Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

Benim de rahim duvarı kalınlaşmış dedi teste yolladı hamile olduğumu öğrendim,bugün kese var mı yok mu bakıcak herhalde çok korkuyorum ama kötü hiç bir belirtim yok kanama vs

Kızlar merhaba. Gebeliğin 16 haftasındayım,akıntı rengim sarıya dönmeye başladı. Hatta dün de hafif kahverengiye dönüktü ama bugün yine sarı renginde. Bu durum normal midir?

Kızlar merhaba benim sat 3 agustos aşılama tarihim 14 ağustos 5+4 de keseyim gördük 7+0 da gittik kese vardı Dr boş gebelik olabilir dedi Siz ne zaman gördünüz fasulyenizi yazarsanız sevinirim teşekkürler

Ben 6 haftada çok minikti gördüm. 6 haftaya kadar sadece kese vardı.

8-9 da kesın netlesır ama ben de 6. haftalıkken gorulmustu
soyle bır sey var bazen bebek oluyor kese sonra gelısıyormus bazen kese olusuyor bebek sonra ıcınde gelısıyormus
sız 8. hafta da bı gıdın
Sağol canım cevabın için yarın gideceğim 7+6 olacak yine görünmez se haftaya gideceğim o zaman da 8.haftanın icinde olacak bakalım hayırlısı

Kızlar merhaba. Gebeliğin 16 haftasındayım,akıntı rengim sarıya dönmeye başladı. Hatta dün de hafif kahverengiye dönüktü ama bugün yine sarı renginde. Bu durum normal midir?
Cnm ya benim akıntim koyu sarı neredeyse hamileligin başından beri, fazla östrojen salgilanirsa olabilirmiş. Perşembe doktoruma soracağım.

Cnm ya benim akıntim koyu sarı neredeyse hamileligin başından beri, fazla östrojen salgilanirsa olabilirmiş. Perşembe doktoruma soracağım.
Aynen yeni olmaya başladı bende normaldi önceden şimdi 1 haftadır koyu sarı olmaya başladı. Bende normal diye okudum bikaç yerde.

Hanımlar merhaba tecrübelerinize çok güveniyorum. 6.haftadayım bugün biraz ayakta fazla kaldım hafif kahverengi akıntı geldi çok korktum ama ağrım falan yok tabiki doktora gidicem ama normal midir kimseye de söyleyemedim

Hanımlar merhaba tecrübelerinize çok güveniyorum. 6.haftadayım bugün biraz ayakta fazla kaldım hafif kahverengi akıntı geldi çok korktum ama ağrım falan yok tabiki doktora gidicem ama normal midir kimseye de söyleyemedim

Canım o haftalarda bende de oldu. Dr.una söyle muhtemelen progestan verecektir. Yorulma ayakta da fazla durma.

Ben de henüz olmadı şükür olsa stres yapardım ama normal diyor doktorlar kırmızıya dönmediği sürece. Damarlar genişliyor galiba.

Çok teşekkür ederim sabah erkene randevu aldım hemen. Allah hepimizi kavuştursun yavrularımıza sağlıkla. Allah razı olsun. İnşallah normaldir.

Çok teşekkür ederim sabah erkene randevu aldım hemen. Allah hepimizi kavuştursun yavrularımıza sağlıkla. Allah razı olsun. İnşallah normaldir
Canım o haftalarda bende de oldu. Dr.una söyle muhtemelen progestan verecektir. Yorulma ayakta da fazla durma.

Ben de henüz olmadı şükür olsa stres yapardım ama normal diyor doktorlar kırmızıya dönmediği sürece. Damarlar genişliyor galiba.

Herkese merhaba tekrar. Maalesef bebeğimi aldılar bugün kahverengi akıntılar normal değilmiş bende, kalp atışı durduğu için kendini atmaya çalışmış bebeğim. 6.haftadan sonra gelişmemiş. Çok üzücü bir durum Allah kimseye yaşatmasın ilk gebelikte bunu yaşamak bi dahaki için insanı kaygılandırıyor ister istemez... Hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar dilerim..

Merhaba ben geçen hafta salı günü beta hcg testi 38.5 çıktı perşembe gğnüm49.5 çıktı bugün sabah gçgafif lekelenme sonra kanama gelmeye başladı acile gittik iğne vurdular yarın sabah tekrar beta hcg bakılacak yani böle olup bebeğini kucağına alan varmı ilk gebeliğim düşükle sonlandı korkuyorum yine aynı şeyler yaşanacak die :KK43:

Kızlar günaydın çok acil bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim Allah nasip ederse 2018 mayısta anne olacağım lakin şöyle bir durum var 2.5 hafta geriden geliyoruz kese ve yolk kesemiz göründü ayrintili usg de herşey normal dedi ve o akşam pembemsi kanama başladı akıntışeklinde hala devam ediyor. Ve cumagünü adet döngumdu ilk gebelik olacakDr a gitmeyeceğim evde progestan jeli var onu kullanacağım 2 hafta sonra zatenkontrol var. Şayet sağlıksız bebekse düşer sağlıklıysa benimle kalır diyedüşünüyorum ve aynı sorunu yaşayan var mı aranızda Teşekkürler

Kızlar günaydın çok acil bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim Allah nasip ederse 2018 mayısta anne olacağım lakin şöyle bir durum var 2.5 hafta geriden geliyoruz kese ve yolk kesemiz göründü ayrintili usg de herşey normal dedi ve o akşam pembemsi kanama başladı akıntışeklinde hala devam ediyor. Ve cumagünü adet döngumdu ilk gebelik olacakDr a gitmeyeceğim evde progestan jeli var onu kullanacağım 2 hafta sonra zatenkontrol var. Şayet sağlıksız bebekse düşer sağlıklıysa benimle kalır diyedüşünüyorum ve aynı sorunu yaşayan var mı aranızda Teşekkürler
dua et canım inşallah sağlıcakla kucağına alırsın...ama bu konuda bi fikrim yok...rabbim şifa versin inşallah

Güzel bir konu olmuş bende 8 haftalik hamileyim :nazar: Kızlar size sorum olacak o_O Eşim göğüslerimi emmek istiyor sakıncalı olduğunu düşünüyorum ve reddediyorum gebelikte bu sakıncalı diye duydum dogru mu acaba bilen varsa cevaplayabilirmi :işsiz:

X