Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben ampullerimi kullanıyorum.ve dökülmemde oldukça azalma oldu.
ayrıca saçlarım da çok parlak ve sağlıklı görünüyorlar.durmak yok ...

ben bemixi banyodan sonra nemli saçıma sürüyorum bunu bana eczanede çalışan bi arkadaşım söylemişti, tenim biras sarımtırak oluyo ama geçiyo kokusuda bi gecede geçiyo, evigen ve bepanteni bademyağıyla karıştırıp banyodan önce sürüyorum.

arkadaşlar bu karışım içine cam terebentini katın 15-20damla saçlarınıza parlaklık veriyor

aynen ben çamterebntın + yılan yagı da kullanıyorum =) sacımda gozle gorulur bı degısıklık var dokulemsınde falan ama sordukalrında yaptıklarımı anlattıgımdaa cok gıbılerıne gelıyoo off ugramam dıyolar eee katlanacazz baska caree yokk =)

nasıl kullanıyorsnuz
bilmeyenler olabilir ?

haftada 1 veya 2 kere badem yağı zeytin yağı ve 1 er ampul bepanten,bemiks ve evigeni saçıma sürüp 2 saat bekletiyorum daha sonra saçımı yıkıyorum.
ayrıca şampuanımın içinede bepanten ve evigen ampul kırdım.o şampunala yıkıyorum saçımı

arkaadaşlar bu ampulleri emzirirkrnde kullanabilirmiyiz.. saç derisinden direkt olaraak emilerek süte geçer mi. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

arkadaşlar bu karışım içine cam terebentini katın 15-20damla saçlarınıza parlaklık veriyor
mrb arkadaşım benim şampuanım elseve 750 ml ve içine bal koydum çam terbenti ve bepantehen ampulde koymak istiyorum bi zararı olumu ve ne kadar koymalıyım.bide çam terbentinin fiyatı ne kadar.yardımcı olurmusun.?

hcbı zararı olmaz canmm.. çamterebentın de kucuk boyları 2 lira o da gayet uzun sure gıder sampuanında

:) çok faydasını görüyoruz valla icat eden saolsun

arkaadaşlar bu ampulleri emzirirkrnde kullanabilirmiyiz.. saç derisinden direkt olaraak emilerek süte geçer mi. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

ben emzirirkende kullandım hiç bir zararı olmuyor.

arkadaşlar memnun kaldım diyenlere soruyorum,sizin saçınızda dökülme vardı da ona mı iyi geldi yoksa zaten seyrekti de gürleştirme mi yaptı? Çünkü benim saçlarımda 1-2 senedir baya dökülme ve azalma var,bana da iyi gelir mi acaba dersiniz ??ben daha önce (yıllar önce) badem yağı kullandığımda sanki döküyor gibi gelmişti bana..sizinkini dökmedi mi??

arkadaşlar memnun kaldım diyenlere soruyorum,sizin saçınızda dökülme vardı da ona mı iyi geldi yoksa zaten seyrekti de gürleştirme mi yaptı? Çünkü benim saçlarımda 1-2 senedir baya dökülme ve azalma var,bana da iyi gelir mi acaba dersiniz ??ben daha önce (yıllar önce) badem yağı kullandığımda sanki döküyor gibi gelmişti bana..sizinkini dökmedi mi??

canım benim saçlarımda 8 aydır yoğun dökülme vardı
ampulleri 1 aydır kullanıyorum dökülmem çok azaldı yani normal sınırlara döndü diyebilirim.
ayrıca küçük küçük saçlar çıkmaya başladı.
ampullerle birlikte badem ve zeytin yağı kullanıyorum ben saçlarım çok kuru yağlar bende dökülme yapmadı ama düzenli kullanmak gerekiyo etkisini 2 hafta sonunda görüyorsun git gide artıyor etkisi

arkadaşlar merhaba..
benim aslında saç dökülmesi gibi bi sorunum yok ama saçlarımın gürleşmesini istiyorum, o yüzden de haftada 2-3 kere bepanten, evigen, mecit efendi diye bir markanın yağ karışımını bir yumurta sarısıyla karıştırıp saçıma sürüyorum. Ancak karışım sadece saç diplerime yetiyor, saç uçlarıma da son kalanları sürüyorum (belki kırıklara iyi gelir diye) Siz de sadece saç diplerinize mi uyguluyorsunuz bu maskeyi, yoksa ben yanlış yolda mıyım???

Bi de şampuanıma da evigen, bepanten ve çam terebentin ekledim... Her gün banyo yapardım saçlarım yağlanıo diye ama artık 2 günde bir yapar oldum... Acaba bütün bu işlemler fazla geldi de saçlarımı mı kuruttu anlamadım..
Şimdiden teşekkür buyrunnnnnnnnn

bu şeyi nasl yapıcazz ? duş almadan önce yapıp ne kdr bekletces we sadece diplerinemi olck ?bide saç dibimde aşırı kaşıntı wr ufak ufak sivilce vr 2-3 tne. zararlı olrmu bilmiyorm nasl kullancağımızı anlatqbılrmsnz acabaa.?

walla ampullerı karstrr guzelcee bıde yumurta sarısı eklee azıcık da zeytın yagıı banyodan 2 saat oncee sur kafana bekle... yanlıs hatrlamıyorsam kasıntıyaa elma sırkesı önerıyolardı bı arastr ıstersen canm...ne ıcın kullanacksın bunları sen ???

walla ampullerı karstrr guzelcee bıde yumurta sarısı eklee azıcık da zeytın yagıı banyodan 2 saat oncee sur kafana bekle... yanlıs hatrlamıyorsam kasıntıyaa elma sırkesı önerıyolardı bı arastr ıstersen canm...ne ıcın kullanacksın bunları sen ???

saçlarm çk dökülüyoo bide kaşıntı wr işte. ck zayıf saçlarm. bu yüzden ypıcam
diplerine sürcem demi .?

X