Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
valla cnm mayonesi bilmem ama ben ampulleri yumurta sarısıyla karıştırıp uygulucam 2.uygulamamda.
lil@ sizin mevsimsel dökülmeniz mi var yoksa kansızlıktan dolayı dökülmemi?

benim boyadan çok yıprandı saçlarım ve çok cılızlaştılar birasda döküldüler umarımm bu formül işe yarar.. haftada kaç kes yapmalıyıs acaba

canım mevsimsel sanırım...
ama bu kapsüller iyi geldi gibi...

benim maalesef keşke mevismsel olsa... diyet sonrası demir eksikliği kansızlık ama allahtan diplerim hiç seyrelmedi onca dökülmeme rağmen hep yenisi çıkıyor tabi bunu içtiğim kan ilacına çinko tablete ve uyguladığım ampullere borçluyum ama 2 günde saçlarım yağlandı badem yağı yüzünden yumurta sarısıyla yapsam olur mu acaba bilen var mı arkadaşlar ??*

arkadaşlar ampulleri kullananların yorumlarını bekliyorum

İpekcim bana kuaforum bir badem yağına 20 ml. bir yumurta sarısı 1 bepanthen,1evigen,1bemiks bir iki damlada zeytinyağı damlat demişti ben önce öyle kullanıyordum.Yani yumurta formulundede badem yağı var canım

Şimdilerde kullandığım formülü eczacı tavsiye etti onlarda bu şekilde hazırlıyorlarmış:
1 er ampül,20 ml badem yağı hatta ben bunu 5 ölçü büyük bir şişeye yaptım her banyo öncesi hazırlamak gerekmiyor sırnaşık şey
Yumurtaya gerek yok dedi kendisi

Etkilerine gelince iki yıldır kullanmakla beraber düzenli kullanımda saç dökülmem yok oldu ve saçlarım çok hızlı uzamaya başladı:teytey:

Umarım sizlerde istediğiniz saçlara kavuşursunuz biran önce:Saruboceq:

İpekcim bana kuaforum bir badem yağına 20 ml. bir yumurta sarısı 1 bepanthen,1evigen,1bemiks bir iki damlada zeytinyağı damlat demişti ben önce öyle kullanıyordum.Yani yumurta formulundede badem yağı var canım

Şimdilerde kullandığım formülü eczacı tavsiye etti onlarda bu şekilde hazırlıyorlarmış:
1 er ampül,20 ml badem yağı hatta ben bunu 5 ölçü büyük bir şişeye yaptım her banyo öncesi hazırlamak gerekmiyor sırnaşık şey
Yumurtaya gerek yok dedi kendisi

Etkilerine gelince iki yıldır kullanmakla beraber düzenli kullanımda saç dökülmem yok oldu ve saçlarım çok hızlı uzamaya başladı:teytey:

Umarım sizlerde istediğiniz saçlara kavuşursunuz biran önce:Saruboceq:

çok teşekkür ederim canım o zaman ben badem yağı ile ampulleri karıştırıp yapmaya devam edeyim.haftada 1 mi uyguluyorsun? birde dökülen saçlarını çıkarmada etkili oldu mu ben eski saçlarıma kavuşma çabasındayım da senağlama

evet haftada bir uyguluyorum eğer yoğunsam o aralar ve bi iki hafta yapmassam saçlarım yine cansızlaşmaya başlıyor-tatlicadiarzu-
Benim alnımdan yani saçlarımın başladığı yerden ufak ufak çıkmaya başladı,saçlarım gürleşti,dolgunlaştı:dance:
İnşallah seninkilerde öyle olur canım 2 üç hafta dene farkı göreceksin zaten:nazar:

cnm ben 4 aydır doktor reçeteme yazdığı şekilde kullandım ama pek etkili bir tarif değildi sanki alcol 5 adet bepantene,2 bemiks.etkili olmadığı halde yaradı bana ama sanki bademyağlı olanı daha çok tuttum birde saçlarımı yağlandırmasaydı olsun artık ölmek var dönmek yok denicem.yarın benim için büyük gün doktor kontrolune gidicem kansızlığım var o yüzden saçlarım dökülüyor bakalım 4 aydır içtiğim ilaçlarımın faydası olmuştur inşallah da değerlerim normal çıkar.

ben de geçen hafta başladım 2 kere yaptım... ben badem yağı ve bepanthene ampul kullanıyorum evigen bulamadım eczanede...bemiks te çok kötü kokuyomuş o yüzden vazgeçtim...sanki fark var gibi kullanmaya devam edicem..

edit : bende kansızlık ve hipotiroit var saç dökülmemin asıl sebebi bunlar ...tiroit ilaçı kullanıyorum ama yinede bu karışımada başladım...inşallah aydası olur...

