee erkek ne işe yarıcak bebek yapmaya...:82:

Ve şimdi aslında sanırım hayat başlıcak ve korkular
--bakalım eşim bana saygılı olacakmı?
--bakalım eşimin ailesi hayatımı zindan edecekmi?
--bakalım eşim günün birinde bir yerleri oynayıp beni aldatcak mı ve benim bundan haberim olcakmı?
Ve bende ay benim kocam yapmaz diyebilcem mi?
--bakalım eşim evine çocuğuna bakabilcekmi?
Içki,kumar,vssss

kısaca arkadaşım bunlardan birini mutlaka yaşıcam..ve hayatı göreceğim..ama adım ne olcak o şimdi evli ve çocuklu..evde kalık değil...

Diyorum herkes için hayırlısı olsun ne diyim:KK59:

benim kocam yazpmazz :KK35:

kaç yaşınızdasınız..yanlış anlmazsanız..artık evlilik yaşı kişlere göre değşiyo ben 26 yaşımda evlendim babam daha çok erekn bi 30 olsaydın dedi...ben 8-9 yıldır flort ediyodum...artık yaşımdan ziyade adını koymak oldu bizimki ama evlendikten sonra keşke babamı dinleseydim dedim...evlilik zormu ben babamın evinde çooook rahatmışım...bence

"DOĞRU ZAMANDA DOĞRU İNSAN" olmalı o yüzden yaşınızı sordum kusura bakmayın

21 yaşındayım canım. aslında biri var gibi hayatımda ama, yabancı olduğu için ailemin kabul edeceğini sanmıyorum. ama onun benim için doğru kişi olduğunu düşünüyorum :KK43: ve burda herkesin 'kocam böyle, şöyle, canım kocişim' temalı mesajları beni çok üzüyor yaa ben de istiyorum :KK59:

ben de evde kaldığımı düşünüyorum bazen.ama işsizim benim geçerli nedenim bu.evde de pek bi el üstünde nazlı büyütüldüm.bir elim yağda ötekisi balda diyebilirim.evlilik benim için bu rahatı bırakıp gitmek demek.ama gerçi istiyorum sağlam bir işim olduktan sonra ben de kaliteli insanlarla iyi bir evlilik yapayım yuvamı kurayım.bi teyze 35inde menopoza girince tek çocukla kalmış.hep bi kız evladı özlemi duyuyo 30undan sorna bizim de başımıza gelebilir allah korusun ne kaldı ki şunun şurasında :KK53:

ben de evde kaldığımı düşünüyorum bazen.ama işsizim benim geçerli nedenim bu.evde de pek bi el üstünde nazlı büyütüldüm.bir elim yağda ötekisi balda diyebilirim.evlilik benim için bu rahatı bırakıp gitmek demek.ama gerçi istiyorum sağlam bir işim olduktan sonra ben de kaliteli insanlarla iyi bir evlilik yapayım yuvamı kurayım.bi teyze 35inde menopoza girince tek çocukla kalmış.hep bi kız evladı özlemi duyuyo 30undan sorna bizim de başımıza gelebilir allah korusun ne kaldı ki şunun şurasında :KK53:

menepoz muuuu.............hemen yapmak lazım ya o zaman durmayalım hemen çocuk ...

O zaman ben kalığın kalığı oluyorum.:KK51:.76 doğumluyum hi evlenmedim..ama bende ilk kez bu sene artık kısmetlerimi evlilik üzerine değerlendirmeye alayım diyorum..çünkü çocuk yapma yaşım geçiyor..valla bana göre evlilik milletin dilinden kurtulmak..birde çocuk yapayım..tek derdim bu..ve bu sene kısmetse olacak bişeyler..ve ben arkama bakacaım ve diyeceğim ki...off off ben 3 kişinin yaşamış olduğu hayatı yaşadım bir elim yağda bir elim baldaydı..türkiyeyi hatta yurt dışının bazı yerlerini gezdimde gezdim..kariyer yaptım..arabam oldu..evimde kısmetse olacak..
eee erkek ne işe yarıcak bebek yapmaya...:82:

ve şimdi aslında sanırım hayat başlıcak ve korkular
--Bakalım eşim bana saygılı olacakmı?
--Bakalım eşimin ailesi hayatımı zindan edecekmi?
--Bakalım eşim günün birinde bir yerleri oynayıp beni aldatcak mı ve benim bundan haberim olcakmı?
ve bende ay benim kocam yapmaz diyebilcem mi?
--Bakalım eşim evine çocuğuna bakabilcekmi?
içki,kumar,vssss

