Evde kaldım bunalımdayım!!!

25 yaşş ahh ahh en güzel yaş canım
ben 24ümde evlendim,bak sana söyleyim ne kadar geç o kadar iyi..
Bekarlığın tadını çıkar,gez toz güzelliklerini yaşa
nasıl olsa evlenirsin ne bu acele güzelim yaa..Sen şimdi hala genç kızsın evlenince kadın deniyor,üstüne sorumluluklar,ağırlıklar,bir tavırlar biniveriyor.Şimdi düşünüyorum da eşimle çıktığımız zamanlar olsaydı ayy ne heyecanlı,ateşliydik off off.Şimdi de çok fena değil ama yaşam gailesi,evlilik rutini eski tutkumuz yok.
Allah gönlüne göre versin.:1hug:
:nazar:

canım üzme kendini bencee yaşın evde kalcak bi yaş değill çünkü benm arkadaşlarım bile 25 yaşlarında hala okuyorlar.millet gerçekten insanın moralini yerle bir ediyor benmde 2 yıla yaklaştı sewgilim var millet ne zamandır çıkıyosunuz bişey yok yaşı büyük oyalıyomu seni diyo sanki 5 yıldır çıkıyoz.gerçi o bile normal artık bende çok kötü olmuştum şuan iiyim şükür.bence takma canımm ben artık öle yapıyorumm

daha 25 yasindasin evlenmek icin ideal olan 25 ve sonrasidir bence...
ayrica evde kaldim tabiri cok agir ve sacma...
hic kimse evde kalmaz...
bunlar kismet isi...
dogru insani bulmak ve dogru zamani yaratmak gerekir....
evlenmek icin bir yas siniri yok ki ayirica....
herseyin hayirlisi dilemek ve birseyleri zamana birak bence...

Bak ben 30 yaşına girdim hala bekarım olay şöyle gelişti önce Üniversite bitsin dedim okulu bitirdim mühendis oldum sonra iyi bir işe gireyim dedim Allahıma şükür iyi bir şirkete girdim mesleğimde başarılı oldum sonra kazandıklarım boşa gitmesin dedim araba aldım yatırım olsun dedim ev aldım,ailemin bana emeği geçti dedim onların her konuda hep yanında oldum :nazar:, eee evlilik noldu? bu kadar koşturmanın içerisinde gelenlere o olmaz bu olmaz acelem yok erken dedim aaa bir baktım yaş 30 olmuş arkadaşlarım evlenmiş çocukları olmuş...tabii kısmetimde biri olsaydı bence bu koşturmanın içinde bile evlilik olurdu, demek ki neymiş evlilikten yana kısmetim yokmuş:çok üzgünüm:
bu yaştan sonrada insan evlenememekten çok :emir_bebek: sahibi olamamaktan korkuyor

sen daha 25 sin çoook gençsin üzülmen için erkenyasakkelime

arkadasim sende bilirsinki oncelikle nasip isidir bu isler ALLAH birseyi nasip ederse zaten olur onceki iliskinizde olmamasinin sebebi budur her iste bir hayir vrdir elbet:1closedeyes:

ayrica size oyle soyleyenler cokmu iyi mutlu vs vs erken evlenenler ne oluyor ayrica yasiniz evde kaldim denicek bir yasta degil:dilcikar:eek:nlari bosverin
hayattan hayirlisini isteyin zamani gelince ins olur:eek:
mutluluklara.s.

hadi hadi, keltoşun iş bulsun senin iş kolay biliyorsun bunu. ben ne yapayım söyle bana allah allah ya. olmadı tavla oynamaya devam ederiz.şakkıdı

ayrıca biz okurken millet evleniyordu biliyorsun. ne takıyorsun sen eski iş yerindekileri falan. onlar okumadı etmedi, evlenmeleri doğal tabii yaşı küçük olsa bile. :içelim:

siteye yeni üye oldum ilk senin başlığına yazıyorum siteyi iyice inceleyip yazacaktım ama dayanamadım:1closedeyes:

güzelim evlilikte doğum ölüm gibi vakti saati gelinceo olan birşeydirr sende canınıa sıkma birde millete göre yaşama bekarsındırr ee nişan söz yokmu derler nişanlanırsın eee düğün ne zaman derler evlenirsin çocuk ne zaman derlerr çocuk yaparsın ikincine zaman derlerr bunun sonu yok kidelikafadulden

kızlar sende bişi yok mu eeee diyorlar demek
ne cahilce bir cümle...
acele işe şeytan karşır kötükedihüso derler
sende o kızlara öyle de
takma kafana boşver
Allah hayırlısı ile senin yuvanıda kurar...

