arkadaslar regl bitiminden sonra gebe kalanlar varmi ilk uc gun icinde

11Agust

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
358
4
arkadaslarr boyle bisey olabilirmii yani regl sonunda gebe kalanlar varsa ne olur yazssinn
ama ilk uc gun icinde yani yumurta olabilirmi yada yumurtlama gunune kadar yasarmii acabaa
kuzenim icin yardimci olursaniz sevinirimm:enbuyukkk:

evet ben hamileyim çünkü yumurtmala gunu her kadına göre değişir..benm adetimin 9, gunuydu ve ben şimdi 9+3 haftalık hamileyim... adetim6 gun sürüyor ve bittikden sonraki ilk 3 gun tam gaz çaliştik... sonra ben rahtsızlandım ve 1 haftayı geckin ara vermiştik ilişkiye vee hamile kladıgımı havada ucarak ögrendim..kişiden kişiye değişir..unutma...

bende bir ablamdan biliyorum.oda regli bitiminde gebe kalmış.olabiliyor demek.

yengem adet bittiği günün ertesi gününde hamile kaldı, üstelik 1 yaşında çok tatlı bir kız bebişimiz varken :) ufak yeğenimi emziriyordu o yüzden adet olalı 1 ay olmuştu hamile kalmam sanmış akıllılar :))korunmamışlar.şimdi 1 kız 1 de erkek yeğenim var Allah bizde nasip etsin inşallah...

benimde adetim yarın bitcek ctesi yapmaya başlarsak kalırmıkii?

canım yumurtlama gününe bağlı bazıları adet ertesi yumurtluyor bazılarıda adete bir kaç gün kala, sen biliyormusun yumurtlama tarihini, ben hala bilemiyorum o yüzden bu ay yumurta takibine başladı doktorum...

bende daha önce regl bittiği gün hamile kalmıştım....

mesela bugün regli bitti ama eşim iş nedeniyle yanımda olmadığı için ilişiki yok...:S

Kızlar benimde arkadaşım adeti bittikten sonra hemen kalmış hesapladığına göre ama anlamadığım doktorlarda ilişki için en uygun günlerin 8 ve 16.günler olduğunu söylüyo bu nasıl oluyo anlayamadım

Evet ben de regli bitiminin ertesi günü hamile kaldım. Bebeğin cinsiyeti de erkek, 5 aylık hamileyim

Canım benim ablamda evlenirken düğününde reglisinin son günüydü ve o hafta hamile kaldı ve tosun gibi oğlu oldu.

Evet ben de regli bitiminin ertesi günü hamile kaldım. Bebeğin cinsiyeti de erkek, 5 aylık hamileyim

canimmm senin reglin kac gun suruyorr allah saglikla ldirsin kucagina

Canım benim ablamda evlenirken düğününde reglisinin son günüydü ve o hafta hamile kaldı ve tosun gibi oğlu oldu.

canimm o haftamii kaldii ertesi gunmuu
bide regli kac gun suruyoo

evet kizlar regl bitimi oglusu bulanlar regl gününüzü de yazarsaniz kitabimi bitirecegim lütfen:))))))))

Ablamın reglisi 5 gün sürüyor hemn ertesi günlerde hamile kaldı gerçi hesaplamalarda oğlan 3 hafta sonra doğması gerekiyordu sezeryan yaptığı için tabiki dr. çok payı var bu işte daha önce parasını almak için nerdeyse 3 hafta önce aldı çocuğu şimdi çocukta geniz eti var. Erkek çocukları özellikle son güne kadar alınmaması lazımmış.

tsk pamuksel.evet sezeryani erken aliyorlar 3 hafta önce fazla bekletmiyorlar normal dogmuyacaksa ama geniz eti bunua bagli degildir canim.gecmis olsun.

X