karında şişlik

öncesindede ağrılı ilişkiden bahsetmişsin sanırımm .. eğer hamilelikten şüpheleniyorsan bence kan testi yaptır ama bu belirtiler bi hastalığında belirtisi olabilir o yüzden en yakın zamanda bi doktora görün cnm ..hamilelik belirtileri herkeste çok farklı seyrediyor bunlar seni yanıltmasınn..umarım hamilesindir..

Allah korusun canım ya
bende de şilik vardı bir süredir,bende senin gibi korktum,ultrasona girdim çok şükür bişey yok
iltihaplanmadan kaynaklanıyomuş
sende bir ultrasona gir istersen,için rahat etsin

canım bendede kist vardı 1 sene öncesinde aldılar ameliyatla kist şişkinlik yapıo ama ağrın varken normalde şişlik yapmaz ama içinde ufacık bi şüphe varsa doktora görünmeni tavsiye ederim ihmale gelmez benim ihmalkarlık değildi ama ilk başta anlaşılsaydı masaya yatmaycatım bence hiç bişi yoksa bile için rahatlaması açısından doktora gitmeni tavsiye ederim inşallah hamilesndir canım ALLAH herkesin gönlüne göre versin:Saruboceq::CüvCüv:

sağol canım. öncelikle şunu söyleyim kistimimn oluşmasının nedeni DOKTOR... gerekli olmadğı halde ve tahlilleri tam yapmadan bana klomen kullandırdı.halbuki ihtiyacım yoktu.benim şikayetim yumurtlama kanamasıydı.

daha onun nedenlerini araştırmadan klomen verdi.bu haptan nefret ediyorum.

doktora gitmekten de nefret ediyorum.

uzun bi süre de gitmemeye karar verdim.

artık ne olacaksa olsun....:sm_confused:

arkadaşlar banada yardımcı olurmusunuz karnımda tuhaf bir şişlik hissi var yumurtalık kistinden şüphe ediyorum doktora gitmeyede korkuyorum sanki bana kansersin diycek gibime geliyor adetimde 2 3 aydan beri az geliyor normalde de az sürerdi ama şimdi afedersiniz 3 4 pedle geçiştiryom regl zamanımı

X