gebelik belirtisi akinti olabilirmi? bilenler cvp lütfen...

Mrb kızlar geçen ay regl olmadım diye foktoro gitmiştim bana hap verdi tarlusal içtim bitti bittikten 5 gün sonra regl oldum ve şu anda reglm biteli 4.gün ve ben reglden sonra hergünümü dolu dolu geçirdim reglden öncede lakin ilk defa böyle bişey başıma geldi sol kasıgımda agrı var başımda ağrıyor biraz gögüslerimde ara ara çok az agrı oluşuyor ve bu gün yarım saat önce wc ye gittigimde akıntı gelmiş nsl anlatsam berrak hafifte pembemsi bir renk var dı acaba diyorum yerleşme olabilir mi :KK71::KK36:hayırlısı inşllh rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Mrb kızlar geçen ay regl olmadım diye foktoro gitmiştim bana hap verdi tarlusal içtim bitti bittikten 5 gün sonra regl oldum ve şu anda reglm biteli 4.gün ve ben reglden sonra hergünümü dolu dolu geçirdim reglden öncede lakin ilk defa böyle bişey başıma geldi sol kasıgımda agrı var başımda ağrıyor biraz gögüslerimde ara ara çok az agrı oluşuyor ve bu gün yarım saat önce wc ye gittigimde akıntı gelmiş nsl anlatsam berrak hafifte pembemsi bir renk var dı acaba diyorum yerleşme olabilir mi :KK71::KK36:hayırlısı inşllh rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
peki hamile misiniz?

Merhaba kızlar.
Peki hiç hamilelik belirtisi olarak gaz sancıları ve çok gaz çıkarma yaşadınizmı yorumlariniz yazarsanız sevinirim.

Adet düzensizligim var benim adrttim düzelmeden sanırım hamiş olamam gibi geliyor bana oysaki 3 doktora gittim adetim düzensiz ve ben hamile kalmak istiyorum dememe ragmen bişeyin yok düzensizligin önceden var anlattıgına göre düzelir filan diyip kontrol edip bişey yok lakin adet söktürücü yazıp gönderdi bana bir dr da çıkıp bu hapı kullan adet olduktan sonraki ay adet olmazsan kendiliginden gel bi daha muhane edelim ilaç yazalım deme yok nsl dr. Lar anlamadım gitti

Aslında her şeyin yeri ve zamanı var hayırlısı olsun hepimiz için evli olup da 1 2 sene adet olmayıp hamiş kalanlatda varmış kısmet atık rabbim tüm isteyenlere Hayırlı sağlıklı evlatlar versin amiinnnnn

Aslında her şeyin yeri ve zamanı var hayırlısı olsun hepimiz için evli olup da 1 2 sene adet olmayıp hamiş kalanlatda varmış kısmet atık rabbim tüm isteyenlere Hayırlı sağlıklı evlatlar versin amiinnnnn
Benim eltim 40 gunde bir adet goruyor ve de kazayla iki kere hamile kaldi.Bu isler.kismet nasip işi

Amin sadece adet konusun sıkıntım var doktor ona da ilaç yaxmadı düzenli olsun diye sadece söktürücü yazdı tarlusal o kadar bişeyin yok dedi muaniye etti hem ultrasyondan hem de alttan baktı bişeyin yok dedi

X