Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
arkadaşlar bi şey sorucam ben bu ampulleri şampuana karştrmak istiyorum ama her gece saçlarımı yıkıyorum acaba bunun bi zararı olur mu?yoksa haftada bir bu karışımı eklediim şampuanla dier günler normal şampuanla mı yıkamamı tavsiye edersinz?

her gün yıkama canım saçlarını. o daha çok döküyor. hangi şampuanı kullanırsan kullan zarar veriyo saça.2 günde bire indir bence.

evt haklısın..sence ampulleri kırdığım şampuanla 2 günde 1 yıkamamda sakınca war mı

valla ben hergün kullanıyorum o şampuanı bişide olmuyor

bişey olmaz zaten merak etmeyin bende sürekli bitkisel şampuanımın içine kattığım iğnelerle yıkıyorum yeni saç çıkarıyor ve çok sağlıklı saçlarım röfleli olmasına rağmen...

bpanthen ampul, evigen ampul ve bemiks ampul.. bu ampul dediğimiz iğne varya onun şişeli olanı

bişey olmaz zaten merak etmeyin bende sürekli bitkisel şampuanımın içine kattığım iğnelerle yıkıyorum yeni saç çıkarıyor ve çok sağlıklı saçlarım röfleli olmasına rağmen...

hangi şampuanı kullanıyosun öğrenebilir miyim canım?

organıcum kullanıyorum canım çok kaliteli ve sadece bitki özlerinden mevcut bir şampuan tavsiye ederim.

merhaba
ORGANİCUM kullanan arkadaşlara sormak istediğim bir şey var.Yaklaşık olarak 1.5 sene bu şampuanı kullandım .saçlarımda aşırı dökülme vardı. nerdeyse %90 dökülmemi durdurdu bu şampuan. her şampuan sonrası Kerastase 'in çok yoğun nem sağlayan maskesini kullanmama rağmen saç uçlarım çok kurudu.
geçen ay kırıkları temizlemek için gittiğim kuaför, kuruluktan bahsedip şampuanımı değiştirmem gerektiğini söyleyince artık kullanmayı sonlandırdım.
dökülmem de durdurduğu için bırakmakta sakınca görmedim .Organik olan her şeye karşı bir merakım olduğu için şimdi normal olan şampuanları kullanmakta çok istediğim bir şey değil .
bu şampuanı kullanan arkadaşlar sizler de aşırı kuruluk problemi yaşadınız mı ?
bilgilendirirseniz çok sevinirim.
şimdiden teşekkürler

organıcum kullanıyorum canım çok kaliteli ve sadece bitki özlerinden mevcut bir şampuan tavsiye ederim.

Tatlım ya seninle 2 ay öncesinde haberleşmediğim için pişman oldum şimdi.Çünkü restorex aldım 2 ay önce tesadüfen,organicum yeni duydum pek de cahilmişim:kedi:
Tavsiyen için teşekkür ediyorum canım araştırdım olumlu sonuç aldım diyebilirim,şampuanım bitince almayı düşünüyorum artık.Acaba etkisini kaç ay sonra gösterir bu konudaki tecrübeni paylaşabilir misin?
Bide sence hemen değiştiriyimmi şampuanımı acaba o da zarar verir mi?En azından 2ay daha restorexe devam mı ediyim?
Ay ne çok sordum,amma meraklıyımkaydirigubbakcemile3

merhaba
ORGANİCUM kullanan arkadaşlara sormak istediğim bir şey var.Yaklaşık olarak 1.5 sene bu şampuanı kullandım .saçlarımda aşırı dökülme vardı. nerdeyse %90 dökülmemi durdurdu bu şampuan. her şampuan sonrası Kerastase 'in çok yoğun nem sağlayan maskesini kullanmama rağmen saç uçlarım çok kurudu.
geçen ay kırıkları temizlemek için gittiğim kuaför, kuruluktan bahsedip şampuanımı değiştirmem gerektiğini söyleyince artık kullanmayı sonlandırdım.
dökülmem de durdurduğu için bırakmakta sakınca görmedim .Organik olan her şeye karşı bir merakım olduğu için şimdi normal olan şampuanları kullanmakta çok istediğim bir şey değil .
bu şampuanı kullanan arkadaşlar sizler de aşırı kuruluk problemi yaşadınız mı ?
bilgilendirirseniz çok sevinirim.
şimdiden teşekkürler

