Rüya Yorumları Rüyada gelinlik giymek

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
42
Rüyada gelinlik giymek yada rüyada gelinlik giydiğini görmek hakkında bilgisi olan var mı?
Kızlar ilk defa buraya yazıyorum, çok ilginç bir rüya gördüm, anlamını öğrenmek istiyorum.

Beyaz gelinlik giyinmişim aynanın karşısındayım kendime bakıyorum ve etraf kalabalık, annemin arkadaşlarımın sesleri geliyor ama görünmüyorlar....

Bu ne demek oluyor beyaz gelinlik giyinmenin anlamı nedir? bilen var mı?

Rüyada gelinlik gören bekarsa evlenir. Rüyasında giydiği gelinlik kirli ise kötü ve belirsiz bir evliliğe yorumlanır. Rüyada giydiğiniz gelinlik siyahsa evliliğinizde karşınıza çıkacak bazı sorunlara işarettir. Genç kızın rüyada gelinlik giymesi güzel, müjdeli haberlere, iyi günlere mutlu bir hayat anlamına gelir.

Rüyada-gelinlik-giydiğini-görmek-ne-anlama-gelir.jpg

Internette bunlar yaziyor:

Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

GELİN - GELİNLİK
Sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi hane halkı için bolluğa,
Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye,
Bir kizin kendisinin, rüyada gelin oldugunu görmesi, yakinda büyük bir kismete kavusacagina,

Gelinlik giymek, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir.Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.

ay canim benim cok sagol ya
ay cok güzelmis demek gelinlik giyinmek hadi hayirlisi diyelim

bende 2 kere evlendiğimi gördüm rüyamda ama 2 sefrde tam nikah dairesine giderken uyandım :) ne hikmetse :kedi::teytey::teytey:

gelinlik görmek evlilik derler ben hep görüyorum ama bişey çıkmadı bence bilinç altındaki evlilik isteğinin göstergesi

ben de dün gece değişik bi rüya gördüm kızlar..rüyamda bembeyaz cok güzel bi gelinlik giymiştim düğünüm olacaktı herkes cok mutluydu evlendiğim için ama ben rüyamdaki kişiyle evlenmek istemiyodum..ne demek oluyo acaba:)

fisfisfisarkadaşlar ben evliyim ama arada gelinlik giyiyorum hep evleniyorum rüyamda üstelik damat kocam değil:1shok:-tatlicadiarzu-ama gayet mutluyum:teytey:ne oluyoki şimdi:sm_confused:

bende evliyim,öyle bir rüyaydıki kendi ağlamalarım beni uyandırdı,rüyamda 3 kişiyle aynı gelinliği giyiyoruz,yan,i aynı model,gelinlikler birinden kalma belli ama yemiz güzel gelinikler,biz onları kollarını falan ayarlıyoruz ama ben bunları yaparken pembe ye benzer bir ip kullanıyorum,sonra içimden geçiriyorum yine bu sene moda olan gelinliklerden giyemiyorum üzülüyorum,ama neyse diyorum ayarlamalara devam ediyoruz diğer iki gelin hallerinden gayet memnun,en sonunda diğerlerini duvaklı görüyorum birinin duvağı kısa diğerininki uzun,uzun olan çok hoşuma gidiyor o arada benim duvak hazırlanıyor,ayağa kalkıyorum bi bakıyorum gelinlik kısa geliyo ayakkabıyı giyince dahada kısalacak diyorum,nasıl bir ağlama bende diğer gelinliğimde kısaydıı budamı öyle olucaktı,babamı görüyorum bi ara boşver olsun diyor,ben daha kötü ağlıyorum,diğer gelinler bana kızıyor ve bişey yapıyorlar bana bişey oluyor ve bana kan vermek zorunda kalıyolar kanı yukarda hani şu torbaları olur ya onun içinde bir ara görüyorum,doktor var bitane yüzünü görmüyorum,ama bana baktığını hissediyorum ben aşağıda bir yatakta yatarken o yüksekte bir yatakta yatıyor,öyle bir müzik açıyorki ben daha kuvvetli ağlıyorum sonra kendi ağlamalarıma uyandım kızlar bune ya netten baktım temiz gelinlik iyi ama ya kısa gelinlik bilmiyorumkismile neyse size anlatmak istedim çok etkilendim
bir fikri olan varsa yazsın,elbet bir sebebi var ama bu bilinç altıyla olacak iş değil

Merhaba Arkadaslar,

bende gecen gece rüyamda gelinlik giymistim, bunu ilk defa gördüm rüyamda.
yalniz üzerimdeki gelinligin önünde kan lekesi vardi :KK43:
rüyadan bukadarini hatirliyorum sadece.
bir bilgisi olan varmi aranizda?
biraz tedirgin oldum acikcasi!

kimsenin bir bilgisi yokmu ?:çok üzgünüm:

Rüyada Kan görmek tabiri tabirleri rüya tabir Çok büyük hayal kirikligina ugrayacak ve mutsuz olacaksiniz. Garip ve esrarengiz arkadaslardan uzak durun. Sagliginiza dikkat edin

annemde beni rüyasında gelinlikle görmüş gördügü adamda halamınoğu aslında nefret ediyor ondan onla kaçacam diye ödü kopuyor :KK60: beni onla evlenirken görmüş ama o zaten şuan başka biriyle nişanlı inşallah nişan atarda bana kalır :2:

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel Günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

Garip olaylar, hayatınızda olumlu veya olumsuz değişikliklere neden olacak. Gelinlik giymek, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir.

Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumdur. Gelin kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise hemen evlenir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutluluğa, yırtık yada kirliyse sonu belli olmayan evliliğe işarettir.

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumdur. Gelin kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise hemen evlenir.

X