Kısaca arkadaşım bunlardan birini mutlaka yaşıcam..ve hayatı göreceğim..ama adım ne olcak o şimdi evli ve çocuklu..evde KALIK değil...

diyorum herkes için hayırlısı olsun ne diyim:KK59:

Merhaba kaderdaşım:KK19: inşallah sana en güzeli, en iyileri gelir canım benim. Kader bundan sonra yüzümüze güler inşallah. Geçen gittiğim doktor banada elini çabuk tut dedi, çocuk için:44: Bu sene olacak dedim doktora:KK1:
Bende inşallah bu sene şeytanın bacağını kırıyorum:KK1: yakın zamanda yüzüklerimiz takılacak , darısı sana, tüm bekarlara diyorum canım benim..
Ben evleniyorsam, herkes evlenir kız:KK1:

Evlilikten çok fazla beklentin olmasın, beklentin olunca, hayal kırıklıklarında çok oluyor. Haklısın yaşımız geldi geçti, ama ne yapalım, kısmetimiz böyleymiş demekki. Rabbim hiç kimseyi yalnızlıkla sınamasın. İnşallah sende tez zamanda hayatının aşkını bulursun, benim gibi..:KK16:

Sevgiler..

Son düzenleyen: Moderatör:
bugun eski iş yerime gittim bütün arkadaslarım nişanlanmış..25 yasındayım 2 yıllık beraberliğim war hala bekliyorum..iş bulamadı beyendı..evde kaldım ben ya..önceki sewgilimle de tam nişan arifesinde ayrıldık..bi türlü nişanlanamıyorum..acaba kısmetımı mı bagladılar..ne yappcam ben yaa...bi dua falan yok mudur??cok moralim bozulduu bugun..benden kucuk kızlar eee sende bişi yok mu ben nişanlandım dioolar bana yaa..zaten zaaafım war:KK43:(offf offff...senağlamasenağlamasenağlama

33 yaşındayım ve 3 yıllık evliyim allaha binlerce kere şükrediyorum eşimle evlendiğim için.aynı şeyleri bende dönem dönem kafama taktım ama sonra dedimki her işte bir hayır varmış..bence sende öyle düşün geç olsun güç olmasın

[color="ındigo"]bugun eski iş yerime gittim bütün arkadaslarım nişanlanmış..25 yasındayım 2 yıllık beraberliğim war hala bekliyorum..iş bulamadı beyendı..evde kaldım ben ya..önceki sewgilimle de tam nişan arifesinde ayrıldık..bi türlü nişanlanamıyorum..acaba kısmetımı mı bagladılar..ne yappcam ben yaa...bi dua falan yok mudur??cok moralim bozulduu bugun..benden kucuk kızlar eee sende bişi yok mu ben nişanlandım dioolar bana yaa..zaten zaaafım war:KK43:(offf offff...[/color]senağlamasenağlamasenağlama

kafaya takmamak lazım. Bende nişanlandım ve evlenmeme 2 ay varken ayrıldım. Ne yaparsan yap bazı şeyler kader ve sen ona müdahale edemiyorsun. Ben yaşadım ve gördüm. Kaderci bir insan değilim ama kader diye bişey olduğuna da inanıyorum.

Bu konularda etraftakilerin ve ailenin baskısı sıkıcı olabiliyor ve sinirli olabiliyor insan. Morali de bozuyor. Herkesin bir zamanı var. Herkes için bir zaman var. Yoksa hayatta herşey ve herkes aynı olurdu.

çok düşünmeyip zamanın getiridiğini yaşamak lazım.

X