Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar hem doktor reçetesinde hemde normalde bu ampulleri saç dökülmesi veya gürleşmesi için kullananlar lütfen etkilerini yazsınlar
ben kullandım sanki yaradı gibi ama sizlerden de duymak istiyorum ve nasıl kullandınız
:nazar:

gerçekten işe yarıyo ben hem badem yağı susam yağına 1 er ampul kırıp bakım yapıyorum haftada 1 yada 2 falan hemde 1 er tane ampulu kırıp şampuanıma katıyorum her yıkamada saçıma işliyo memnunum arkadaşım üşenmeden yapmaya devam:lepi:

başlıcam bugün bu formüle canım
işe yarıyor derken gürleştiğini mi hissediyorsun?

ipekcim bu dediğin ampulleri nerde bulabilirim eczanede falan mı satılıyor.benim saçlarım çok zayıf ve cılız üstüne üstlük bide felaket dökülüyor uzatmak istiyorum ama saçlar zayıf olunca hiç hoş durmuyor.belki bu işe yarar

eczanede satılıyor canım ben evigen,bemiks,bepantene aldım hepsi 11 tl tuttu
inşallah saçlarımızı gürleştirir
gürleşmeden kastımda şu dökülenlerin hepsi çıksın yeter bana.

bu ampüllerin içeriği ne ?

banada biri söylemişti. bunlardan birer tane kırıp bir yumurta sarısına ve biraz zeytinyağına karıştırıp kullanılıyormuş.
kendisi çok faydasını görmüş. saçlarını görseniz inanamazsınız. hiç dökülme sorunu olmamış gibi gayet sağlıklı..

bemiks b vitamini içeriyor diğerleride tam bilmiyorum cnm banada doktorum verdi ama bahsettiğin kişi dökülme problemi varmıydı da kullandı

deniyicem ipekcim inşallah faydasını görürüm.sağol:))

Bende kullandım bide susam yağı kattım içine faydasınıda gördüm saçlarım çoğaldı küçük küçük saçlar çıkmaya başladı ve uzadı

Bende kullandım bide susam yağı kattım içine faydasınıda gördüm saçlarım çoğaldı küçük küçük saçlar çıkmaya başladı ve uzadı

canım bu çok büyük morel oldu, teşekkür ederim dene:sm_cool:yimini bizimle paylaştığın için.

bende denemek istiyorum saçalrım boyadan çok yıpranmıştı birasda dökülmüştü bu formül süper bişi sorucam sadece saç diplerinemi sürüyorus yoksa komplemi saçımısamı sürüyorus

ben saç diplerine yediriyorum kalırsa diğer bölgelere uçlara doğru sürüyorum

üzerine para verseler bemiksi sürmem igrenç kokuyo yerine limon yagı,lavanta kürü yaparım hem de misler gibi kokarımmm

canım ben 3-4 aydır yapıyorum fakat doktorumun reçeteye yazdığı tarifle oda şu alcol 5 ampul bepantene,2 bemiks eczacıya hazırlattım fakat bu iyi gelmez dedi eczacı neyse denedim o bile etki etti ama bu bademyağı ve evigen be panten,bemiks oln tarifi tuttum zaten saçları gürleşenlerde hep bu yöntemi uyguluyor.bu tarifi 1 kere yaptım henüz.

şampuanla yıkadıktan sonra neden kötü koksunkii
ipek bişi daha sorucam biras fasla oldu ama ne kadar süre bekletiyorsunn

bugün akşam eve dönerken ilk işim ecsaneye uğramak olacaak

valla canım ben alcollü bahsettiğim tarifi geceden sürüp sabah yıkıyordum ama bu tarifte yağ olduğu için 5 -6 saatten fazla tutmuyorum
sora sora öğrencez canım ne demek.

X