Doğuma Hazırlık bebiş kıyafetlerinin yıkanması

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bende roxy bebek sabun tozu ve dalinin yumuşatıcısı ile yıkadım.çokta memnun kaldım.tavsiye ederim.misler gibi kokuyor.yalnız fazla abartmadan koyun deterjanları ben abartmışım baya durulanması zor oldu.ve hepsini makinada yıkadım.

ben kesinlikle dalinin sıvı deterjen ve yumuşatıcını öneriyorum sıvı olduğu için tortu kalma tehlikesi yok ve beşişin çamaşırlarını yıkadıktan sonra bütün ev bebek kokuyo

peki kızlar bişey sorucam bende pazartesi yıkayacağım hepsini bir aradamı yoksa renkli beyaz diye ayırdınızmı yada ayrılması gerekiyomu cevablarıı bekliyorum teşekkürler

canım ben renklilerle beyzları ayırıp yıkadım çünkü renklilerden beyazlara boya çıkabilir hatta çok çamasır varsa benzer renkleri birlikte ayırıp atabilirsin

KISLAR BİDE MERAK ETTİĞİM BAŞKA BİŞİ VAR.mesela bebişlerin battaniyelerini nasıl yıkayacağız yani penye battaniyesi diğer kıyafetlerle yıkanabilir.peki pelüş olan nasıl yıkanaca 30 derecede felanmıyada tümden battaniyelerin hepsini düşük derece ve kısa programdamı yıkanmalı benim için daha erken ama sadece merak bilgi olsun istiyorum

canım ben renklilerle beyzları ayırıp yıkadım çünkü renklilerden beyazlara boya çıkabilir hatta çok çamasır varsa benzer renkleri birlikte ayırıp atabilirsin

teşekkür ederim arkadaşım sağol bişey dah sorabilirmiyim her iki türüde 30 damı yıkamalıyım renkliyide beyazıda şimdiden sağol

selam canım ben ilk kıyafetlerini hacı şakir toz sabunuyla yıkadım 6aya kadar şimdi oğlum 20aylık ve dalinin sıvı deterjanını ve yumuşatıcısını kullanıyorum çok güzel yumuşacık ve harika kokuyor tavsiye ederim yaa arkadaşlar ben yeni üyeyim şu msjlarınızın altında güzel bebek resimleri ve bebeğinizin yaşı falan var onları nasıl yapıyorsunuz acaba?CADIARZU

arkadaşlar ben ilk kıyafetleri sadece yumoşun yumşatıcısı koyarak yıkadım misler gibi koktular

bende hacişakir toz sabun aldım ama daha yıkamadım...dalinin deterjanınıda sizden ilk kez duydum hacişakir bitince onu alıcam...ben bebeğime ilk 6 ay yumuşatıcı kullanmayı düşünmüyorum sonuçta durulama suyuna katılan bir kimyasal

Bende dalinin deterjanını almayı düşünüyorum ama evet ya yumuşatıcı konusunda çocuk doktorları ne diyor acaba ya?

Kızlar yumoş vernel ve bingonun yumuşatıcılarının kokularına baktım ama en soft bingonunki diğerleri hele yumoş çok keskin geldi

benim bildiğim bebek kıyafetlerine yumuşatıcı kullanılmıyor...en azından ben kullanmıcam...

ben de hacışakir granül matik kullanıyorum doğumdan beri..
sabun kalıntısı olmuyor, deterjan değil sabun tozu olduğu için miktar olarak normal deterjana nazaran çok az konması gerek.. fazlası kalıntı yapıyordur ..
kaka lekesini dahi çıkartıyor kısa programda..tavsiye edebilirim :lepi:

kızlar omo matik baby tavsiye ederim kokusu yok ayrıca yumoş baby yumuşatıcı kullanıyorum..o keskin dediğin koku çamaşırda kayboluyor merak etme..

KISLAR BİDE MERAK ETTİĞİM BAŞKA BİŞİ VAR.mesela bebişlerin battaniyelerini nasıl yıkayacağız yani penye battaniyesi diğer kıyafetlerle yıkanabilir.peki pelüş olan nasıl yıkanaca 30 derecede felanmıyada tümden battaniyelerin hepsini düşük derece ve kısa programdamı yıkanmalı benim için daha erken ama sadece merak bilgi olsun istiyorum

peluş battaniyeleri ayrıca yıkıyorum ben canım tüyleri dökülebilir çünkü..
40 derecede yıkıyorum birşey olmuyo..
bebeklerinize sağlıkla kavuşmanız dileğimle a.s.

slm kıslar bnde bebişimin çamaşırlarını amway diye tamamen doğal bir ürün var onun bebek deterjanı ve yumuşatıcısını kullandım süper herkese tavsiye ederim fakat heryerde bulunan bi ürün diil birde fiyatı normale göre biras pahalı ama değer bnce bebişlerimize herşeyin en iyisine layıklar internet sitesi var isterseniz ordan bilgi alabilirsiniz ürünlerinin çoğu konsantre olduğundan uzun süre kullanabiliosunus böylece diğerleriyle aynı fiyata gelmiş oluyo bi bakın derim:KK66:

artık yıkasammı acaba kıyafetleri bende hacişakirin sabun tozunu aldım.30 uncu haftadayım yıkasammı ki yoksa erken mi daha ne dersiniz

artık yıkasammı acaba kıyafetleri bende hacişakirin sabun tozunu aldım.30 uncu haftadayım yıkasammı ki yoksa erken mi daha ne dersiniz

canım yavas yavas basla istersen zaten ütüsüydü felan bayagı yoruyo insanı bende 33 haftada falan yıkamıştım hala mis gibi kokuyorlar

doğum yapan arkadaşlarım da dalının sıvı deterjanı ve yumusatıcısını önerdiler. bende onalrı denemeyi düşünüorum.yenıdoğanlarda kokulara karsı hassesiyet yada alerji gelişebilio.. yınede yumusatıcı konusnda dr ye danısıcam bende.

X