Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben 750 mg şampuanımın içine 2 adet bepanthene 2 adet evigen ampul kırdım kullanmaya başladım.Ama hala dökülme devam ediyor saçlarımda acaba neden? etkisini ne zaman görebilirim yaklaşık 2 hafta kadar oldu başlayalı.Yada mevsimdenmi acaba bu dökülmeler?

Kizlar bi kutuda kaçar ampul var acaba? Yurtdisinda bulamiyorum bu saydiklarinizi, TRden kuzenime getirtmeyi düsünüyorum (eger daha dönmezse), ona göre adedini bilmem iyi olur.. bi kutu ne kadar gidiyor? Ve ne kadar süre uygulamak lazim dökülmeyi önlemek ve yeni saçlar çikartmak için?

Olurda getirtme durumum olamazsa netten siparis edebilecegim bi site fln biliyormusunuz, çok makbule geçer :KK43:

bir kutuda 5 ampul var canm.. haftada 2 kez yapacaksan 2 bucuk hafta gıder...belkı yurt dsında adı farkldır sonuctaa vıtamın bunlar ıcerıklerı aynı olabılır

3 ü toplam 11 tl. e aldım canm ben.. bende aldracam bakalım bıttı benmkılerde

ben 750 mg şampuanımın içine 2 adet bepanthene 2 adet evigen ampul kırdım kullanmaya başladım.Ama hala dökülme devam ediyor saçlarımda acaba neden? etkisini ne zaman görebilirim yaklaşık 2 hafta kadar oldu başlayalı.Yada mevsimdenmi acaba bu dökülmeler?

cnm bu anlatılan şeyi ben denemedim ne kadar sürede etkisini gösteriyor bilemiyorum ama, eğer dökülme çoksa cildiyeye gidip kan tahlili yaptırmanda fayda var,ben yaptırdım bende bişey çıkmamıştı. Sanırım benimki stresten.Vitamin eksikliğinden mi ,tiroitten mi , neden dökülme oluyor diye araştırıyorlar tahlilde.yerimseniben

cnm bu anlatılan şeyi ben denemedim ne kadar sürede etkisini gösteriyor bilemiyorum ama, eğer dökülme çoksa cildiyeye gidip kan tahlili yaptırmanda fayda var,ben yaptırdım bende bişey çıkmamıştı. Sanırım benimki stresten.Vitamin eksikliğinden mi ,tiroitten mi , neden dökülme oluyor diye araştırıyorlar tahlilde.yerimseniben

Bende kansızlık var.Benim ilk etapta bir dahiliyeye görünüp bu rahatsızlığımı gidermem gerekiyor sanırım.Başka türlü ne yaparsam yapayım önüne geçemeyeceğim bu dökülmelerin :KK43:(

recaa ederm canm benm =)) keskee herseyde bılgım olsada paylassam.. ama bu sac vee cılt konusundaa uzmanlastmmı nee =)) arastra aratra doktrlar kadr bılgım oldu

Bende kansızlık var.Benim ilk etapta bir dahiliyeye görünüp bu rahatsızlığımı gidermem gerekiyor sanırım.Başka türlü ne yaparsam yapayım önüne geçemeyeceğim bu dökülmelerin :KK43:(

bendede kansızlık vardı canım ama doktorlar ne kanı düşük insanlar oluyor üniteyle kan veriliyor saçları gür demişti hak da verdim kansızlığını gidermek için ilaç verecektir doktor ama yanında üzüm çekirdeği tozunu ,ısırgan çayını birde taze kara üzüm çekirdekli yemeni tavsiye ederim
insanın doktoru yine kendi oluyor maalesef..:içelim:

arkadaslar ben de bepanthen var da.. o ampulu nasıl kırıyorsunuz elinizi parçalamadan yani.. :gitme:

konuyu açan arkadaşdan allah razı olsunn :Saruboceq:
saçlarım acayip dökülüyordu yani her taramamda topak topak diyebilirim
4. kullanışım şampuanımı inannılmaz azaldı
yine dökülüyor ama eskisi gibi değill eskiden 4 avuç dökülüyorsa şimdi 1 avuç

