Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
selamlar
benimde saclarım dogumdan sonra iyice dökülmeye baslamıstı. bende arkadasımın tavsiyesi ile
aktardan sac bakım yagı ve eczaneden evigen ve bepanthene ampül aldım hepsini kırıp sac bakım yagının icine bocaladım.
haftada 1 kez saclarıma bakım
yapıyorum. okadar yumusak oluyoki saclarım anlatamam. dökülmem azaldı. ama dıstan beslerken ictende beslemeniz gerekir bunu unutmayın
ben bu bakımın yanında Çinko vitamini aldım onu kullanıyorum. tavsiye ederim.

tesekkur ederım canım....sadece kousundan dolayı mı sampuana dokmeyım yoksa normal sartlarda bır faydası yok mu?:KK53::KK53:

rica ederim cnm.kokusu çok ağırdır ampulü kırınca duyarsın zaten.şampuanın içine koymanı tavsiye etmem. direk saçada uygulama bemiks ampulü.şöyle yap badem yağı,susam yağı gibi bir yağ ile karıştırıp öylede sürebilirsin.evigen,bepanthene ampulüde ekle hepsini saçına sür bekletebildiğin kadar beklet yarım saat,45 dk falan sonra iyice yıka.:KK3:

selamlar
benimde saclarım dogumdan sonra iyice dökülmeye baslamıstı. bende arkadasımın tavsiyesi ile
aktardan sac bakım yagı ve eczaneden evigen ve bepanthene ampül aldım hepsini kırıp sac bakım yagının icine bocaladım.
haftada 1 kez saclarıma bakım
yapıyorum. okadar yumusak oluyoki saclarım anlatamam. dökülmem azaldı. ama dıstan beslerken ictende beslemeniz gerekir bunu unutmayın
ben bu bakımın yanında Çinko vitamini aldım onu kullanıyorum. tavsiye ederim.

saç bakım yağı demişsin cnm markası nedir bende alırım belki aktardan.

benimde saçım çok dökülüyo bu ampuller işe yarıyomu kızlar fiyatları ne kadar şampuana koyarakı daha iyi yoksa saça direk sürmekmi

benimde saçım çok dökülüyo bu ampuller işe yarıyomu kızlar fiyatları ne kadar şampuana koyarakı daha iyi yoksa saça direk sürmekmi

canım ampuller en fazla 15 tl tutar tam hatırlamıyorum fiyatını. Bence saça direk sürmek daha etkili içine zeytinyağını unutma ama. ben şampuanada koydum.saçlarım daha sağlıklı gözüküyo dökülmeside azaldı.

Bende kullandım bide susam yağı kattım içine faydasınıda gördüm saçlarım çoğaldı küçük küçük saçlar çıkmaya başladı ve uzadı

ne kadar bir zamanda gürleşti yada uzadı bir aydır kullanıyorumm uzaması tmm da gürleşmedi :KK43:((

Son düzenleme:
Kızlar Şampuanın Kepeğe Karşı Etkili Veya Yağlı Saçlar İçin Filan Olması Önemli Mi ?
Bi Zararı Olur Mu Ki ?

ben hala devam ediyorum ampullerimi kullanmay..
az öncede dove şampuanımın içine 5 bepanthen 1 evigen kırdım çalkaladım...
kızlar bişiy farkettim bu ampuller beslediği gibi sanırım kırılmayıoda önlüyor..
şayet ben gün aşırı yıkar ve düzleştirici kullanırım..
düzleştiriciyi gün aşrı kullandığımı düşünün hemde oldukca sıcak derecede ama bakıyorumda ne yıpranma var ne kırılma..
hatta dökülmelerim öyle azaldı ki...
eşimde çok memnun bu gün dedi gelirken senin şu ampullerden alayım bitiyor galiba dedi...
onun bile dökülmesi durdu yani :)

Lila Ben De Bu Karışımdan Kullanmaya Başladım.
Bişe Sorcam.Uyguladıktan Sonra Saç Kremi Kullanmaya Gerek Var Mı ? Saçlarımın Çok Yumuşak Olmadığını Hissediyorum
:KK59: Bir De .. Haftada Kaç Kez Uygulanıyor ? Her Duşta Mı ?
Şimdiden Teşekkür Ediyorum :KK51:

