Doğuma Hazırlık bebiş kıyafetlerinin yıkanması

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

asya344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
103
3
42
fisfisfis

arkadaşlar bebişleriniizn kıyafetleini hangi deterjanla yıkadınız acaba özel bebekler için deterjanlar varmış ??

canım ben hacışakirin sabun tozunu aldım onunla yıkadım bebişimin eşyalarını bence çok güzel kokuyor ve yumuşacık yapıyor tavsiye ederim

mrb cnm ben oksıjen topu aldım dısarıda marketlerde varmı bılmıyorum ama 120 yıkamalık cok guzel kesınlıkle alerjı fılan olmuyor sadece beebgın camaşırlarını yıkarken kullanıyorsun

Canım ben de omo baby aldım bir de yumos baby'nin yumusatıcısını aldım ama daha erken olduğu için yıkamadım. İyi mi değil mi bilmiyorum, buradan tavsiyeleri bekliyorum.

canım ben dalinin bebekler için özel olan sıvı deterjanını aldım ve bingonunda talk pudra kokulu bebek yumuşatıcısını aldım.kızımın elbiselerini yıkadım 30 derecede kısa programda tam 1 hafta evim bebek koktu çok güzel kokuyor herkese tavsiye edrim.dalininyumuşatıcısı da var ama onu daha alıp kullanmadım ayrıca fiyatını merak edenler için tansaşta dalin detarjan 14.50 yumuşatıcısıda aynı fiyat bingo yumuşatıcı 4.50.ütüledikten sonra bile çekmecede mis gibi kokuyo camasırlar.
acaba kendi çamaşırlarımıda mı bu detarjanla yıkasam diyede düşünmüyo değilim:))))))

canım ben dalinin bebekler için özel olan sıvı deterjanını aldım ve bingonunda talk pudra kokulu bebek yumuşatıcısını aldım.kızımın elbiselerini yıkadım 30 derecede kısa programda tam 1 hafta evim bebek koktu çok güzel kokuyor herkese tavsiye edrim.dalininyumuşatıcısı da var ama onu daha alıp kullanmadım ayrıca fiyatını merak edenler için tansaşta dalin detarjan 14.50 yumuşatıcısıda aynı fiyat bingo yumuşatıcı 4.50.ütüledikten sonra bile çekmecede mis gibi kokuyo camasırlar.
acaba kendi çamaşırlarımıda mı bu detarjanla yıkasam diyede düşünmüyo değilim:))))))[/QUOTE

yakalandıııın!!! nerdesin sen tatlım:eek:klava: merak ettim doğurdu sandım yahu

bende dalinin sıvı deterjanı ile 30 dklık programda 30 derecede yıkadım ama dalinin yumuşatıcısını beğenmediğim için onu almadım kokusu daha sanki bebek gibi kokuyo diye vernel yumuşatıcı aldım yine bebekler için

Ben oğluşumun kıyafetlerini Hacı şakir Granül Sabun ile yıkayacağım.
Yaptığım araştırmalarda en sağlıklısının o olduğuna karar verdim.
Ve ayrıca yumuşatıcı kullanmaya da gerek olmadığı söyleniyor.
Kullanınca göreceğiz bakalım.

selam arkadslar bebek kıyafetlerinin 30 derecedemi yıkanması gerekir benim makinemde bebek giysileri için özel program var ama 50 derece bebek kıyafetlerini kullandıktan sonramı 50 derecelik programı kullanayım? yoksa şimdimi kullanayım?

cvbınızı beklicem şimdiden tesekkürler....

Ben oğlumun kıyafetlerını dalın sıvı deterjan ve yumusatıcısını kullandım hala çekmecelerı mıssssss gıbı kokuyor dalını tercıh etmemın sebebı sıvı olması sabun kalıntısı bırakmaz

selam arkadslar bebek kıyafetlerinin 30 derecedemi yıkanması gerekir benim makinemde bebek giysileri için özel program var ama 50 derece bebek kıyafetlerini kullandıktan sonramı 50 derecelik programı kullanayım? yoksa şimdimi kullanayım?

cvbınızı beklicem şimdiden tesekkürler....

canım kıyafetler daha yeni hiç kullanılmamış o yüzden hem deforme olmasın hemde tozu gitsin yeter bence 30 derecede kısa programda yıka 50 derecede kadifeler sertleşebilir ilerde lekelendiklerinde o programı kullanırsıncokacimcoook

Canım ben de omo baby aldım bir de yumos baby'nin yumusatıcısını aldım ama daha erken olduğu için yıkamadım. İyi mi değil mi bilmiyorum, buradan tavsiyeleri bekliyorum.

ben de omo baby kullandım, misler gibide koktu, kalıntı falan kalmadı, zaten artı suyla yıkadım, ek suyla iyice durulandığına eminim, e sonra ütüledimde, sağlık bakanlığı onayı ve önerisi ve pediatri derneği onayı alan ilk ve tek bebek giysisi deterjanı dediği için eşimle düşünmeden bunu alalım dedik ve aynı kurumların önerileriyle yumoş baby de aldık ve kullandık. içimiz rahat bebeğimizi bekliyoruz ....

Bebeğe yeni aldığımızbütün kıyafetleri, hastane çıkışından, önlüğüne, battaniyesine kadar herşeyi yıkamalımıyız?

Bebeğe yeni aldığımızbütün kıyafetleri, hastane çıkışından, önlüğüne, battaniyesine kadar herşeyi yıkamalımıyız?

tabiki canım bebekle temas edebilecek herşeyi yıkamalısın zira onlar magazaya gelene kadar birsürü yerden ve insanın elinden geçiyor.kolay gelsin...gamyoncuiremsu

eltiminde var küçük bebişi onunda kullandığı sabun tozu ve yumuşatıcı benimkide doğduğunda durumuna bakarım bebişimin eğer allerji olmazsa bende kullanırım aynılarını..

peki kızlar bişey sorucam bende pazartesi yıkayacağım hepsini bir aradamı yoksa renkli beyaz diye ayırdınızmı yada ayrılması gerekiyomu cevablarıı bekliyorum teşekkürler

X