arkadaşım çook ama çok teşekkürler
opuyorumnanaktan

kızlar ya badem yagı tatlı badem yagı mı yoksa acı badem yagımıııı

konuyu açan arkadaşdan allah razı olsunn :Saruboceq:
saçlarım acayip dökülüyordu yani her taramamda topak topak diyebilirim
4. kullanışım şampuanımı inannılmaz azaldı
yine dökülüyor ama eskisi gibi değill eskiden 4 avuç dökülüyorsa şimdi 1 avuç

arkadaşım çook ama çok teşekkürler
opuyorumnanaktan

canım benim ne demek faydalı olduysam ne mutlu bana ,inan kendi saçlarım düzelmiş kadar sevindim saç konusunda artık uzmanlaştım vallakaydirigubbakcemile3 bana yararlı iyi gelenleri paylaşmak ve insanlara destek olmaktan çok mutluyum:içelim:

yenliyorum..
700 ml dove şampuanımın içine.
5 adet bepanthen...
1 adet evigen...
her kullanım öncesi çalkalıyorum....

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım öncelikle bu konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum.Benim saçlarımdada çok dökülme vardı artık iyce psikolojim bozulmaya başlamıştı ve tesadüfen nette sizi buldum ve bu bakımı bende uygulamaya başladım.
ben şampuana 3 bepanten 1 evigen ampul kırdım.Ayrıca haftada bir kerede saçıma maske yapıyorum
maskeye 1 bepanten ampul
1 evigen ampul
badem yagı
zeytinyagı
1 yumurta sarısı ve
7 diş iyice dövülmüş sarımsak ekleyip saçıma sürüyorum ve en az 1 saat bekliyorum.
sonuç olarak mucize diyebilirm çok iyi geldi saçlarımın dökülmesi yok denecek kadar azaldı.saçlarım gürleşti ve saglıklı gözüküyor.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım öncelikle bu konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum.Benim saçlarımdada çok dökülme vardı artık iyce psikolojim bozulmaya başlamıştı ve tesadüfen nette sizi buldum ve bu bakımı bende uygulamaya başladım.
ben şampuana 3 bepanten 1 evigen ampul kırdım.Ayrıca haftada bir kerede saçıma maske yapıyorum
maskeye 1 bepanten ampul
1 evigen ampul
badem yagı
zeytinyagı
1 yumurta sarısı ve
7 diş iyice dövülmüş sarımsak ekleyip saçıma sürüyorum ve en az 1 saat bekliyorum.
sonuç olarak mucize diyebilirm çok iyi geldi saçlarımın dökülmesi yok denecek kadar azaldı.saçlarım gürleşti ve saglıklı gözüküyor.

saçlarının iyileştiğine sevindim cnm:nazar::nazar: inşallah ben de faydasını görürüm ya benm de kötü 2 senedir durduramadım dökülmeyi :gitme:

canım sen bunları ne kadar lık şampuana kırıyırsun 250 ml lik mi ?? şampuanının adı ne?ayrıca bu şampuanı normal kullanıyorsun değil mi yani, sürüp bekletmiosun dimi kafanda...

bir de bu maskeye ne kadar yağ ekliyorsun cnmm..

canım öncelikle acil şifalar diliyorum.........
ben daha önce dove şampuana kırıyordum ampulleri ondanda memmundum fakat burda birkaç arkadaş bitkisel şampuan kullanmayı önermişti bende buna istinaden gittim tresan ısırgan otu şampuanı aldım 500 ml artık ampulleri buna kırıyorum.şampuan biraz saçı sertleştiriyor ama yıkadıktan sonra bi süre havluya sarılı kalınca saç yumuşuyor (ama ben şampuandan sonra krem yapmıyorum tresanın kremide varmış onuda denemeyi düşünüyorum)
maskede ise:yag konusunda bir ayarım yok öncelikle ampulleri kırıyorum ,yumurta sarısını ekiyorum,sarımsagı koyuyorum bunları karıştırdıktan sonra göz kararı saçıma yetecek kadar yaglardan ekliyorum.
umarım anlatabilmişimdir.......

X