Son düzenleme:
ben de geçen hafta başladım 2 kere yaptım... ben badem yağı ve bepanthene ampul kullanıyorum evigen bulamadım eczanede...bemiks te çok kötü kokuyomuş o yüzden vazgeçtim...sanki fark var gibi kullanmaya devam edicem..

edit : bende kansızlık ve hipotiroit var saç dökülmemin asıl sebebi bunlar ...tiroit ilaçı kullanıyorum ama yinede bu karışımada başladım...inşallah aydası olur...

canım çok geçmiş olsun öncelikle hipotirroit rahatsızlığın ne zamandır bende tahlil oldum doktor troitten şüphelendi ama bakalım cumaya belli olcak ilaçların işe yaramıyor mu

kızlar sürekli tarif vermişsiniz ama benim kafam karıştı. şimdi en iyisi diye eczanenin de önerdiği formülü tekrar yazar mısınız?
hani 20 ml badem yağı ile karıştırılan. içine tüm ampullerden birer tane atılıyor mu?yani bemiks-evigen-bepanthen den?
ha birde yalın yağı , badem yağı, susam yağı karışımı varmış. aktarlarda satalıyormuş. bilgisi olan yada kullanan var mı?

kızlar sürekli tarif vermişsiniz ama benim kafam karıştı. şimdi en iyisi diye eczanenin de önerdiği formülü tekrar yazar mısınız?
hani 20 ml badem yağı ile karıştırılan. içine tüm ampullerden birer tane atılıyor mu?yani bemiks-evigen-bepanthen den?
ha birde yalın yağı , badem yağı, susam yağı karışımı varmış. aktarlarda satalıyormuş. bilgisi olan yada kullanan var mı?

kafan karışmasın canım zaten burda etkili bir tane tarif o da şu 20 badem yağı isteğe bağlı yılan yada susam yağı ve bemiks,evigen ve bepanten birer ampul a.s.

canım çok geçmiş olsun öncelikle hipotirroit rahatsızlığın ne zamandır bende tahlil oldum doktor troitten şüphelendi ama bakalım cumaya belli olcak ilaçların işe yaramıyor mu

kızlar cuma sonuçlarım belli olcak demiştim ya çıktı hemen doktora götürdüm doktor şaşırdı 4 aydır kan ilacı içtin eski tahlil sonucumla karşılaştırdı aynı değerler duruyor nasıl olur falan dedim doktor bile şaşırdı senağlama beni kan hastalıklarına hematolojiye yönlendirdi off offf dertliyim:nazar:

arkadaşlar onlar iğne içindir. onları vurunursanız faydası olur !!! yarabbim... nasıl bi antibiyotiği ciltin üstünden vücuda geçiremezseniz onlarda saç derinizden geçemez !!

yararı olmasa o kadar insan burda faydalarını paylaşmazdı birde burasını düşünün bende dahil.

arkadaşlar onlar iğne içindir. onları vurunursanız faydası olur !!! yarabbim... nasıl bi antibiyotiği ciltin üstünden vücuda geçiremezseniz onlarda saç derinizden geçemez !!

canım şöyle bir şey var ki cildiyeye gidp saçlarım döküşlüyo yardım edin deyince önce testlerden geçiyosun ve çoğu sana bu ampullaeri veriyo saç derisine sürmen için yani o kadar uzmnalıkları olan insanlar iğneyle faydası olack şeyi deriye sürün demez heralde :KK66::lepi::enbuyukkk:

mesela ben doktor reçetesi olarak hazırlattım kullandım bu ampulleri..

X