arkadaslar regl bitiminden sonra gebe kalanlar varmi ilk uc gun icinde

merhaba arkadaşlar, ilk gebeliğimden sonra adet döngüm 2 gün daha kısaldı ve normalde 5 gün adet görürken 3 gün görmeye başladım yaklaşık 2 senedir. 3 gün süren adetim bittikten 1 gün sonra eşimle korunmasız ilişkiye girdik.27-28 günde 1 adet oluyorum.sizce hamile kalınır mı? erken döllenme mümkünmü? geneldeadet bitimi hamile kalan arkadaşlar 5-6 gün kanama tarifliyor, döngünün 4. günü imkansız mı hamile kalınması?
reglimin bitiminde 4 gün sonra hamile kaldım bende cnm oluyo yani :)

merhaba, adet döngünüz kaçgün ve kaçgün kanamanız oluyor? döngüleriniz düzenlimidir?
adet döngüm çok düzenli 28-29 gunde bır . 13-14-15- gun yumurtlama gunlerım ama ben bunları cok sonra ögrendım cunku 1 yıl hamılelık ıcın ugrastım. adet ne kadar duzenlı olursa olsun bazen ekstra durumlar olabilir bunu unutma . mesela her ay 14. gun yumurtlarken belkıde o ay 4-5 gun yumurtladım . adet buttıgı gun sabahı hala leke gelıyordu banyo yaptım aksam 7 gıbı ılıskı olmustu belkı o gun ki spermlerle 3-5 gun ıcınde catlayan yum döllendi . bilemiyoruz tabı ama sonucta kesın olan bır sey var sabah 11 de son lekeyı gordum banyo yaptım aksam esım sehır ısından 1 gunlugune geldı v gerı gttı . keısn olan bu .şimdi 3 aylık hamıeyım bu arada

Merhaba kızlar adetten sonraki gün ilişki önemli diyolar gebe kalmak için ama yumurtlama 14. Günler oluyo. Sizce ihtimal varmı cevap verirseniz sevinirim
adetı duzenlı bırı ıcın sadece bır ıhtımal oladabılır ben de oldu ıste. adetım duzenlı oldugu halde adet bıttıgı gun tek ilişki hamıleydım

Cinsiyeti ne peki bide o ay sadece adetden sonrami iliskiye girdiniz
erkek canım :) hamile kaldığım ay reglim bittikten hemen sonra denemeye başladık 3 günde bi olcak şekilde birliktelik oldu o ay tuttu cnm reglimin bitti bi kaç gün sonra yumurtlamam olmuş çok ilginç

erkek canım :) hamile kaldığım ay reglim bittikten hemen sonra denemeye başladık 3 günde bi olcak şekilde birliktelik oldu o ay tuttu cnm reglimin bitti bi kaç gün sonra yumurtlamam olmuş çok ilginç
Ama canm belki adetden sonra degilde daha sonraki gunler kalmissindir cunki adetden sonra iliskiye girince kiz oluyor cunki yumurtlama donemine kadar erkek spermler öluyor sadece kiz spermler kaliyor zaten bu yuzden kizlar dunyada fazla erkekden

Ama canm belki adetden sonra degilde daha sonraki gunler kalmissindir cunki adetden sonra iliskiye girince kiz oluyor cunki yumurtlama donemine kadar erkek spermler öluyor sadece kiz spermler kaliyor zaten bu yuzden kizlar dunyada fazla erkekden
yahu kız erkek ne fark eder ki ben olanı söylüyorum reglimden sonra hamile kaldım diyorum yumurtlamamda bu şekilde olmuş. adet bitiminden snra hamile kalınınca %100 kız olacak diye birşey yok buda bana sacma geldi allahın taktiri :)

yahu kız erkek ne fark eder ki ben olanı söylüyorum reglimden sonra hamile kaldım diyorum yumurtlamamda bu şekilde olmuş. adet bitiminden snra hamile kalınınca %100 kız olacak diye birşey yok buda bana sacma geldi allahın taktiri :)
Allah bizimlemi ugrasacak kac milyon insaniz hersey otomatik yapmis doga neyi getriyosa o oluyor

Allah bizimlemi ugrasacak kac milyon insaniz hersey otomatik yapmis doga neyi getriyosa o oluyor
allah için hiç birşey cok değildir. otomatik yapmış diyorsanız o zmn merak edip sormanıza gerek yok ki neyse..
zaten benimde tam bilgi sahibi olduğum bir konu değil ondan cok mantıklı gelmedi mesela benim kuzenimde regli sonrasında tek ilişkiyle hamile kalanlardan ve onunda bir oğlu var %100 kız olcak diye genellememek lazım demekki oluyor

Bu
allah için hiç birşey cok değildir. otomatik yapmış diyorsanız o zmn merak edip sormanıza gerek yok ki neyse..
zaten benimde tam bilgi sahibi olduğum bir konu değil ondan cok mantıklı gelmedi mesela benim kuzenimde regli sonrasında tek ilişkiyle hamile kalanlardan ve onunda bir oğlu var %100 kız olcak diye genellememek lazım demekki oluyor
Bu gun gitdm erkekmis

Cok sagol canm amin sanada
12 haftalık yazıyor takviminizde erkenden söylemiş doktorunuz yanılma payı olabiliyor o haftalarda.
bana 16.haftamda anca söyledi kordon ile karıştırılabiliyor diye emin olmak istedi yinede hemen birşey almayın derim bir sonraki kontrolunuzde tekrar teyit edin

merhaba arkadaşlar ..adet bitiminden sonra hamile kaldığınızı nasıl öğrendiniz? Bir sonraki adete kaç gün kala test yaptınız?

X