düşük yaptıgın nasıl anlaşılır?

düşük yaptığında kanama nasıl oluyor çok mu birkaç damla mı yoksa
ben de daha dün hamile olduğumu öğrendim
doktor 3*4 haftalık dedi
ama yeni olduğu için ultrasonda göremedi
dün akşam da birkaç damla kan geldi idrardan sonra lavoboda
ama bidaha gelmedi
bütün gece uyuyamadım
birkaç damla kan düşük olabilir mi yaaa
doktora gitsem gene ultrasonla göremese nasıl anlıyor onlar bu aşamada

Dusuk yapiyor olsaydin bir iki damla degil baya kanaman olurdu..
Daha yeni hamilesin her turlu kanamada mutlaka doktora git
Belkide dusuk riski vardir..

arkadaşlar benimde başımdan dün gece bir olay geçti.. hamilelik belirtileri vardı üzerimde daha 1 aylı kevliyim amaadet günümü bekliyordum emin olmak için tabi onu beklemeden bi gerginlik yaşadım ve düşme tehlikesi geçirdim ardından kasık ağrılarım başladı ayakta duramıyordum ayaktayken sanki karnım da ne varsa inicekmiş gibi hisediyordum çok başkaydı ve bianda tuvalette bi parça düştü geceydi sabahıbekliyim dedim ama sabaha kadar hep bişiyler düştü sonrasında kanama başladı dr gittim bebek yok rahim temiz dedi düşük yapsam anlarmıydı yoksa temizlendiği için anlamadımı lütfen bilgi verin düşük yapmışmıyımdır dr anlamadımı yoksa(((

Hamile olabilirdinde olmayabilirdinde..
Doktorda dusuk olup olmadigini tam anlayamaz cunku cok erken hamilelik soz konusu vucudun hemen atmis olabilir
Bunu ne yazikki biz bilemeyiz eger bir test yapmis olsaydin anlardin.
Cogu kadin bu kimyasal gebeligi bilmeden gecirebiliyor, normal gecikmis adet gibi..
Vucudumuz sagliksiz olan birseyi atiyor icimizden (kromozom bozuklugu yuzunden cogu zaman)
Allah isteyenlere saglikli evlatlar nasip etsin insallah

Hamile olabilirdinde olmayabilirdinde..
Doktorda dusuk olup olmadigini tam anlayamaz cunku cok erken hamilelik soz konusu vucudun hemen atmis olabilir
Bunu ne yazikki biz bilemeyiz eger bir test yapmis olsaydin anlardin.
Cogu kadin bu kimyasal gebeligi bilmeden gecirebiliyor, normal gecikmis adet gibi..
Vucudumuz sagliksiz olan birseyi atiyor icimizden (kromozom bozuklugu yuzunden cogu zaman)
Allah isteyenlere saglikli evlatlar nasip etsin insallah

evet maalesef yaptırmadım adetimi bekliyim dedim ve başıma bunlar geldi amaben eminim ya o bendne düşen parçalar öyle normal şeyler değildi sanırım düşük yaptım ve doktorumda bunu anlamadı çünkü çok erkendi ve tamamen temzilenmişti sabaha kadar hep parçalar düştü sabah uyandığımdada şiddetli kanama başladı bunun başkaaçıklaması yok sanırım Rabbim tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah..

Kızlar benim son adet tarihim 7 haziran yani geçen hafta saliydi . fakat sadece kahverengi lekelenmelerim oldu bu kahverengi lekelenmelerim 8 gün sürdü.yani düne kadar kahverengi azar azar afedersiniz pedimi doldurmayacak kadardı . normalde çok olurdum ben ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım internette biraz araştırdım yerleşme kanaması implantasyon kanaması üstüne görme filan yazıyordu. Fakat bugünde adetim normale döndu.yani anlıyacagınız 8 gün kahverengi ara ara lekelerim oldu ve bugün adetim normale döndü . acaba diyorum bebek rahime yerleşip dusmus olabilirmi ? Bilgisi olan yardım etsin :KK43:

Aynı durum bugün benim başıma da geldi kesin öğrenebildin mi ne olmuş saat geç olduğu için doktora gitmedim bugün ama birde idrarımı yaparken büyük beyaz bir şey düştü düşük mü oldu diye düşünmekteyim?

X