Sayfa: 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Toplam 142 adet sonuctan sayfa basi 111 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğillerim...Bilgi ....Paylaşım alanı

1. Konu Sahibi : TATOŞ #111
    ay yapma yaa. canım cok uzuldum. peki senin sigiller nasıldı? et ben şeklinde mi yoksa benimkisi gibi içi siyah noktalı mı? ben de dun basladım işte. daha bişey yok. uyeligi iptal olan bi uyenin yazısında -once bisey farkedilmio ama bir hafta sonra belli oluyo etkisi-demiş.valla ben bir hafta denemeyi dusunuyoum.

2. Konu Sahibi : TATOŞ #112
    Giriş tarihi
    May 2011
    Alıntı shequre kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ay yapma yaa. canım cok uzuldum. peki senin sigiller nasıldı? et ben şeklinde mi yoksa benimkisi gibi içi siyah noktalı mı? ben de dun basladım işte. daha bişey yok. uyeligi iptal olan bi uyenin yazısında -once bisey farkedilmio ama bir hafta sonra belli oluyo etkisi-demiş.valla ben bir hafta denemeyi dusunuyoum.
    bende denicemmm 1 hafta suan 3.5 gün ama bi değişim yok aksine pütürlendi ve yayıldı yüzümde birsürü :((((( acaba diyorum gecme etkisi bölemi.... inşallah....
    et beni gibi değil siyah leke gibi bende kahverengi gibi. düzdü normalde simdi pütürlendi ilaçla beraber

3. Konu Sahibi : TATOŞ #113
    eee. var mı bi gelişme. bendekiler biraz kurudu gibi. ama bi arkdasa sordum, hocaya okutmus hatta doktor demiş okutun diye. ben de bi hoca aricam ya da kendim okuyacam.

4. Konu Sahibi : TATOŞ #114

siğile çareeeee

arkadaşlar benimde siğillerim vardı. sürekli koparıyordum hatta. dermatolog bana VERRUTOL diye bir ilaç verdi ve geçti. hem de 15 günde geçti. doktor 2 ayda geçer demişti.
    kullanımı: sabah akşam sadece siğilin üzerine sürüyorsunuz. diyelim sabah sürdünüz ve akşama tekrar süreceksiniz; akşam süreceğiniz zaman siğil üzerindeki ilaç kalıntısını ılık suyla veya tırnağınızla kaldırarak ordan ayırın. yani ilaç üstüne ilaç olmayacak.
    ilk başları korkmuşum çünkü kazırken canım yanıyordu ve o kanayan siğile ilacı sürüyordum. katlandım ve 15 gün sonunda siğillerimden kurtuldum :)

5. Konu Sahibi : TATOŞ #115

veeeee

hepinize pürüzsüz, sağlıklı tenler

6. Konu Sahibi : TATOŞ #116

not :)

arkadaşlar sakın ama sakın ceviz yağını denemeyin. kocakarı ilacından başka bişey değil. siğil üzerinde hiç bir etkisi yok

7. Konu Sahibi : TATOŞ #117
    Giriş tarihi
    Sep 2011
    Alıntı semamavi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar benimde siğillerim vardı. sürekli koparıyordum hatta. dermatolog bana VERRUTOL diye bir ilaç verdi ve geçti. hem de 15 günde geçti. doktor 2 ayda geçer demişti.
    kullanımı: sabah akşam sadece siğilin üzerine sürüyorsunuz. diyelim sabah sürdünüz ve akşama tekrar süreceksiniz; akşam süreceğiniz zaman siğil üzerindeki ilaç kalıntısını ılık suyla veya tırnağınızla kaldırarak ordan ayırın. yani ilaç üstüne ilaç olmayacak.
    ilk başları korkmuşum çünkü kazırken canım yanıyordu ve o kanayan siğile ilacı sürüyordum. katlandım ve 15 gün sonunda siğillerimden kurtuldum :)
    merhaba canım benimde ayağımda 5 tane siğil var.doktora gittim.verrutol ve duoderm iki tane ilaç verdi.4 aydır geçmedi.ve 2 gündür inanılmaz ağrıyor.benim siğiller ayağımda olduğu için üst kısımları nasırlaşmıştı.seninde ağrıların olmuşmuydu.ben üstüne basamıyorum.alev alıyor gibi zonkluyor.
    yanlış bir şeymi oldu anlamadım ya..:((( neden geçmedi bunlar.normal mi bu yaşadığım ağrılar.

8. Konu Sahibi : TATOŞ #118
    Giriş tarihi
    Sep 2011
    Alıntı Dcoskunirmak kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar, çok uzun zamandır bu sıkıntıyı çekiyorum. önce sağ ayağımın tıpuk kısmnda çıktı dikkate almadım ne oldğunu anlayamadım ve büyüdü doğal olarak. çok çok büyüdü iyice köklenmiş orda.
    verrutol kullandm olmadı.(verrutol gibi bi ilaç daha var onu da kullandm)
    koterle yaktırdım. olmadı.
    tekrar gittim sıvı azotla dondurma işlemi var onu denedim olmadı.
    incir sütü denedim olmadı
    ceviz yağı denedm olmadı
    daha o gitmeden sağ elimin orta parmağında çıktı ne hikmetse bu da köklü.
    3 belki de 4 yıldır bununla uğraşıyorum.
    son çare ameliyat oldm kocaman bir yara kocaman dikişler. ve doktor sağolsun ayağımdakinin yanında bikaçtane (görmedi ya da unuttu) bıraktığı için ayağımdaki geçmedi. elimdekini amelyat sırasında yaktı biraz daha yak bu geçmicek dedim dinlemedi ve o da geçmedi. her dakika lanet ediyorum bunlara yarabandıyla dolaşmaktan bunaldım artık.
    böyle..
    canım verrutol kullanırken ağrıların oluyormuydu.

9. Konu Sahibi : TATOŞ #119
    Bismillâhi türbetü erdınâ bi rîkati ba'dınâ li yeşfiye sekıymünâ bi izni rabbinâ

Arkadaşlar bu duayı geçinceye kadar her gün okuyabildiğiniz kadar okuyun, ben herşeyi denedim sadece bu dua iyi geldi.

Allah şifa versin.

10. Konu Sahibi : TATOŞ #120
    siğil viral bir problemdir. en büyük neden bağışıklık sisteminiz. eğer sağlıklı ve mutluysanız bunlar azalır yada kaybolur. sıkıntılı dönemlerde artar. bazen ilaç yada cerrahi sonrası tekrarlayabilir. ininç bağışıklığı kuvvetlendirdiği için dua gerçekten işe yarar. bence deneyin

Sayfa: 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon