Aile Planlaması Doğum Kontrolü

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

rreyhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
3
0
50
Selam arkadaşlar ,

Ben bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Belki bu kadarını bilmemem size garip gelecek ama gerçekten bilmiyorum.Doğum kontrolü, aile planlaması için nereye ,nasıl ve ne diyerek başvurmalıyız?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Selam arkadaşlar ,

Ben bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Belki bu kadarını bilmemem size garip gelecek ama gerçekten bilmiyorum.Doğum kontrolü, aile planlaması için nereye ,nasıl ve ne diyerek başvurmalıyız?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

canım durumuna gore degışıryanı evlımısın yenımı evlencen?hıc kadın dogumcuya muayene oldunmu adetlerın nasıl bı doktor ana cocuk saglıgı merkezı yada eczacıya danısabılrısın onlar senı gereklı yere yonlendıracaklardır.

Merhaba İsranz,

Henüz evli değilim, bekarım.Adetlerim çok düzensiz bunun için iki kere doktora gittim, ilaç kullandım ama hiçbir şeye yaramadı.(Benim gibi,annemin ve ablamın da adeteri çok düzensiz).
Doktor, ana - çocuk Sağlığı Merkezi ya da eczacıya danışabileceğimi yazmışsın.Bununla ilgili olarak randevu alıp SSK'nın kadın doğum uzmanlarına da ayrıca danışabilir miyiz?SSK'da da böyle bir hizmet veriliyor mu?

X