Tüp Bebek Merkezleri istanbul cerrahi hastanesi

Doktorlar adeta tüccarlaşmış , usulen ilgileniyor gibi yapıyorlar. Bunun nedeni tabii ki biz kadınların organize olmamış , ses getirmiyen, ve güçsüz olmamızdan kaynaklanıyor. Bence her doktorun hastaları bir grup oluşturmalı ve iyi kötü geri bildirimde bulunmalı. Bu gruplar sadece o doktorun reklamı olsun diye değil o doktor denetlensin ve hesap vereceği bir merci olsun diye olmalı. Sizin doktor hakkında yazılanlar biriksin bakalım. Herkesin deneyimi aynı olamaz. Bakalım avantajlar ve dezavantajlar dengesi ne yönde gelişecek.Ayrıcada her ön görüşme,ye gittigim doktorda neden muane olucam?ön görüşme nedir bilgi almaktır.Tedaviye başlamaya karar verirsem tabiki muane olucam,aksi takdirde nasıl tüp bebek yaptırıcam ki muane olmadan neden bu kadar tepki verdiniz anlamış degilim.Herkez düşüncelerini yazabilir eşi ve babası doktor,da olabilir ben 7.yıldır aynı doktora gidiyorum eşinin ve babasının ne iş yaptıgını bilmiyoru. Siz ilk gidişte hayatını ögrenmişsiniz,ben kendim bire bir yaşadıklarımı yazıyorum. Ön görüşme için gittim işyermden izin aldık eşimle birlikte bir günümüzü ayırdık.Sorularımız oldu tüp nedir?nekadar zaman alır?sgk anlaşmanız varmı?Biz odaya girer girmez muane edelim belki rahim kanserisiniz smear testi yaptıralım bakalım dedi bende ben 7.yıl önce amaliyat oldum sürekli doktora gidiyorum son 1.5 aralıksız gidiyorum.3.kez aşılama yaptırdım siz neye istinaden o teşisi koydunuz dedim.Hangi hastane dedi söyledim onlar bu işi bilmiyor dedi.Bende ben smear ve birçok testi yaptırdım siz benden neden yaptırdıgım testleri sormadan istemeden aynı testleri isteyip eksik olan varsa onları istemiyorsunuz dedim. Sonra yine muane edelim dedi bende ben duş almadım olmaz dedim ne dese begenirsiniz ben alışıgım zaten bizim hastalar kanamalı geliyor dedi,bende siz alışık olabilirsiniz ama ben alışık dedilim dedim. Biz buraya ön görüşme için geldik dedim muane edelim bakalım hazır gelmişsiniz dedi.Bende benim düşünmemem gerekiyor bu çok önemli bir karar ve doktorda çok önemli dedim çıktım,çıkarken,sgk anlaşmanız varmı? ne kadara yapıyorsunuz dedim aşagı yukarı 4.350 dedi.Ön görüşme için gittigim doktordan sadece bunu ögrendim tüp nedir ne kadar zaman alır v.s hiçbirini soramadım.Kendinizi benim yerime koyun siz olsanız ne düşünürsünüz bu yazdıklarımı ben yaşadım yazmıyorum bire bir yaşadım en berbat olan kısmıda bizim hastaların hepsi kanamalı olarak geliyor demesiydi.O an ben napıyorum nasıl bir yerdeyim nsl güvenip nsl tüp yaptırıcagım hiç güven vermiyorlar dedim ve diyorum.

Hanımefendi öncelikle ailesi doktor olan benim. Doktorumun ailesini nerden bileyim. Ayrıca sizin tepkiniz çok sert olmuş. ılginç olan benim kaç aylık tedavi sürecimde yaşamadığım tüm olumsuzlukları siz bir görüşmede yaşamışsınız. Elbette siz de haklı olabilirsiniz ama sizin tek bir yorumunuz tek bir görüşmeniz size bir doktoru derhal etiketleme şansı veriyorsa benim tecrübem de aksini iddia edebilme hakkı veriyor sanırım. ınşallah hepimizin yüzü güler ne diyeyim.

insallah güzel haberlerini alırız hakkında hayırlısı evet bende ilk denememi burada yaptım olumlu sonuc alamadım ama nasip kısmet bu işte en önemlisi .doktorlar hemsireler gercekten güler güzlü ve insana güzel enerjı veriyolar allah hepimize bu duyguyu yasatır insallah

Sevgili düş seni uzun zamandır takip ediyorum. FSH forumlarındaki herkesi hatta. Şubattan bu yana bekledim ama artık ben de yazmaya başladım buralara. Herkesle garip bir bağ kurdum. Dualarım hepimiz için.

Sevgili düş seni uzun zamandır takip ediyorum. FSH forumlarındaki herkesi hatta. Şubattan bu yana bekledim ama artık ben de yazmaya başladım buralara. Herkesle garip bir bağ kurdum. Dualarım hepimiz için.
sagol cok tesekkur ederım ramazan dan sonra tedavi ye baslıycam .hayırlısı olur insallah

arkadaşlar merhaba bende ilk tüp bebek denememi ist. cerrahi hastanesinde yaptırdım.doktorum sami beydi.ilki başarısızlıkla sonuçlandı.benim tüplerimde tıkanıklık var.küçük yaşta geçirdiğim apandist ameliyatında dolayı.apandist patladığı için tüplerde tıkanıklık olşmuş.biz bu hastane ve doktoru tanıdıklarımızın tavsiyesi üzerine tercih ettik
sami bey gerçekten çok iyi bir doktor.benden 36 yumurta toplandı bunların 25 tanesi döllendi en iyi 15 tanesini ayırdılar ve sadece 1 embriyo transferi oldu. ilk denemede iki yada üç embriyo transferi yasaklanmış ilki olmadı ama ikincisinden umutluyum kasım ayında transfer olacak bu sefer en az iki dondurulmuş embriyo transfer edilecek allah herkese hayırlısıyla bir bebek nasip etsin inşallah banada nasip eder bence sami bey gerçeten çok iyi bir dktor ve çok güzel moral veriyor tüp bebek yaptırmak isteyen herkese tavsiye ederim.a.

Bülent Hocam için mesafeli, ilk etapta soğuk gibi görünüyor demişim evvelki mesajımda. Şimdi tam 1 yıllık (tedavi ve gebelik takibiyle beraber) hastası olarak diyebilirim ki şeker gibi bir insan hocam. Yalnız artık cerrahide değil bilginize

sagol cok tesekkur ederım ramazan dan sonra tedavi ye baslıycam .hayırlısı olur insallah

arkadaşlar ben dus
cok şükür ben 3 denemede hamile kaldım inşş rabbim kucagıma almayı da nasip eder dualarınızı eksik etmeyin.....
allah herkese nasip etsin.

Son düzenleme:
X