Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
canım ben 3-4 aydır yapıyorum fakat doktorumun reçeteye yazdığı tarifle oda şu alcol 5 ampul bepantene,2 bemiks eczacıya hazırlattım fakat bu iyi gelmez dedi eczacı neyse denedim o bile etki etti ama bu bademyağı ve evigen be panten,bemiks oln tarifi tuttum zaten saçları gürleşenlerde hep bu yöntemi uyguluyor.bu tarifi 1 kere yaptım henüz.

saçları gürleşenlerin yaptığı uygulama hangisi detaylı anlatırmısın?

1 be pantene ampul,1 bemiks ampul, 1 evigen ampul ilave olarak 1 tatlı kaşığı badem yağı 1 t.k zeytinyağı ve 1 tk susam yağı.

ya kızlar aranızda kuaför ilker yavrutürke giden varmı? ben biaform yaptırmak istiyorum bitkisel bişiyle yapıyormuş o saça zarar vermiyormuş.. bilgisi olan varmı?

üzerine para verseler bemiksi sürmem igrenç kokuyo yerine limon yagı,lavanta kürü yaparım hem de misler gibi kokarımmm

valla yeterki saçlarım eskisi gibi çok ve sağlıklı olsun zehir bile sürerimkaydirigubbakcemile3

1 be pantene ampul,1 bemiks ampul, 1 evigen ampul ilave olarak 1 tatlı kaşığı badem yağı 1 t.k zeytinyağı ve 1 tk susam yağı.

i_pek ayrıca bunlardan birer ampül şampuanımada katayım mı canım iyi gelirmi?

kat canım deneyenler var ben şampuanımı sulandırmasından korktuğum için katmadım.
bu arada ampullu yağlı maskemi uyguladım bekliyorum

ipek benim bahsettiğim kişide çok dökülme olmuş ve kullanmış. çok önceleri yani
benim gördüğümde çok sağlıklıydı saçları. sanki hiç dökülme olmamış gibi sık ve uzun..

ipek benim bahsettiğim kişide çok dökülme olmuş ve kullanmış. çok önceleri yani
benim gördüğümde çok sağlıklıydı saçları. sanki hiç dökülme olmamış gibi sık ve uzun..

canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için,gerçekten morel oluyor aksatmadan hep yapıcam
sizde bıkmadan uygulayın arkadaşlarkaydirigubbakcemile5

bende şampuanımda kullanıyorum ve memnunum...
henüz yeni ama yumuşaklıyı ve dökülmenin azaldığının farkındayım...

birer tane 3 ampulden mi katıyorsun şampuanına?

ben bugün bebanten, bemiks evigen artık üretilmediği içinde evicap (evigen'le eş değerde) aldım bakalım sonuçlardan sisleri haberdar edeceğim
umarım saçlarım eskisi gibi gür ve parlak olar

bende E vitamini yane evigenin şampuanın içine katıldığını birde şampuanın içine bal katıldığınıda duymuştum

ha unuttum bak..
benim şampuanımın içindede bir kaşık bal var...
5 adet bepanthen kapsül
1 adet evigen kırıp attım...

arkadaşlar ben 3 ampulu kırıp badem yağıyla yaptım ama ampuller iyi de badem yağı saçımı hemen yağlandırdı iyi gelmedi bana saç diplerime yağ sürmek, bildiğiniz ampullerle karıştırıp maske yapabilceğim başka bir yöntem var mı?

arkadaşlar ben 3 ampulu kırıp badem yağıyla yaptım ama ampuller iyi de badem yağı saçımı hemen yağlandırdı iyi gelmedi bana saç diplerime yağ sürmek, bildiğiniz ampullerle karıştırıp maske yapabilceğim başka bir yöntem var mı?

evet yağlar saç diplerinin çabuk yağlanmasını sağlıyor.
bende dün bakım yapmıştım saçlarımı yıkadım, tamam yumuşacık oldular ama saçlarım daha seyrek görünüyor o zamanda :1no2: sanki temizlenmemiş gibi oluyor ve hemende yağlanıyor

bence en iyisi yumurta sarısına bu ampulleri karıştırmak,
birde büyük sarımsağı tel süzgeçten geçirip katarız içine. işte oldu delikafadulden

evet yapıyor sanırım önceden benimde saçlarımda hiç yağlanma olmazdı..
bu kapsülleri şampuanıma attıktan sonra çabuk yağlanmaya başladı..
ama olsun dökülmem azaldı..
bu arada şampuanımı sıvılaştırmadı benim..
dovenin içine attım...

cumartesi günü yaptım sabaha kadar beklettim bakalım daha bişi sölemek için çok çok erken samanla göreceğis. birde bişi sölemek istiyorum bu kapsüllerin içine yumurta ve seytinyağı katsak nassı olur acaba.. birde bişi daha dün gittiğim kuaförüm mayones sürmemi içinede evigen kapsül katmamı söledi bana biras tuhaf geldi ama bi bakımada doru olabilir mayonesin içinde yumurtada var seytinyağıda saçları baya güçlendirdiğini söledi denesemmiki bilmiyorum

X