1 be pantene ampul,1 bemiks ampul, 1 evigen ampul ilave olarak 1 tatlı kaşığı badem yağı 1 t.k zeytinyağı ve 1 tk susam yağı.

ela bu yorumu 2009 da yazmışsın bende seninle aynı sorunları yaşıyorum şuan saçların ne durumda düzeldi mi acaba?

ben tüm sayfaları okuyamadım da, acaba bu ampullerın ıcınde hormon var mı, bende hormon bozuklugu var zaten, daha fazla problem olmasın sonra bana...

bugün kullandım ampullari ama daha çok döktü sanki kullananlardan cevap bekliyorum acaba kaç yapıştan sonra dökülmenizde azalma oldu ve durdu acaba acill cevap

ben geçen yıl doktorumun tavsiyesiyle bemiks bepanthen ve ismini hatırlamadığım bir losyonu düzenli olarak kullanmıştım. kontrole gittiğimde -sanırım bir, bir buçuk ay sonra gitmiştim- doktorum kullanmaya devam et saçların yanıt vermiş, hem canlanmış hem de küçük küçük saçların gelmiş demişti. hatta saçlarımın kaşınmasından ve saç diplerimin acımasından şikayet etmiştim o da saç çıkacağı için olduğunu söylemişti.haftada üç gün bir buçuk ay düzenli kullanımda ben bu sonucu elde etmiştim.

tabii araya kpss stresi, dersler falan girince ben düzenli kullanamadım,hatta bir yıl ara verdim haliyle devam ediyor dökülmeye; önleri açıldı artık. yine başladım bu küre düzenli kullanamıyorum, ama saçlarım kullandıkça parlıyor, hatta çabuk uzatıyor. dökülenler de çıkmaya başladı. bu arada yine düzenli olmasa da demir takviyesi ve çinko şurup da kullanıyorum ben.

kızlar bugün dr a gittim şikayetim saçlarımın seyrekleşmesiydi aslında çok da dökülmüyor fakat 2-3 senedir sürekli seyrelme var saç diplerimi görüorum artık tepede ve şakakta :KK43: tahlil falan yapıldı sonucu yarın alıcam ama bi tahlil daha istedi adetimin 3. günü yaptırmam gerekiormuş bi fikriniz var mı? ve şimdilik yağlarla beraber ampul karışımı verdi ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. badem,susam,hindistan cevizi,buğday,defne,ısırganotu,sarımsak yağlarını yazmış her birinden 1 çay kaşığı dedi ve bepantenle evigen ampul yazdı ben bu yağların için bu iki ampulden de birer tane mi kırıcam acaba? hava almicak şekilde 1 saat tut dedi. umarım faydasını görürüm. şu ampul kısmını açıklarsanız sevinirim:KK5:

ben geçen yıl doktorumun tavsiyesiyle bemiks bepanthen ve ismini hatırlamadığım bir losyonu düzenli olarak kullanmıştım. kontrole gittiğimde -sanırım bir, bir buçuk ay sonra gitmiştim- doktorum kullanmaya devam et saçların yanıt vermiş, hem canlanmış hem de küçük küçük saçların gelmiş demişti. hatta saçlarımın kaşınmasından ve saç diplerimin acımasından şikayet etmiştim o da saç çıkacağı için olduğunu söylemişti.haftada üç gün bir buçuk ay düzenli kullanımda ben bu sonucu elde etmiştim.

tabii araya kpss stresi, dersler falan girince ben düzenli kullanamadım,hatta bir yıl ara verdim haliyle devam ediyor dökülmeye; önleri açıldı artık. yine başladım bu küre düzenli kullanamıyorum, ama saçlarım kullandıkça parlıyor, hatta çabuk uzatıyor. dökülenler de çıkmaya başladı. bu arada yine düzenli olmasa da demir takviyesi ve çinko şurup da kullanıyorum ben.