ben ewlenmek için acele etmiyorum ki:) nişanlanmak istiyorum..ewliilik korkutuoo benı dediğiniz gibi kavınwalide falan..zaten kayınwalide fobim de war..sewgilim uzakta 6 aydır yuzunu görmedim babam ciddii bişiler olmadan görüşmeye izin wermiyo artık..sewgilim de işe grmeden olmaz dio..adama iş buluyoruz begenmıoo..uzadıkca da seyi çıkıoo..sıkıldım ama yaa..bana da yazık:KK43:bi yüzük takmak bu kadar mı zor ya..cok mu masraflıdır?aslında hata sewgilimde cok yavastan alıoo herseyıı cok agır bı adam..beklemekten nefret ediooyorum..önce okul wardı biitttii..sora askerliğini bekledım 1 yıl..askerden geldı iş bekliyorumm..iş olcak dur bı işe alışıyım diicekk..oyalıyo mu benı bilmiyorum ki..dun de sacımda beyaz cıkmış onu gördum =( bugun de kızlar öle deyınce hepsi parmaklarını gösterioolar cok kıskandım =(

canım ya,senin bu kelimelerine takıldım birden,sencede bi çelişki yaşamıyormusun...?

siteye yeni üye oldum ilk senin başlığına yazıyorum siteyi iyice inceleyip yazacaktım ama dayanamadım:1closedeyes:

güzelim evlilikte doğum ölüm gibi vakti saati gelinceo olan birşeydirr sende canınıa sıkma birde millete göre yaşama bekarsındırr ee nişan söz yokmu derler nişanlanırsın eee düğün ne zaman derler evlenirsin çocuk ne zaman derlerr çocuk yaparsın ikincine zaman derlerr bunun sonu yok kidelikafadulden

süper :dance: gerçekten böyle ya...
Ülkemizde kadınların en çok sorduğu sorular
1. eviniz var mı kendi eviniz mi?
2. niye tek çocuk yaptın?

22 yaşındayım ve bu soruların ülkemizde kadınların özellikle
günlerinde en çok sorduğu sorular, top 5 lisetesine koyabilirim.:1closedeyes:

ben 25 yasımdayken herkes beni evlendirmeye calisirdii:) ben goruculerden bile kacardım.delimiyim erkenden ne evlencem azıcık bekarligin tadini cikarayim derdim:))
sen seen ool kimseyee bakmaaa:)) acelesi olaann evlensiinn bossveerr..
sevgilinlede nasipsee Allah yazdiysaa elbeet evlenirsinn. ama Allah yazmadiysaa istedigiiinn kadar beklee ugraass yoluna yordamina sokmayaa caliss nafileee.
biraz zamana biraak.nasipse doner dolasir gelir hintten yemenden..nasip degilse ne gelir elden demisleer. .stress etme kendinii

bende 25 yaşındayım..
kendimi evde kalmış hissetmiyorum,herşeyin bir zamanı var zamanı gelince olacak..
herşeyin hayırlısı ..

canım ya,senin bu kelimelerine takıldım birden,sencede bi çelişki yaşamıyormusun...?

celişki??? tabı kı cok celiişki war..yasadıgım yerı ailemi herseyı bırakıp gtmek benı korkutuoo bu yuzden ewliliğin acelesi merakı yok bende..ama yuzuk takma hevesım cok fazla=( dediğim gibi sewgilim uzakta ve 6 aydır yuzunu görmedım aramızda bişiler olursa görüşme imkanımız da olacak off off bılmıoorum kii..coğu zaman kararsız kalıoorumsenağlamaÇok üzgünüm çoook

güzelim bak;

1- yaşım 30
2- hala ortada bir aday adayı bile yok,
3-sevgilim de yok,
4-bütün ilişkilerim hepp kötü gitti ve kötü bittii,

bilmem anlatabildim mi :nazar:
vardır elbet bunda bi hayır ya da vardır elbet bi kısmet biyerlerde,gerçekten kader galiba bu işler...

benim küçük görümcem 18inde büyüğü 30unda evlendi ve o küçüğünden çok daha mutlu bi evliliğe sahip...yani maharet erken evlenmekte değil doğru kişiyle evlenmekte...yani kısacası sen bu yaş olayını fazla mesele etme...

Allah herşeyin hayırlısını versin...
dert etmeye değecek bir konu değil
23ünde evlenip kötü bir evliliği sürdürmek zorunda kalsaydınız daha mı iyiydi?
şükretmeyi bilmeli insanoğlu Allah'tan gelene...
bizim şer gördüklerimizde bile hayır gizlidir...

X