Sir ağda makinası ve sir ağda ürünleri çok ucuza

P

papatya_34

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi papatya_34
Arkadaşlar bu forumda yeniyim...ama bu konu başlıgında yazı yazma geregi duydum..ben geçen ay sir ağda makinası ve sir ürünlerimi tahtakale de zazahan dan aldım..megerse tüm kuaförler bütün ürünlerini oradan alıyorlarmış ama ben soradan ögrendim.orada biraz fiyat araştırmasından sonra uygun bir iş yeri buldum ve alışverişimi yaptım....
Italyan sir kartuş ağda makinası setini 40 liraya aldım.
Setin içinde kartuş makinası,2 adet kartuş ufak yag ve kagıt vardı.
Ben ekstra olsun diye bir kaç bişey daha aldım. Oradaki fiyatlar bana uygun geldi hatta karşılaştırmak için yazmak istiyorum
1adet depilissima(tanaçanda diyorlar)kartuş=3.50
1 adet vi-vet(yerli malıymış) kartuş ağda=1.75
1lt ağda yagı=8 liraydı
100metre kagıdı ise=10
ben vivet olanlardan tercih ettim ağdaları ve 3 tane aldım bunun yanında litrelik yağ,kagıt aldım.toplamda 63 lira ödedim o kadar şeye çok uygundu..

Sizcebu fiyatlar uygun mu? Benim çevremdeki bunları alabileceğim yerlere göre fiyatlar düşük geldi bana..

Eger isterseniz gittigim yerin bilgilerini verebilirim.bu ürünlerden almak isteyen arkadaşlara yardımım olsun...

• Konu Sahibi papatya_34
bence çok uygun aldığığın fiyatlar canım ama denedikten sonra ne kadar kullanışlı onu söyleyebilirmisin bende düşünüyorum almayı set halinde ...

• Konu Sahibi papatya_34
ben denedim bile....zaten aldıgım yerde kartuş ağdaların çeşitlerini ve hangi bölgelerde kullanmam gerektiklerini sir ağda da dikkat etmem gerekenleri anlattılar..ve gayette kullanışlıydı...ancak bu kartuşlarım bitmek üzere bu sefer tanaçan dediklerinden alacagım onlar italyadan geliyormuş.sonuçta bu benim kişisel kullanımım için olan bişiler...eger istersen sana aldıgım yerin adresini ve telefonunu verebilirim..

• Konu Sahibi papatya_34
bizim burda bi tane kartuş ağda 5 tl
ben hazıranda ist a gelicem zazahanı biliyorum kaçıncı kat bi dükkan ismi ne

• Konu Sahibi papatya_34
zaza handa 1.katta gözde kozmetik..merdivenlerden 1.ci kata çıktıgınızda sağa dogru bakın zaten tabelasını görüyorsunuz..ben arkadaşımla gittigimde gezindim biraz handa orası hem biraz daha uygundu hemde oradaki çalışanlar baya yardımcı oldular..bazı iş yerlerinde pek dikkate alınmadım bile ki böyle şeylere acayıp sinir olurum...madem senin müşterinim baya özen göstermek zorundasın..aldıgım yerde gayet iyi karşılandım ve ne sorduysam cevapladılar...
istersen sana telefonunu vereyim belki şehirdışına ürün gönderiyorlardır...

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi papatya_34
teşekkür ederim canım
acelem yok ist a gelince giderim

• Konu Sahibi papatya_34
Bursa'da oturuorum acilen makina almam qerekio ama cok aramama raqmen bulamadm bursada makinann satıldıqı yerleri blen war mı _?

Papa+ya; ( makineni aldıqın yerin telefon numarası ve e-mail 'i war mı .....

Tesekkürlerr....

• Konu Sahibi papatya_34
Papatya bu forumda yeniyim diyorsun ben en az 10 tane konuda senin yazılarını gördüm hepsindede aynı şeyler yazıp zazahan bilmem ne kozmetik diyosun lütfen reklam yapmayalım böyler önemli bir konuda birşeyler satabilmek için insanları kandırmayalım. Arkadaşlar sir ağda setleri makinaları internette bir çok sitede satılıyor sir ağdada en iyi marka depilissimadır tüm profesyoneller ağdacılar bunları kullanıyo biraz internette araştırırsanız bulursunuz zaten.

ben de depilissima almayı düşünüyorum

canım çok doğru bir karar vermişsin bende depilissima kullanıyorum daha önce ağdacıya gidiyordum ordada depilissima kullanıyordu daha sonra şu hazır sir ağda setlerinden aldım depilissimanın evde kendim yapıyorum çok iyi gerçekten vivet sesu bunlar dandik markalar bakımlı olmak diye bir siteden almıştım ben

ben sesu nunkini 30a aldım. makina 2 kartuş işte agda bezi agda sonrası sürülen seyden falan vardı cok da memnun kaldım.30a kuaförde tek seferde aldırdıgımda veriyodum. böle gayet ucuz hem de hızlı yapabildim cok sevindim

X