philips ütü mü? tefal ütü mü?

hangi ütüyü tercih edeyim?

• Ankete Katılan
    329

coyness

depresif kişilik
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
938
2
36
kızlar ütü alıcam çeyiz için
iki ütü arasında kaldım

Tefal Program 8 Power Jeans 500 fiyatı 199 liraya buldum (zaten fiyat cazip kıldı, piyasada 299 lira)

tefalar5.jpg

w312.png

Philips GC4640İ Azur Ionic fiyatı 269 lira
ütü de her zaman philipsi övüyorlar benim görüşüm de philipsden yana ama tefaldeki fiyat inanılmaz geldi ve bu yuzden aklım karıstıfisfisfis

philipshs0.jpg

w461.png

ayrıca philipsin sok buharı 150 gr/dak tefalın 120 gr/dak
cok kararsız kaldım kullananlar varsa lütfen görüşlerini belirtsinler

merhaba coynes.bende senin gibi 2 ütü arasında kararsız kaldım.aynı 2 üründen acaba hangisin alsam diye düşünüyorum.bu siteden çoğu arkadaş philips azur aldı.geçen gün philipsin mağazasına gittim ve o ütüye baktım.300 tl civarı.fakat çok ağır bir ütü.ütüde hafiflik de önemli.ben hafif bir ütü istiyorum.bir de tefale bakıcam.bu senin koyduğun tefalin en son çıkanı.bende buna bakmayı düşünüyorum.

merhaba coynes.bende senin gibi 2 ütü arasında kararsız kaldım.aynı 2 üründen acaba hangisin alsam diye düşünüyorum.bu siteden çoğu arkadaş philips azur aldı.geçen gün philipsin mağazasına gittim ve o ütüye baktım.300 tl civarı.fakat çok ağır bir ütü.ütüde hafiflik de önemli.ben hafif bir ütü istiyorum.bir de tefale bakıcam.bu senin koyduğun tefalin en son çıkanı.bende buna bakmayı düşünüyorum.

canım tefal de öyle agır aynen
simdiki utuler hep agır sanırımdelikafadulden
bu arada tefal almadan bana da haber et de cunku ben daha bugun tefal magazasında 299 liraya gordum, nette 199 indirimli fiyatta, gercekten uygun
zaten kararsız kalma sebebım de fıyat yoksa philips almıstım ben

dedıgın gibi cogunluk hep philips diyor utu de
annemde de philips var tabı eski azur serisinden memnun baya
cok kararsız kaldım yaaakafamçokkarıştı

CANIM BEN BUNU KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM ALALI YAKLAŞIK 1 SENE OLDU
5857407qg1.jpg

w320.png

valla canım bizde philipsin kazanlısından var.onun ütüsü bir hafif,tüy gibi.ama ben yer kaplamasın diye kazansız almak istiyorum.tüh ya tefal hafifir diye ümitlenmiştim bende.üzüldüm şimdi.ya erkek arkadaşım bile azura çok ağır bunlan rahat ütü yapılmaz dedi.bilemiyorum.karasızım

canım kazanlılar, kazanda buhar oldugu ıcın daha hafıf oluyor sanırım ben de farkettım bunu
ama işte hem cok yer kaplıyor hem de elektrıgı cok yakıyor
acıkcası gereksız gordum ben
o yuzden buharlı utulere bakıyorum
olmazsa tekrar ıkısını de elıme alayım bi
bu arada tefalın rengını de begenmedım-tatlicadiarzu- lacıvert lacıvert:1ninca:

CANIM Philips GC4440 YAZARSAN ÇIKAR GOOGLE DAN..KAZANLI ÜTÜLER HEPSİNE GÖRE DAHA HAFİF OLUYOR ANNEMDE KULLANMIŞTIM BENDE AMA ALMAYA GİTTİĞİMDE VAZGEÇİRDİLER.BİRDE GİTTİĞİM MAĞAZADA BİR MÜŞTERİ VARDI BEN TEFALLE ARASINDA KALDIM DEDİM KADIN DÖNDÜ SAKIN DEDİ ÇOK SU AKITIYORMUŞ BENDE ŞİMDİ PHİLİPS ALMAYA GELDİM DEMİŞTİ BİLEMİYORUM AMA KULLANIMDAN KAYNAKLANMIŞTA OLABİLİR TABİ

tefallerin su akıttığını bir başka arkadaştan daha duydum.philips hakkında hiçbir kötü bilgi yok ama ağır işte.onun içine birde su girince kütük gibi olur yaaaa.ay çok kararsızım

benim utum tefal cok memnunum ben ayricada hafif olmasina ozen gosterin kol cok yoruluyor.

yok yaa biz bence philipsden vazgecmeyelim
dedıgım gibi agırlık dıyorsan tefal de agır ben bugun daha elime aldım
kazanlı utuler hafıf onların da kazanları kutuk gibi

3 yıldır tefal kullanıyorum...buhar kazanlı olanlardan benimki...çokta memnunum...bu durumda cevabım kesinlikle tefal....şutarafagitti

canım bende philips aldım. hani şöyle çarşaf katlıyken bile ütüleyebildiğin hani iyon zımbırtısı özelliği sayesinde kat izi yapmayan falan filan... evde de denedim şahane. tavsiye ederim...

benim ütümde tefal evlenmeden önce almıştım 1 kere arızalandı termostatı yanmış garanti kapsamından çıktığı için 45 ytl ücret ödedik

bnm bütün kücük ev aletlerim philips ütümde tabiki philips :lepi:

X