Boşanmak kolay ya unutmak o da kolay mı?Bana akıl verin lütfen...

ceylinkayra55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
11
0
37
Ben 14 aylık evliyim kayınvalidemlerle oturuyorum 14 ayda yaşamadığım sorun kalmadı eşimle hiç bir sorunumuz yok ailesi haricinde bende 20 gündür babamın evindeyim 29 gün öncede 8 aylık bebeğimi kaybettim karnımda öldü ben çok sorunlar yaşadım hamilelik döneminde bu yüzden hipertansiyon sorunu oldu ve kayınvalidemle tartıştığımız bir gün tansiyonum fırlayınca bebeğimin kalp atışları durmuş kendimde ölümden döndüm. Eşim el açıp dua ediyordu allahım seni bana bağışladı ya sanada birşey olsa ben ne yapardım diye. Hastanede 3 gün yattım sezeryan oldum. 8. gün annem yanıma geldiği için kayınvalidemler rahatsız oldular annemin benim yanıma gelip beni bakmasını istemediler o akşam eşimle tartıştık ve beni kaynatam evden kovdu. Annemde yanımdaydı ben bunu kaldıramadım eşimde hiç sesini çıkarmadı 20 gündür annemlerdeyim ve eşim beni bir kere bile aramadı sizce ne yapmalıyım bana bi akıl verin..

bu ne kötülük insanın aklı almaz
sen ne yaptın ki kaynatan seni kovuyor üstelik bebeğini kaybetmişsin
sizi eşinden ayrıan en büyük sorun nedir aileler ne yaptı bu kadar ki ayrıldınız

14 aydır kaynanam kaynatamı doldura doldura sonunda adamı patlattı ben ne biçim gelinmişimde yedirmişler içirmişler ben hastaneden geri gelmemişim beni gazeteye verecekmiş böyle gelinmi görülmüş.

kayınvalidenle neden tartıstınız ay çok soru sordum ya sinirden tırnağımı yedim burda Çok üzgünüm çoook
hatalı olsan bile o reddeye getirdiği için hiç mi vicdan azabı duymuyo bu kayınvalide pesss vallahi pess yaniii

eşinin aramaya yüzü yoktur belki. bi arayın bence. konuşmaya çalışın. en kısa zamandada ayrı bi ev şart size
burda bu olayları okuyunca evlenmekten korkuyor insan

14 aydır kaynanam kaynatamı doldura doldura sonunda adamı patlattı ben ne biçim gelinmişimde yedirmişler içirmişler ben hastaneden geri gelmemişim beni gazeteye verecekmiş böyle gelinmi görülmüş.

gazeteye mi vercekmiş :roflol::roflol::roflol:
bakma bana sinirden güldüm :1closedeyes:
çok komikmiş adam
aklı olsaydı bu hale gelmezdin

kayınvalidenle neden tartıstınız ay çok soru sordum ya sinirden tırnağımı yedim burda Çok üzgünüm çoook
hatalı olsan bile o reddeye getirdiği için hiç mi vicdan azabı duymuyo bu kayınvalide pesss vallahi pess yaniii

gerçekten insan olan kişiler böyle yapmazlar heralde. herşeyi kazandık insanlığımızı kaybettik diye bi söz vardı , yazık ya. insaf kalmamış insanlarda:eek:klava:

gitme bi daha o eve.
kocanda çok sorumsuz sahiplenme duygusu gelişmemiş bi erkekmiş bana kalırsa

Akşamdan tereğin önünde bulaşık kalmışda ben neden yıkamadan yatmışım anne dedim ben daha ayak üstü kalamıyorum ben yatarken oturuyorlardı dedim. Görümcem var 19 yaşında o yıkar diye düşünmüştüm. Kadın benle 3 gün konuşmadı.

