Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ampulleri ,badem yağını,yumurta sarısını karıştırıp saçıma sürmüştüm.bone takıp, gece onunla yatmıştım. sabahta yıkamıştım..... 15 de 1 yapıyordum bunu..
ama çok yararı oldu. saçımın dökülmesi kesildi.......

Sevindim dökülmenin kesilmesine.Biz de sonuç alırız inşallah.Ben de uzun süreli bekleteyim.Yumurta sarısı da eklemek istiyorum ama kafamda yıkarken pişiririm diye yapmadım hiç.Teşekkürler..

Sevindim dökülmenin kesilmesine.Biz de sonuç alırız inşallah.Ben de uzun süreli bekleteyim.Yumurta sarısı da eklemek istiyorum ama kafamda yıkarken pişiririm diye yapmadım hiç.Teşekkürler..

yumurtanın kokusu geçmeyebilir, sonra o kokuyu çıkarayım derken daha çok yıkaman gerekebilir saçını.

yumurtanın kokusu geçmeyebilir, sonra o kokuyu çıkarayım derken daha çok yıkaman gerekebilir saçını.

yoo tuce. bende öyle bir şey olmadı. saçlarım misler gibi kokuyordu şampuandan sonra. o problemi hiç yaşamadım...

yoo tuce. bende öyle bir şey olmadı. saçlarım misler gibi kokuyordu şampuandan sonra. o problemi hiç yaşamadım...

o zaman denemek lazım, yumurta sarısı saçı çok iyi besler, ben kokusundan çekiniyordum biraz.

evet 3 haftadan beri bepantane+evigen+bemiks+5 ml badem yağı karışımı kullanıyorum..Ayrıca şampuanımın içinde de badem yağı var..Sonuç,gözle görülür bir gürleşme yok,ama dökülmem %85 oranında azaldı diyebilirim.Bakım yaptıktan sonra ertesi gün,saçlarım daha havalı daha parlak görünüyor..Tavsiye ederim yapın aylık 14-15 milyon bir şey va haftada 1 gün hihoyyyt

Arkadaşlar ben yaklaşık 40 gündür ampulleri şampuanıma katıp (bir de çamterebentini) öyle kullanıyorum..dün iş yerinden bir arkadaşım saçlarımı çoookk beğendii..ya dedi saçların çok bakımlı, parlak bi de çoğalmış gibi ne yapıyosun dedi o günde fönlüydü gerçekten çok hoştu saçlarım..bende bakım yapıyorum dedim hayran kaldı valla saçlarıma ki kendi saçlarıda çok güzeldir bu arkadaşımın..benimde çok hoşuma gitti açıkcası hihoyyyt demekki artık farketmeye başladı bakımların etkisi..haa bu arada haftada bir sarımsak sürmeye çalışıyorum, bazende ısırganı kaynatıp suyunu kullanıyorum..benim yaptıklarım böylee..bir de maya maskesini yapmayı düşünüyorum bakalım o nasıl sonuç verecek..kaydirigubbakcemile2

merhabalar..bende cok faydasını gordum ampullerın yanlardakı seyrelmeler baya kapandı.benim mınık saclar gozume hıç carpmazken sımdı onlerde mınık mınık saçlarım var ...sampuanımdada var zaten bepanten ve evıgen...
bakımları hıç bırakmıcam yeter kı cogalsın saclarım :sm_cool:

ampuller gerçekten çok etkili arkadaşlar 6 ay oldu kullanıyorum ben çok memnunum.

ben sadece şampuanıma koymayı düşünüyorum bu şekilde faydası olur mu sizce. birde şampuana hangilerini ne şekilde nekadar miktar koyacağımı anlatabilirmisiniz.daha önce hiç kullanmadım çünkü. eczaneden ne şekilde isteyeceğim bunları yani her eczaneden bulunuyor mu bu ampuller

arkadslar bırsuru bakım tarıfı verılms ama hepsıde aynı sanırım,bebanhene evıgen bemıks ampullerden 1adet,1tatlı kasıgıda badem yagı bunları karstırıp sac dıplerınemı uygulyorz arkadslar

arkadslar bırsuru bakım tarıfı verılms ama hepsıde aynı sanırım,bebanhene evıgen bemıks ampullerden 1adet,1tatlı kasıgıda badem yagı bunları karstırıp sac dıplerınemı uygulyorz arkadslar

evet aynen öyle ama bazı saçlara badem yağı sürülmesi iyi olmuyor mesela çok çabık yağlandırıyor.

