Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

geçen ay pekmez yedim bol bol. ben aldım kiloyu.. artık kilo aldırcam diye uğraşmıyorum. iri bir brbrk olsaydı da zaten alırdı şimdiye kadar. sağlıklı olsun da başka bişey istemiyorum. sonradan kilo alır inşllh.

evet haklısın en doğruusuda o zaten gereği kadar büyüdüler şükür 3 kilo doğsa yine yeter zaten o zamana kadarda olur doktor seninle de bağlantılı dio dediğin gibi sağlıklı olsunda inşallah...hayırlısı olsun iii doğumlar

bende dün doktordaydım 37 haftalık bebişim 3060 gram doktor iyi dedi boyuda 50,5 cm miş umarım iyidir ve biraz daha kilo alır...

35 haftada 2.518 kiloydu boyuda 47 santim maşaaşlhh bebiklere orta sınırda ilerliyo doktorum 3 bülur geçebilirde dedi kilosu iççin bende bi ara zayıf olcak dedim ama 2.5 bulsa diyodum maşalh olgumaa 3 bulcak anne babanın ortalamasını alır dedikleri için tabi 2.5 bulsa diyodum bende eşimde zayıf dogmuşuzz çünki rabbimm saglıka kucagımıza almayı nasip etsin

bende bugun gıttım bızde 25+2 olduk suan ıtıbarıyle kızım 1024gr 35cm olmus masallah masallah bebeklerimize normaliz heralde doktor bisey demedi...

28+0 haftalık hamileyim kızım 1180 gram olmuş, 35cm de boyumuz :nazar: maşallah kızıma kaydirigubbakcemile2

X