Akşamdan tereğin önünde bulaşık kalmışda ben neden yıkamadan yatmışım anne dedim ben daha ayak üstü kalamıyorum ben yatarken oturuyorlardı dedim. Görümcem var 19 yaşında o yıkar diye düşünmüştüm. Kadın benle 3 gün konuşmadı.

yuhhh :1closedeyes:

eşin çok sorumsuzmuş ama Çok üzgünüm çoook

hiç bi kelime edememiş mi ailesine

eşinin aramaya yüzü yoktur belki. bi arayın bence. konuşmaya çalışın. en kısa zamandada ayrı bi ev şart size
burda bu olayları okuyunca evlenmekten korkuyor insan

kesinlikle arama bi defa.. eşinin sana sahip çıkması lazım, bi arayıp sorması gerekmez mi, geri çağırması veya ailesine posta koyması, ben nerde karım orda filan demesi??
e hani bi hareket göremiyoruz hiç..
kötükedihüso

Ne tuhaf bir durum bu.
Eşin neden aramıyor acaba
Bir annenin kızının yanında olması kadar doğal ne olabilirki acaba?
Tamamen kıskançlık bu diyorum.
Siz bir an önce aranızı düzeltip ayrı bir eve çıkın.
Böyle daha çok mutlu ve huzurlu olursunuz.

ne yapmalıyım demişsiniz ama eşiniz sizi 20 gündür aramıyorsa yapacak birşey yok.. size sahip çıkmayan birisi demekki... çok yazık...

ne bicim insanlar var ya,hayret ediyorum...
gecmis olsun canim öncelikle,allah bir daha yasatmasin..
bence esin seni seviyorsa gelir senden adam akilli özür diler,tutar bi ev alir karisini cikar evine...bu ne ya,fiziksel olarakta ruhsal olarakta en zor ´dönemlerin senin..ne demek evden kovmak ve esininde buna ses cikarmamasi...

Ne tuhaf bir durum bu.
Eşin neden aramıyor acaba
Bir annenin kızının yanında olması kadar doğal ne olabilirki acaba?
Tamamen kıskançlık bu diyorum.
Siz bir an önce aranızı düzeltip ayrı bir eve çıkın.
Böyle daha çok mutlu ve huzurlu olursunuz.

Zannetmiyorum biz daha mutlu olabilirmiyiz evet kıskançlıktan kaynanam bizi eşimle odamızda bile yanlız bırakmıyordu biz yatarken felan giriyordu odamıza bi yere gitsek görümcemide takmaya çalışıyordu çok kavgalarımız oldu eşimle bu yüzden eşim ayrılmaya kalkıyordu babası veya annesi eşimi bi odaya çekip konuşuyorlardı beni almıyolardı yanlarına eşim ayrılmaktan vazgeçiyordu hayatımızda hep onların dediği oldu hep sabrettim sustum ama artık olmuyordu yani..

Gelinlerinin ailesini görmek istemeyen kaynanalar - Oğullarına kimsesizler yurdundan eş seçseler çok iyi olur.
Yazık değilmi bu gencecik fidanlara??? Hayatın en güzel yıllarını zindan etmeye ne hakları var.:eek:klava: Çok yazık ya! çok üzüldüm.Çok üzgünüm çoook
Kendi kızlarına böle bişi yapılsa bir anda ejderha kesilirler. Oğullarını bu çirkinliğin içine
nasıl çekebildiklerini aklım almıyor.:uhm:
Allah yardımcın olsun bebeğim. İnşaallah herşey dilediğin kadar güzel olur.a.s.

yüzümü yok anasındanmı korkuyor bilemiyorum artık.

o kısmını siz bilirsiniz. ama yuva yıkmak kötü :S dayak yeyin azarlanın diye demiyorum. sadece eşinizle konuşmayı deneyin. kendi yanınıza çekin. pişmanlıgından gelemiyo belki siz daha ii tanırsınız ama aramayı düşünün bence.yerimseniben elbette yasadıklarınız hiç kolay değil, o duruma düşmeyi haketmediniz ama yine de belki bi şans. yani benim düşüncem bu. umarım aldıgınız karar hakkınızda hayırlı olura.s.

Allah sabır versin cnm üzüldüm ama tam olarak ne yaşadığını en iyi sen bilirsin.Anladığım kadarıyla sende eşini seviyorsun.Eşininde seni sevdiğine gerçekten inanıyorsan eğer eşini sen ara konuş kendini anlatmaya çalış.Ayrı eve geçmek istediğini anlat.Umarım herşey yoluna girer.

X