Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben; 2-3 hafta falan 1 bepanthen 1 bemix ve 1evigen ampülü yumurta sarısı ile karıştırıp sürüp 1 saat kadar bekletip yıkamıştım..
Yıkadıktan sonra saçlarım oldukça hacimli,parlak göründü ve belki uzamasına katkı sağladı diyebilirim..

Ancak saçlarımdaki dökülmeyi durdurmadığı gibi daha da arttırdığını farkedip devam edemedim...Kafamdaki 10 tel saçın 6sını da bu ampüller döktü sanki :1no2:

(badem,hint,sarımsak,zeytin vs.karışımı yağlar da aynı etkiyi gösterdi :1no2: )

acaba ilk bi kaç hafta dökülmesi normalmi ki,sizlerede de dökülmede artış oldu mu..

Bu karışımlar boyalı röfleli saçlarada fayda edermi kullanan varmı ?

ben; 2-3 hafta falan 1 bepanthen 1 bemix ve 1evigen ampülü yumurta sarısı ile karıştırıp sürüp 1 saat kadar bekletip yıkamıştım..
Yıkadıktan sonra saçlarım oldukça hacimli,parlak göründü ve belki uzamasına katkı sağladı diyebilirim..

Ancak saçlarımdaki dökülmeyi durdurmadığı gibi daha da arttırdığını farkedip devam edemedim...Kafamdaki 10 tel saçın 6sını da bu ampüller döktü sanki :1no2:

(badem,hint,sarımsak,zeytin vs.karışımı yağlar da aynı etkiyi gösterdi :1no2: )

acaba ilk bi kaç hafta dökülmesi normalmi ki,sizlerede de dökülmede artış oldu mu..

cnm bende denedim herhafta sacıma sürerdim bende bi etkisini göstermedi sacıma sürdüğüm zaman cok dökülüyodu yıkadıkyan sonra normale dönüyodu ama ben artık yapmıyorum sadece şampuanıma katıyorum benim saclarım cok ince telli olduğu icin dışardan yaptığım hicbişey yaramıyor :1no2:

arkadaşlar yazdıklarınız için çok tşk ederim.benimde saçlarım çok dökülüyor.hem şampuana koyucam aradada bu yumurtalı karışımı yapıcam belki fyadası olur olursa burda sizede bildiricem

Bende kullandım bide susam yağı kattım içine faydasınıda gördüm saçlarım çoğaldı küçük küçük saçlar çıkmaya başladı ve uzadı

canım cook tesekkurler paylasım ıcın.tam olarak neyın ıcıne ne kdr ne kattıgını nasıl uyguladıgını da yazarsan cook sevınırım .tesekkur ederm sırnaşık şey

slmlar. benimde saçlarım seyrek ve çözüm arıyorum. ancak forumda bu başlığı okuyunca yaklaşık 10 yıl önce bu karışımlardan bakım yaptığımı hatırladım. ve gerçekten çok etkili olmuştu. hatta o yıllara ait bir resmimde var bakıyorumda keşke yine öyle olsa saçlarım diyorum. o yüzden hemen bu karışımı uygulamaya başlıycam. tabi birde mezoterpi düşünüyorum. ancak onun için önce kansızlığımı düzeltmeme lazım.

ben 4 haftadır 3 ampul ve badem yağını karıştırıp sürüyordum.. saçımın dipleri çok uzadı maş. diyelim.. şimdi arkadaşın tavsiyesiyle şampuna akarıştıracam ve yinede dışarıdan haftada bir maske olarakta yapacağım.. saçlarımı kestirdim kırıkları temilznedi.. şimdi sağlıkla uzamasını bekliyorum.. ayrıca saçlarım röfleli ve boyalı

arkadaşlar ampulleri kullananlar nasıl gidiyır saçlarınızda ki gelişme??

ben bugün uygulayacaktım ama eczacı evigen ve bepantenin ampulu olmadığını söyledi :kızgın: ne biçim eczaneyse.bende bemiks aldım sadece işe yararmı acaba saç bakım yağına ve şampuana katsam?

