Siğillerim...Bilgi ....Paylaşım alanı

çok kötüyüm. bu gün ist. ikitellide b.b. hastenesine gittim. genital siğilden şüphelendiğimi söyledim. doktor muayene etti evet var dedi. müsait olduğunda beni ara geldiğinde komple anestezi ile seni uyutarak bunların yakılması lazım acısı çok dedi.sizce başka bir doktora gitmeli miyim?

slm kızlar nasılsınız bende de aynı sorun var cınsel ilşşkıde bulaşıyor dedı ama ben eşimden ayrıyım erkek arkadşımda yok bır tane cıktı ben genel temızlıkte kopardım kanadı ve şimdı 0 den fazla samatya ğitim hastanesıne gıttım cıldıye genel cerrah baktı tatlıller temız çıktıkılozet kullanımı havuz vsr ortak kullanım alanlanlarından geçer dedı oda .. bır krm verdı 133 tl alamadım sağırsak duydum koydum ezıp 2 gece resmen yaktı pişirdı sıgıller duruyor cıldım mahvoldu elma sırkesı dedıler ıncır sutu hıç bırı fayda etmedı dunwartner aldım aktardan 40 tl akşam kullandım hafıf yaktı sonuç ne olacak bılmıyorum

slm kızlar nasılsınız bende de aynı sorun var cınsel ilşşkıde bulaşıyor dedı ama ben eşimden ayrıyım erkek arkadşımda yok bır tane cıktı ben genel temızlıkte kopardım kanadı ve şimdı 0 den fazla samatya ğitim hastanesıne gıttım cıldıye genel cerrah baktı tatlıller temız çıktıkılozet kullanımı havuz vsr ortak kullanım alanlanlarından geçer dedı oda .. bır krm verdı 133 tl alamadım sağırsak duydum koydum ezıp 2 gece resmen yaktı pişirdı sıgıller duruyor cıldım mahvoldu elma sırkesı dedıler ıncır sutu hıç bırı fayda etmedı dunwartner aldım aktardan 40 tl akşam kullandım hafıf yaktı sonuç ne olacak bılmıyorum

bu tarz genital siğiller hemen açığa çıkmaz. smear testi falan yaptırmalısınız düzenli. genital siğillerin cinsi çok önemlidir, doktora görünmeden kendi başınıza işlem yapmaya kalkmayın. genital siğillerin tedavisinde koterle yakma, nitrojenle kurutma, tca (tricholoroacetic acid) ile yakma, lazerle yakma yolları kullanılır. eğer utanıyorsanız veya maddi sıkıntı çekiyorsanız bunlar içerisinde sitle yani TCA ile yakma nispeten siğiller için evde kendi kendinize yapabileceğiniz bir yöntem.

X