sevgilim eski sevgilsine döndü.....

gulsahh5151

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
88
1
34
arkadaşlar merhaba hepinize benim 1 ay önce ayrıldığımız çok güzel vakit geçirdiğim bir erkek arkadaşım vardı 2 aylık bir beraberliğimiz vardı bunun daha önceden 2.5 yıl çıktığı ve eski sevgilisini aradığı için terk ettiği bir eski sevgilisi varmış 1 yıldır görüşmüyorlarmış kız uzun zamandır arıormuş erkek arkadaşımı o da bazen cevap veriyor bazense vermiyormuş ben bunları kendinden değil başka bi arkadaşından öğrendim bir de neyse sonra 1 haftalık bir tatilde görüşmüşler kız nasıl kandırdıysa bunu artık u an tekrar beraberler çok acı çekiyorum kızlar yardım edin ya....:KK43:

boşver canım iyi olmuş, seninle birlikteyken görüşseler daha kötü olurdu. erkeklere bakma eski sevgilileri hakkında atıp tutarlar ama eski sevgiliden de kıymetli hiç bişey olmaz. üzülme bırak onların midesi öyle kaldırıyomuş demekki. eski sevgililerini araşıp dururlar işte onlar birlikteyken üzülmene değmez!

Eski sevgilisinden farkı kalmamış ki onun kendisine yaşattığını, kendisi de sana yaşatmış görüşerek..
Bırak, kendi değerini biçmiş o senin gözünde..
Kız kandırmaya çalıştıysa da kanmamalıydı :1no2:

evet kızlar doğru sölüosunuz teşekkürler ama o 2 ay boyunca bana hiçbişey belli etmemişti en çok da buna üzülüorum herşey dört dörtlük gidiodu sert kayaya çarptım anlayacağınız yapılır mı bu bana ya:KK43:

belli ederler mi ya, ne çakaldır bu erkekler...zaten onların da pek sağlıklı bir ilişkisi yokmuş ve erkek arkadaşının da sağlıklı ilişki yürütme konusunda ciddi sıkıntıları varmış anladığım kadarıyla, sevinmen gerek, en azından senle birlikteyken onu da idare etmemiş, ayrılmanızı beklemiş....sen kendine sağlıklı bir temel oluşturmaya bak...

ahh be canım yıllarca çıkıp annamayan var sen sadece 2 ay beraber olmuşsun..
ayrıca çocuğun aklı hep eskilerde kalıyor demek
o kızla beraberkende ondan öncekini arıyormuş yaa
yeni sevgili bulunca da seni aramaya başlar
sürekli bi öncekini ardaığına göre..
ne dengesiz yaa sinir oldum

aslında bilio musunuz bundan sonra ne yaparsa yapsın umrtumda değil ama bi tek şey istiyorum benim yediğim kazığın aynısını o da yesin anlasın beni başka bişey değil yani ee başka yorum yapan yok mu kıslar....

Allaha bu acını geçirmesi için bol bol dua et kardeşim yapacak şu an için pek fazla bir şey yok malesef :KK43: inşallah herşey gönlüne olur

merak etme bu dünyada kimsenin yaptığı kötülük yanına kalmaz
o senin canını yaktıysa bi gün onunda canını yakarlar
kalmaz bu olay böyle kapanmaz
boşuna dememişler etme bulma dünyası diye..:jeyyar::jeyyar:

evet ben de aynen senin gibi düşünüyorum etme bulma dünyasıı...:) gözünüzü seveym kızlar yakmayın kimsenin canını

yol yakınken herşeyi öğrenmişsin bence buna çok sevinmelisin kaydirigubbakcemile5
Ayrıca ben sana söyliyim bunlar yine ayrılır ve o adam sana geri dönecek, bak görürsün denise85 demiş dersin o zaman...ama bence ne olursa olsun sakin affetme, cünkü 1 defa aldatan devamı geliyor.
En iyisi kendine yeni bir cizgi çiz, cünkü o adam seni hiç haketmemiş zaten.
Seni hakedecek bir kişiyle, aşk dolu bir hayat diliyorum sana :asigim:

teşekkürler denise ama yakın bi arkadaşından öğrendm ben bunu ve o dio ki onlar zaten birleşecekti kopamayacaklarını anladılar falann buna rağmen döner mi disoun??????

gulsahcım birebir yaşadım desem...
iki ay cıktığım erkek arkadaşım 3 senelik kız arkadaşına döndü..
bana o sana döner diyen arkadaşlarım olduğunda inandırıcı gelmemişti..
gerçektende döndü.
bi kaç ay sonra "hep senin evinin önünden geçtim,seni görmeye çalıştım, aramaya cesaretim yoktu" diyerek döndü..
bişi ifade etmedi bende.. çünkü başkasıyla beraberdim..
başkasıyla birlikteyim onu seviyorum dedim..
sormaya başladı nasıl yaparsın başkasıyla çıkarsın vs.. dedi..
sana da döner..
ama dönmesi bişi ifade etmesin..
sen kendin yolunu çiz..
düşünsene.. seni böyle bırakan eski sevgilisine dönen bi adamla gelecek düşünebilir misin..
kendi adıma söyleyim.. imkansız..
o yuzden sende kendi yolunu ciz..
ama o sana döner.. rahat ol..
ha sakın ona yüklenme..
arayıp sorma.. arayıp beddua etme.. mesaj yollama.
tamamen cıkardığını düşünsün hayatından..
denise de demiş.. bi kaç arkadaş daha demiş.. o dönecek..

teşekkürler yorumun için princess haklısınız aslında.. olayın üstünden 2 ay geçti artık alıştım tabi ama tam toparlandım diyemem yine de çok kötü bişeymişş Allah kimseyi sınamasın böle bi acıyla... doğru sölüosun hayatından çıkardığını düşünsün diyen başka arkadaşım da oldu görünce düz geç hiç selam verme arama sorma diyenn üzüldüğünü belli etme diyen ben de öle yapıorum şimdilik gördüğüm zaman selam vermek şöyle dursun yüzüne bile bakmadım bekleyip görcez bakalım neler olacak senin de geri dönmüş erkek arkadaşınn eski sevgiline dönüp neden mutlu olamadı acaba?? o zaman sana da inandırıcı gelmemiş bak şimdi de bana hiç inandırıcı gelmio döneceğii herkes dönecek diyor ama bakalım artıkk hayırlısı hepimiz için...:)

X