Ev telefonu için en uygun tarife??

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
kızlar ev telefonunuzda hangi tarifeyi kullanıyorsunuz ve ne kadar geliyor bilgi verirseniz sevinirim....

biz standart tarifeyi kullanıyoruz. çünkü annem tanıdıklarıyla gündüz saatleriyle konuşuyor ancak. ayrıca cep telefonundan daha ucuza konuşuyoruz kampanyalarla. ama kulaklık aldım, yoksa sağlık açısından cep telefonu zararlı bence uzun süreli kullanıldığında.

bizde standart tarife kullanıyoruz, fatura 50 - 60 tl arasında geliyor. ama konuşma ücretlerine bakinca anca 20 25 var yok. vergiler ömrümü yedi!!

bende standart kullanıyorum ama jetvell diye bişi çıkmış onun araştırmasını yapıcam iyise ona geçebilirm

bende standart hat kullanıyorum 2 ytl lik konuşmuşum 20 ytl fatura gelmiş yuh diyorum başka bişi demiyorumm.

arkadaşalr size şiddetle hesaplı hattı tavsiye ediyorum çok iyi geliyor be çok konusrum tlf ama ay 25 30 geliyor annemler standart hat kullanıyor konustuklarından cok vergi oduyorlar kızlar hesaplı hatta geçin rahat edin derim

Biz evde standart tarife kullanıyoruz. 30-40 Arası fatura geliyor genelde. Ama zaten bütün gün işyerindeyiz, ya iş yada cep telefonu kullandığımızdan telekom faturamız şişmiyor.

ben şimdi bu jetvele geçtim 23 tl lik olana yani 200 dakika bedava vergiler de dahil. ayrica ilk 3 ay hangi tarifeyi seciyorsan bi o kadarda konusma dakikasi hediye ediyorlarmis. bakalim 1 mart tan itibaren o tarife gecerli olacak. haber veririm sonra

bence en uygun 6dan 8 ekadar 3000 dakika bedava olan tarife.gündüz evde olmadığım için akşam 6dan sonra bedava tüm şehir içi hemde ayda 19 ytl ye

Valla ben hesaplı hat kullanıyorum konuşuyorumda 30 35tl arası geliyor

benim ev telefonu da hesaplı hat 16-18 tl arası geliyor ben doğru düzgün kimseyle konuşmuyorum ama

ben şimdi bu jetvele geçtim 23 tl lik olana yani 200 dakika bedava vergiler de dahil. ayrica ilk 3 ay hangi tarifeyi seciyorsan bi o kadarda konusma dakikasi hediye ediyorlarmis. bakalim 1 mart tan itibaren o tarife gecerli olacak. haber veririm sonra

Bende geçtim canım jetvele 19 tl lik 100 dk benimkide....

bizim fatura her ay 50-55 gelıyor hiç şaşmıyo bakıyorum30-35 ytllık konuşma yapmışım gerisi vergi fln filan yurtdışını arıyorum ama okadar az gelıyo kı şehir içi daha fazla oluyo.napıcam bılmıyorum.sıkıştığımızda cepte arıyoruz nasıl bir tarifeye gecsem bu jetvell ne kı bı araştırmalı sadece sehıriçi görüşmelerde mı bu fiyat acaba

evet canım sadece şehir içi.....Gerisi standart hat tarifesinden..

gece konuşturan 19 tl sabit geliyor akşam altıdan sabah 8 kadar
30 tl geliyo

Standart hat!
bizi mecbur bıraktılar bu hattı kullanmaya ...
evlendiğimizin 3. günü eşimin cebini aradı telekom ve hem hayırlı olsun dedi hemde size telefon bağlıyoruz yanındada telsiz telefon hediye dedi..
önceleri cazip geldi ama 1 yıllık standart hat kullanma sözleşmesi vardı neyse aldık..
1 yılın sonunda gittik hayır 2 yıl standart hat kullanacaksınız dendi..
resmen o verdikleri telsiz telefonun parasını kat kat çıkardılar..
ve faturamız 45 den aşşağı gelmiyor..
sadece annemler-kayınvalidemleri-ablamı aradığımız taktirde ki onlarında halini hatrını sorup biz iyiyiz deyip kapatıyoruz....

geçen gün telefon geld bize telekomdan arıyolarmış...
faturamızın çok geldiğini görmüşler ve kampanya teklif ediyorlar..
1 dk konuşma parası verin geri kalanı bedava diye..
onay verdik bakalım keç gelecek?

amaaa haziranda 2 yıl doluyo bende hesaplı hata geçmezsem **LiL@** değilim...
annemler hesaplı hatta okadar çok konuşurlar ayda 16-17 anca gelir...
çok kuyruk acım var çooookkkkk :KK43:

eskiden 150 den az gelmezdi.
uzun konuşturan tarifeye geçtim.40 civarı geliyor.sabit 19 tl .
benim kız kapatmak bilmiyor ki.....

Bende jetvell 100 den hesaplı hatta geçicemmmmm...

X