saçım hiç bu kadar güzel olmamıştı.. Eşim önceden çok rahatsız olurdum saçlarından uyurken derdi ama şimdi ipek gibi hiç rahatsız olmuyorum diyor .. çok mutluyum.. denemeyenler yapmayanlar uzun süreli büyük hata yaparlar.. ben daha 1 kutu bitmeden diğerini alıyorum zulalıyorum :KK70:.. ayrıca emekli sandığı bütün ilaçları ücretsiz karşılıyor haberiniz olaaa

Kızlar slmm
geçenlerde bi kız arakadaşımla karşılaştım daha doğrusu işyerime geldi başvuru için tamamen tesadüf neyse..bana ilk dediği nerde o güzelim saçların???son zamanlarda iice saçlarım dökülmeye hatta önleri açılmaya bile başlamıştı...o gün bugundur yaklaşık 15 gun oldu işten çıkışta soluğu eczanede aldım...bepanten evigen ve badem yağı aldım...yanındada çam terebentin...ben iice hırs yaptığım için 2 günde bir 2 bepanten 1 evigen badem yağı bunları karıştırıp saç diplerime yediriyorum 40 dk sonrasında bir yumurta sarısı ve zeytinyağı maskesi yapıyorum onuda yaklaşık 1 saat bekletiyorum..daha sonra 750 ml içine 1 şişe döktüğüm çam terebentin ile yıkıyorum saçlarımı...15 gun oldu dediğim gibi dökülmelerim azaldı ve sanıyorum eski saçlarıma kavuşacağımhihoyyyt çam terebentin adı üzerinde çam kokusu yayıyor azıcık ama sonra ucuyor kokusu her nekadar kardeşim abla kafanı uzat biraz oksijen alıyım demelerine inat dewammmmmmmmkaydirigubbakcemile5

mrhaba arkadaslarrr bende ampul kullanmak ıstıyorum birincisi doktora gitmeden eczacıya sorup alsam olurmuu ikincisii turplu yumurtalı suyuma karıştırsam olurmuu yag bakımını sevmıyorumda pek kopartıyo yag saçlarımı:S

birde bu ampulleri sürerken dökülme oluyomu sürme anında kıvamı yağ gibimi cunku yağ sürerken benım saçlarımı sürme anında cok dökuyodu da o açıdan soruyorum cevap verırsenı cok sevınırım arkadaslar

:lepi:eczaneciye danışma bile gerek yok git bunu istiyorum de zaten hemen derler saç için mi alıyorusnuz diye.. dökülme günlük dökülme oluyor.. kıvamıda yağ gibi.. ben bir kaseye bütün ampulleri kırıp badem yağını ekleyip kullanıyorum. parmak uçlarıma süpür saç diplerime yediriyorum.. Turplu bakımı ben hiç denemdim ama bir arkadaşım denemişti iyi geldiğinni söylemişti..

peki bunu kullanınca dökülmeniz azaldımı yani azaldımı derken günlük normal 100 telmiş sizin artık hiçmi dökulmuyor mesela ne kadar dökuluyor ortalama anca 2-3 tane falanmı o derece azaltıyormu

toplasanız belki 30 tane anca dökülüyordur..

benim de denemediğim yöntem kalmadı, bi kepek var saçımda aylardır kurtulamadım. ampulleri deniyorum 2 haftadır. sadece ampul değil içine bi sürü yağ da koydum, badem hint,sarmısak vs... dökülme azaldı baya ama yine de normale oranla fazla gibi benneyaptımki

arkadaslar fön cektirince de ertesı gunler falan saçlarınızı taradıgınızda dökülme oluyormuu bende hiç olmuyorda saçlarım karışıp dolaşmadıgı için heralde sizlerde nasıl?

arkadaşlar bi şey sorucam ben bu ampulleri şampuana karştrmak istiyorum ama her gece saçlarımı yıkıyorum acaba bunun bi zararı olur mu?yoksa haftada bir bu karışımı eklediim şampuanla dier günler normal şampuanla mı yıkamamı tavsiye edersinz?

X