merhabalar ben yaklaşık 8-9 aydır organıcumu kullanıyorum ve saçlarım 4 yıldır röfleli bu şampuanı kullanmazken saçlarım çok kırılmış ve kupkuruydu çok pişmandım röfle yaptırdığıma ama bu şampuanı kullandıktan sonra saçıma nem geldi hiç kuru değil ve aşırı dökülmelerim vardı kullandığım ek vitemin takviyeleri yanında bu sampuanında etkili olduğunu düşünüyorum dökülmelerimi azaltmasında.şampuanı kullanıp krem kullanmadıysanız belkiii o yüzden olmuş olabilir çünkü krem mutlaka kullanılmalı.

Tatlım ya seninle 2 ay öncesinde haberleşmediğim için pişman oldum şimdi.Çünkü restorex aldım 2 ay önce tesadüfen,organicum yeni duydum pek de cahilmişim:kedi:
Tavsiyen için teşekkür ediyorum canım araştırdım olumlu sonuç aldım diyebilirim,şampuanım bitince almayı düşünüyorum artık.Acaba etkisini kaç ay sonra gösterir bu konudaki tecrübeni paylaşabilir misin?
Bide sence hemen değiştiriyimmi şampuanımı acaba o da zarar verir mi?En azından 2ay daha restorexe devam mı ediyim?
Ay ne çok sordum,amma meraklıyımkaydirigubbakcemile3

merhaba canım konu saç olunca işler değişiyor seni anlıyabiliyorum ilk önce ben kullanır kullanmaz farkı gördüm , sana gelince 2 ay geç sayılmaz hemen başla derim kullanmaya kullanıp faydasını göremeyen insana şaşarım çünkü abartısız mükemmel bir şampuan normal ve kuru saçlar için mavi olanı yağlı saçlar için ise yeşil olanı kullanılıyor :teytey:

merhaba arkadaşlar, bende saç dökülmesinden 2 senedir muzdaribim saçlarımda yer yer açılmalar var.senağlama bugün doktora gittim tahlillerim yapıldı ve saç dökülmesine neden olabilicek bir sonuç çıkmadı, inneov kapsül, ducray şampuan ve losyon ve saç mezoterapisi önerdi. internetteki fiyatlarına baktım bana pahalı geldi, :bbo:ama siteye girip yorumlarınızı okuyunca morelim düzeldi:teytey: tsk ederim. hemen yarın uygulamaya başlıcam:sm_cool:

ducray bende kullandım bi süre pek bi faydasını görmedim, inşallah sen görürsün canım.
bana minoxidil önermişti ama kullanmadım burda kullanan arkadaşlar vardı ama son dönemlerde yorum yapmıyorlar iyi geldimi acep onlara merak ediyorum

Saç için yaptıklarımı yazıyım faydasını görün arkadaşlar ;

Şampuanıma 1 er ampül kırıp , az miktarda çam terebentin koyup çalkalıyorum ve her gün yıkıyorum saçımı ( duramam her gün yıkamadan)

Haftada 1 kez bu ampullerden 1 er taneyi karıştırıp saçımın diplerine sürüyorum...

Bende kansızlık ve çinko eksikliği olduğu için demir ve çinko hapı kullanıyorum ki bu vitaminler saçla doğrudan ilgili ....

Bir de stres... Saç döken en önemli faktör... Kendimi stresten uzak tutmaya çalışıyorum ( olabildiği kadar artık )

Sevgiler...

bu ampulleri nasıl sürüosunuz arkadaşlar bi fırça yardımıyla falan mı ben sürerken çok döküldü daha önce

X