İlişki Sonrası Bel Ağrısı:(((((

sule80

Meleğini Çok Sever
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
134
3
44
Arkadaşlar ben 4.5 haftalık hamileyim yeni öğrendik sayılır,eşimle ilk ilişkimden sonra belime ve kasıklarıma bir ağrı girdi:çok üzgünüm:çok tedirgin oldum,kendimi çokmu kastım ondanmı yada herkezde oluyomu böyle şeyler merak ediyorum lütfen yardımcı olun:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Son düzenleme:
yasaklıyorlar ama düşük tehlikesi varsa. eğer bu tehlike yoksa herhangi bir problm olmuyor ama kendini kasmış olabilirsin ki bel ağrısı ya da kasık ağrısı da normal bende hal oluyor. Ama doktora gittiğinde yine de bir sor sen.

cnm normal bunlar
doktora gittiğinde düşük tehlikesi yok dediyse sorun değil
yeni öğrenmişssin zaten hamileleiğini
bu belirtiler adet sancısı gibi uzun zaman bende de sürmüştü
takma kafana çok

Bazı doktorlar ilk ve son 2 ay yasaklıyor ama bazılarıda serbest diyor, daha önce doktora gittinmi, gittiyse ilişki hakkında bişey demediyse serbesttir, yoksa mutlaka derdi. Ama her ihtimale karşı haftada 1 yada 2 kez öneriyor doktorlar.

Bazı doktorlar ilk ve son 2 ay yasaklıyor ama bazılarıda serbest diyor, daha önce doktora gittinmi, gittiyse ilişki hakkında bişey demediyse serbesttir, yoksa mutlaka derdi. Ama her ihtimale karşı haftada 1 yada 2 kez öneriyor doktorlar.

Evet gittim 4.5 haftalıktı,10 gün sonra gel dedi onun dışında hiç bişey demedi:uhm::uhm: salı günü tekrar gidicem bu sefer herşeyi sorucam:asigim:

kızlar bişey sormak istiyorum.lütfen cevaplarınızı bekliyorum.bende çocuk istiyorum ve korunmuyoruz 1 aydır.adetime daha 10 gün var.eşimle ilşkiye girdikten sonra belim ve kasıklarımın çok agrıdı banyodan sonra falan çok sızlama oldu.cinsl istek artışım var son 1 haftadır.acaba hamilemiyimdir.ilk defa cinsel ilşkiden sonra adet olacakmışsım gibi hatta hiç böle olmazdı aşırı bel ve kasık agrım ve sızlama oldu.nedeni ne olabailir ki.lütfen siz tecrübelisiniz yardım edin.

X