bende bepanten ampul ve ç.terebentin yağı aldım nasıl kullancam

sampuanın ıcıne atın veya ampulleri bademyagyla karıstrn sürün

merhabalar..
belki 6 aydan beri kullanıyorum bende..
5 adet bepanthen
1 adet evigen..
şampuanımın içine kırıyorum ve şampuanı kullanım öncesi çalkalıyorum o kadar..
eşimde bu şekilde kullanıyor....

sonuçları paylaşmak istiyorum..
hayatımda saçlarım sırtıma inmemişti ve inanın şu an saçlarım sırtımda..
annemlere gittim geçen gün ve dediki senin saçların zor uzardı her gördüğümde biraz daha uzamış görüyorum beslenmenemi dikkat ediyorsun neden oluyor diyor..
eşimde diyorki ya artık şampuana bu kapsülleri kırma yahut ben kendime başka bir sampuan alayım çünkü zırt pırt kuaföre gidip saç kestirmekten sıkıldım....senin için iyi ama benim için değil diyor..

uzun süre kullanımda etkisinin gösterdiğine inanıyorum...
saçlarım çok gür ve kalın tellidir dökülme sorunum kalmadı!
ayrıca saçlarımı onarıyormu ne?
saç düzleştiricisinden yıpranması gerekirken eskiden çok yıpranırdı şimdi hala saç düzleştiricisi kullandığım halde saçlarım yıpranmıyor...

mucizemidir nedir bu kapsüller...

ama mutluyum ben....
kullanmaya devam....

LiL@ 5 adet bepantheni aynı şampuana mı kırdın??? ben birer ampul bepanthen, evigen ve bemiks kırdım, az mı acep?

LiL@ 5 adet bepantheni aynı şampuana mı kırdın??? ben birer ampul bepanthen, evigen ve bemiks kırdım, az mı acep?

evet canım ben aylardır böyle kullanıyorum...
5 adet bepanthen 1 adet evigen..
eczacı eşime böyle kullanmamızı tavsiye etmişti o gün bu gündür böyle kullanıyorum ve hiç bir yan etki görmedim...
hatta biz bemikste alacaktık..
eczacı demişki bemiks ve bepantenin içeriği aynı onu kullanmanıza gerek yok ayrıyeten çok kötü kokuyor demiş...
eşimde bemiks almamış..
hatta eczacıda yıllardır bize tarif ettiği gibi kullanıyormuş.....
şampuanımda bir koyuyaşma yada sıvılaşma olmuyor kullanım öncesi çalkalıyorum ve kullanıyorum...
çokta memnunum...

peki kaç ml ye kırıyorsunuz bu kadar ampulleri birde normal şampuan mı bitkisel şampuan mı ?
ben bu ampulleri badem yağıyla uygulandığında daha etkili olduğunu biliyordum ama demekki şampuan da da işe yarıyor benim şampuanıma kattığımda şampuanımın rengi çok değişti sizin ki değişmemiş o da bemiks olmamasındandır herelde.

evet canım ben aylardır böyle kullanıyorum...
5 adet bepanthen 1 adet evigen..
eczacı eşime böyle kullanmamızı tavsiye etmişti o gün bu gündür böyle kullanıyorum ve hiç bir yan etki görmedim...
hatta biz bemikste alacaktık..
eczacı demişki bemiks ve bepantenin içeriği aynı onu kullanmanıza gerek yok ayrıyeten çok kötü kokuyor demiş...
eşimde bemiks almamış..
hatta eczacıda yıllardır bize tarif ettiği gibi kullanıyormuş.....
şampuanımda bir koyuyaşma yada sıvılaşma olmuyor kullanım öncesi çalkalıyorum ve kullanıyorum...
çokta memnunum...

benim 750 ml dove şampuanım...

çok teşekkürler canım, benim de şampuanım dove 750 ml içine 3 ampul kırmıştım, biraz daha kırayım ben de hihoyyythihoyyyt

X