Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Burcu ve Amaçları

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Bilincsizi bilincliden ayirmak - Akrep'in hedefi budur. Butun sahteciligi yok edip, korkunun duvarlari arasinda
Saklananlari aciga cikarmak.

En temel gercegi veya hayatini donusturecek son kavrayisi aramak uzere bilincinin derinliklerine dalmak.
Rahatlatici her yalani, yatistirici her yari-dogruyu, her sahte pembe tabloyu bozmaya, kendini tanimaya kesin bir sekilde kararli
Ve keskin bir akil. Bunlar Akrep'in kaynaklaridir. Icgudusel olarak kuskucudur. "Ne gorursem goreyim, gercek bundan fazladir." Akrep bu
icsel yolculukta golgelerin kapanina dusmezse arastirarak, Hissederek icsel araziyi algilayarak olgunlasir ve derinlesir.
Stratejisi, saglikli suphe ve kendinden bir adim uzaklasip perspektif kazanmaktir.
Akrep bu ice bakis sirasinda iki golge arasinda sIkisir: kendini cok fazla tanimak veya cok az tanimak. Bunlardan birine
Yakalandiginda butun yogunlugu zehire donusur. Kendini tanima perspektifi kaybedecek kadar hizli gelisirse,
Akrep'in bulduklari bazen yuzlesebileceginden cok fazla olur. KarmasIk, cozulemez bir ruhsal durumla cokebilir. Kendini az tanimada ayni oranda olumsuzdur. Kendisi hakkinda tatsiz veya korkutucu bir seyi kasitli olarak bilincinden uzak tutmaya calisabilir. Bir
Sure sonra, bilincdisina itilen fakat ortadan kaybolmamis Kaygilarin kaynaginin izi silinip nedeni bilinmeyen bir
doyumsuzluga donusur. Ve Akrep yanlis hedefe yonelir: para, guc, Bir toz tanecigi barindirmayan ev.

Ogrenmesi gereken; yasamin verdigi icsel vizyonu baskalariyla Mutevazi bir sekilde paylasmak, kendini asiri ciddiye almaktan
biraz vazgecip kendine gulebilmektir

alıntı​

akrepler çok konuşmayı sevmiyorlar bitürlü konuşturamadım

evet bende konuşamyı pek sevmem alıştığım güvendiğim insanın yanındada hiç susmam ama :roflol:

teşekkürler eylül beni anlatıyor

akrepler çok konuşmayı sevmiyorlar bitürlü konuşturamadım

ah tatLım yaa ben de hiç susmamm vaLLaaa kaydirigubbakcemile3
senin konuşturamadığın akrep erkek herhaL sengözlerimebaksanab
yoksam konuşkandır akrep tatLıLarıııı :eek:

anamm yaa,akrepLer de amaçLarı da bi başka kızLar dimii,yok bizden bi dene daha :jeyyar:

Konuşkanımdır herkesle iletişim kurabilirim, çekingen değilimdir, içime kapanık değilimdir. Yükselen burçlada ilgisi vardır tabi çok konuşmayı sevmeyip susmak ya da her yerde konuşabilmek. Ama ne olursa olsun kendimi ve burcumu çok seviyorum.

benım eşim akrep burcu bende ıkızler bu burclar hayatta anlasamaz dıyor oyle yazıyor heryerde ama bız anlasıyoruz burcları okurum arastırırım severım okumayı ama ınanmam pek cunku en yakın ornegı bızız ama akrep burcu kendı ozellıklerını tasıyan bır burc benım eşim tasıyor ozellıklerını

Arkadaşlar benim eşim ikizler ve burcunun tüm ozeliklerini taşır bende akrep
ama sürtüşmeler oluyor ama mutlu bi çiftiz:)
tam 25 yıl oluyor evliğimiz allah nazarlardan saklasın

Benim eşimde ikizler burcu ve burcunun özelliklerini taşır, bende akrep burcuyum ve genelde birçok özelliğini taşırım ama bizde çok mutluyuz şükür. Herkeste olabileceği gibi bizde de sorunlar oluyor tabi, hiç sorun olmayan yoktur sanırım :)

Evet yaa bende tanımadığım ya da samimi olmadığım kişinin yanında konuşamam..

akrebiz yaa.sevişmekten başka ne amacımız olabilir ki?laelaelaelaelae

Ben herkesle iletişim kurmayı sevmem herkesle konuşmaktan zevk almam herkese güvenmem uzak dururum soğuğumdur :)))))

ben de pek konuşmam yeni tanıştığım ve tam olarak güvenmediğim insanlarla
ama kendimi yakın hissettiklerimle bir araya geldiğimde de hiç susmam

yükselenim oğlak bunun da büyük etkisi var sanırım {bu arada yıllardır hep yükselenimin kova olduğunu sanırdım her yerde farklı yazıyor ya :KK20: }

akrepler farklıdır diyorum bir koç kadını olarakbaskın karakterımdır aslında ama onun yanında öz benlıgıme bayan olmayı anlıyorum sorumluluklarını fazlasıyla bılır evet yakınızda sıze sevdıgını gösterır cumlelerde degıl ıcınde yasar bakısına elını tutusunda sacını oksayısında hıssedersın onun senın ıcın neler hıssettıgını ,
iyi bir analizci olduğumu düşünürüm kendı hayatımda uygulayamasamda her zaman kesınlıkle yüzyüze tartısma yapın eger bır konuda uzlasmak ıstersenız , yuzune baka baka ayrılın hatta telefonda sosyal alanlarda değil onun yüzündeki gözündekı şeylerı görün ,
sevgi ve emekle evlilik aşamasına getiremesenız bıle inanın onun için farklı bır yerde olursunuz ..
hayatlarında herzaman bırılerı olduğu için bundan vazgecmesı farklı bır pencereden bakması zaman olcak sizi yoracak , eğer onunla uğrasacak emek edecek halınız yoksa akrep dedıgı anda uzaklasın derim.
çirkinde olsa güzelde olsa bu adamlarda başka bır hava var onun nedenı de çok güçlü grünmeye çalışmasından kaynaklı oldugunu bilin su grubu olan bu burc aslında ateş gibi görünür ama içinde sert kabugunun dısında yumuşak dingin bir su vardır.
ama zordur gerçekten çok zor
ondan çok duymassınız sevdıgını davranıslarında görbilirsiniz herşekilde aslında

ben onu çok sevıyoum 29 yasınadyım ılk kez bu kadar tutkulu bu kadar kalbımın rıtmını değiştiren biri oldu hayatımda hem baharım oldu hem kısım hem yazım oldu çok acı içinde kaldım hiçbirşey kolay olmadı hatta sonu olmadı , olmasını isterdim fakat nasip bazı şeyler gerçekten önümüze çıkan engeller Allah'ın bızım onun nasıbı olmadıgımız ıcın yolumuz ayrılıyor.
onu öyle tarıfsız seviyorum gel dese gıderım öl dese ölebilirim belki bu kelımlerı sadece abartı olarak dusunen bırıyımdır normalde ama gerçekk

X