Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

ay masllah bende ikiz istemiştim ama kısmet degilmiş bidahaki sefere artık :) acaba diyorum benmi yanlıs anladım benmi bebegim 450 degilde 150 mi cnkü doktor kilosu cok derdi hersey gayet normal dedi sanırım ben yanlıs anladım yaw :)

37 artı 4 ....3 kilo 100 gram
ya bu arda duzensiz sancılarım var olan oluyormu bu normalmı rahimimde 1 cantim acılmıs bılgısı olan

26+5 de 1.035 gr. 35 cm dik.

dün dr. gittik.. ve..

31+1 de 2.143 gr. 44 cm olmuş.. maşallah oğluşumaa... :)

Hepınıze merhaba
topıĞı henÜz yenı keŞfettım....bende oĞluŞum kılosu normal mı dıye araŞtırırken burayı buldum.

16+3 16 cm ve 152 gr dı oĞluŞum.

kızlar ben 23+0 haftalık hamişim ama
bebişim minik kızım benim :KK43: 375 kg boyu 21 cm normal mi bu.
ben 1 yada 2 kilo almışım :KK43:

sende çok az almışın sanki yaw nasıll 2 kilo hemde 23 haftalılsın dr bişey demedimi sanki bebeşinde ufak gibi haftasına göre benimkide 24+5 kilosu 755gr boyu 33 cm ama bende çok kilo aldım nerdeyse 10 kiloyu geçtim.

sende çok az almışın sanki yaw nasıll 2 kilo hemde 23 haftalılsın dr bişey demedimi sanki bebeşinde ufak gibi haftasına göre benimkide 24+5 kilosu 755gr boyu 33 cm ama bende çok kilo aldım nerdeyse 10 kiloyu geçtim.

canım doğru söylüyorsun ama benim bulundugum ilçede bu kadar ilgileniyor.doktor bulduguma şükrediyorum.kendi kendimi idare edyorum.23 haftalık 2 kilo almam normal değilmiş evet ama yapıcak bişi yok bebişim iyimiş.üzüle üzüle hal kalmadı yanlızım burda kolay değil.

X