mrb cnm içine bemiks,bepanten ve evigen dışında baska şeyler kattınmı ve tam olaraka nasıl uyguladın

mrb cnm içine bemiks,bepanten ve evigen dışında baska şeyler kattınmı ve tam olaraka nasıl uyguladın

bunlar dışında losyon veriyordu doktorum ondan da ekliyorum. en son verdiği losyon psovate. bir çay tabağına bepanten, evigen ve bu losyondan 30-35 damla karıştırıp saç diplerime önden arkaya doğru friksiyon yaparak iyice yediriyorum. bir gece bekletip ertesi sabah yıkıyorum. haftada üç gün yapıyorum canım bunu.

sormussunuz saçımın durumunu söyle anlatayım ben dökülme sebebimi buldum ama maalesef bir işe yaramadı çünkü tedavisi yok egzamam olduğu için ee birde kansızlık var ben o yüzden yoğun dökülme yaşamışım.eski dökülmelerim yok beslenmeme önem gösteriyorum tabi egzama içinde geçici de olsa losyon kullanıyorum azaldı dökülmesi benim yazın dökülür kışın dökülmez saçlarım bende anlamadım.kış ayı bakım ayımdır yine başlıcam kasımda bakımlara..

kızlar.. ben bundan tam 6 yıl önce tam 1 sene boyunca düzenli olarak 2 haftada bir bep-evig-bemiks kullandım ve çok yararını gördüm.. sonra bıraktım saçlar iyileşince :KK37: geçen hafta düzenli olarak kullanmaya başladım ve uzun süre dewam ettiricem.. eşime de sürdüm o da farkı anladı hemen.. bir kere saç hemen yağlanmıyor ve tamiz kalıyo.. saç daha canlı ve hacimli duruyor .. en azından 3 gün kullanılıyor rahat.. ben 3 karışıma 1 yemek kaşığı kadar saf zeytinyağı ve 1 yumurta sarısı koyuyorum.. 1 saat bekletip bioxcin le yıkıyorum.. şampuanımı da 3 senedir kullanıyorum ve çok memnunum.. 10 günde 1 yapmak yeterli bence.. abartmaya gerek yok.. çok faydası var. toplamda 12 lr ya yakın bir masrafı var ampullerin.. kolay gelsin şekerler...:KK52:

bu arada kansızlık ve demir eksikliği maalesef saçların düşmanı..bende de var ve şunları yapıyorum: demir hapı, dut pekmezi, balık, kara üzüm, kuru üzüm ve ceviz, kabak çekirdeği çok yararlı.. bol bol tüketmeliyiz.. :KK19:

kızlar.. ben bundan tam 6 yıl önce tam 1 sene boyunca düzenli olarak 2 haftada bir bep-evig-bemiks kullandım ve çok yararını gördüm.. sonra bıraktım saçlar iyileşince :KK37: geçen hafta düzenli olarak kullanmaya başladım ve uzun süre dewam ettiricem.. eşime de sürdüm o da farkı anladı hemen.. bir kere saç hemen yağlanmıyor ve tamiz kalıyo.. saç daha canlı ve hacimli duruyor .. en azından 3 gün kullanılıyor rahat.. ben 3 karışıma 1 yemek kaşığı kadar saf zeytinyağı ve 1 yumurta sarısı koyuyorum.. 1 saat bekletip bioxcin le yıkıyorum.. şampuanımı da 3 senedir kullanıyorum ve çok memnunum.. 10 günde 1 yapmak yeterli bence.. abartmaya gerek yok.. çok faydası var. toplamda 12 lr ya yakın bir masrafı var ampullerin.. kolay gelsin şekerler...:KK52:

öncelikle ıyı akşamlar :)karışım tanıdık gelince hemen atladım konuya :)bende bu karışımı çok kullandım ve tavsıye ettım bende çok memnunun kullanmalarını tavsıye ettıklerımde.ben bunların içine bırde badem yağı katıyorum.gerçekten saçlar çok hızlı uzuyor ve sağlık kazanıyor.

X