Saç Şekillendiriciler Hangi saç maşası?

DarkAngellotti

BeN ONa ReSMeN AŞıĞıM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
896
6
35
kızlar ben saç maşası almak istiyorum baktım ki sitedeki çoğu kişi phılps den memnun ama merak ettiğim başka bişi daha var benm saçlarım belime kadar uzun dalgalı ve gür kaç mm'lik alsam şöle su dalgası gibi doğal bi saçım olur?hihoyyyt

tatlım merhaba
2 hafta once philipsin şu maşasini aldım

UrunResmi-4453.jpg

saç düzleştiricimle yapiyordum daha once buklelerimi
ilk kullanımda pek begenmedim philipsi sonra bi daha elime almadım zati
ama muhtemelen deneyimsizliktendir
elim alışınca iyi işler cikarabileceğimi düşünüyorum
sacı yakmıyor tavsiye ederim

braun ve babyliss ten de memnun olanlar var, ben onlardan almayı düşünüyorum .şuan saçlarım pek uzun değil omzumda. inşallah uzarsa alacağım . bende philips in saç düzleştiricisi var hiç memnun değilim onun için bir daha philips ürünü almam. bide su dalgası isitiyosan ince maşa alma ,kalın olanlardan al 38 mm di yanlış hatırlamıyosam onlardan al.

braun ve babyliss ten de memnun olanlar var, ben onlardan almayı düşünüyorum .şuan saçlarım pek uzun değil omzumda. inşallah uzarsa alacağım . bende philips in saç düzleştiricisi var hiç memnun değilim onun için bir daha philips ürünü almam. bide su dalgası isitiyosan ince maşa alma ,kalın olanlardan al 38 mm di yanlış hatırlamıyosam onlardan al.

bide su dalgası isitiyosan ince maşa alma ,kalın olanlardan al 38 mm di yanlış hatırlamıyosam onlardan al çok sağol canım asıl en çokda öğrenmek istediğim kaç mmlik su dalgası gibi yapardı demekki kalın almalıyım 38 mm liği mutlaka denicem çok sağol canım

arkadaşlar bende remington alcam acil cvba ihtiyacım var 38 mm düşünüyodum fakat arkadaşım hemen indigini söylüyo 24 falan 19 falan al diyo sizce ne yapmalıyım ben su dalgası,dogal görünsün falan istiyorum çok küçük istemiyorum sevmiyorum sizce kaç mm almalıyım 32 mm hemen bozuluyo mu yoksa 24 falan mı alayım...........

X